Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



plaća u Drava International d.o.o.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Bivsi radnik
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.08.2009. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

panglu je napisao/la: ›
Bivsi radnik je napisao/la: ›
Shocked Naj veca greska je Bedeova sto je dopustijo sneki da zaposli svoju arogantnu i neskolovanu kcerku koja nezna prosudivati situaciju a o toj vrsti posla nema veze s vezom glavno da zna s mamom zataskat kad sjebu po par tona streca i ostalog matrijala i naravno onda najebu i jebu u glavu prvog u smjeni ....,jadan narod maloj snjeguljici nije bitno dali znas raditi nego da joj se obracas s dna jedino onda imas sanse da taj dan mirno spavas al jebiga samo do sl jutra kad moras ustati bar 2 sata ranije al ne da nezakasnis nego da se pripremis psihicki.......
To je istina,mala arogantna nema pojma o poslu a pravi se pametna,kao i svoja mama!Koliko su njih dvije zajebale stvari,i koliko je tu novaca baceno.Samo zato jer nemaju pojma,a prave se da sve znaju.A to nista Bede ne zna,cijelo mu vrijeme rade iza leđa i prodaju mu lazne price.Mala sjebe puno toga,a Sneki je stiti i laze Bedeu.Ili ako se mora netko okriviti svale krivnju na nekog od radnika,vecinom smjenovođe,skinu mu određeni postotak sa place i stvar rijesena.Sneki mozda sjebe i vise od male,ali sve sakrije.Ne moze to sakriti od ljudi sto rade sa njom,a oni moraju sutiti jer joj se nitko ne zeli zamjeriti!Puno toga ti ne znas Zvonkec i zato te zalim jer im slijepo vjerujes!!!
Par puta sam imao-la sanse u firmi susresti se sa Zvonkom Bedeom i vidi se da covjek nema pojma sta se radi tamo i meni se cinijo ok normalno smo o poslu razgovarali jedino nisam pred malom snjeguljicom smijeo-la iznjet svoje misljenje pred gazdom jer mu ona silji drugu pricu,a kad gazda dolazi odmah se dobiva boji matrijal kao da se vidi kako dobro posao ide a kad ode mala naredi da se dovozi skart a bolji matrijal ostavlja za one koji joj se uvlace to se vidi i cjela firma bruji o tome a naj gore je to sto vjeruje pogresnim ljudima pa ju ti isti levate i iskoristavaju a o spletkama da nepricamo i mjesecnom odbijanju s place skoro svaki mjesec ti za nesto odbiju katastrofa , E MOJ ZVONKO NECE HRVATSKA U EURO POKRAJ KORUPCIJE JELDA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
modena
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2009. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="panglu"]
[quote="panglu"]
Bivsi radnik je napisao/la: ›
Shocked Naj veca greska je Bedeova sto je dopustijo sneki da zaposli svoju arogantnu i neskolovanu kcerku koja nezna prosudivati situaciju a o toj vrsti posla nema veze s vezom glavno da zna s mamom zataskat kad sjebu po par tona streca i ostalog matrijala i naravno onda najebu i jebu u glavu prvog u smjeni ....,jadan narod maloj snjeguljici nije bitno dali znas raditi nego da joj se obracas s dna jedino onda imas sanse da taj dan mirno spavas al jebiga samo do sl jutra kad moras ustati bar 2 sata ranije al ne da nezakasnis nego da se pripremis psihicki.......
To je istina,mala arogantna nema pojma o poslu a pravi se pametna,kao i svoja mama!Koliko su njih dvije zajebale stvari,i koliko je tu novaca baceno.Samo zato jer nemaju pojma,a prave se da sve znaju.A to nista Bede ne zna,cijelo mu vrijeme rade iza leđa i prodaju mu lazne price.Mala sjebe puno toga,a Sneki je stiti i laze Bedeu.Ili ako se mora netko okriviti svale krivnju na nekog od radnika,vecinom smjenovođe,skinu mu određeni postotak sa place i stvar rijesena.Sneki mozda sjebe i vise od male,ali sve sakrije.Ne moze to sakriti od ljudi sto rade sa njom,a oni moraju sutiti jer joj se nitko ne zeli zamjeriti!Puno toga ti ne znas Zvonkec i zato te zalim jer im slijepo vjerujes!!!
Pozdrav danima čitam što sve pišu o Dravi i logirala sam se da bacim koji komentar,Doista pišu svašta ali i iz iskustva mogu reći da i ima svašta,ja još uvijek radim tamo na žalost jer za sada nemogu naći drugi posao ali čim bude bolje ponude odmah odlazim.U toj firmi svako gleda svoju guzicu i kako ce kome nož zabiti u leđa pogotovo žene u konfekciji,ulizuju se jedna drugoj a kad okrenu leđa jedna drugoj druga priča.A Snježana je posebna priča doista nemam riječi za nju,dodje u pogon napravi pizdariju i ode i onda ostali nemaju pojma sto trebaju raditi,i činjenica je da je se svi boje.Organizacija im je na čistoj nuli.Gazda mi se čini ok neznam možda griješim.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cajkana
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.09.2009. 8:23 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanima me čita li snježana i ivana ovo
bože gdje će im duša

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonikOS
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.09.2009. 1:35 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BOŽE o moj dragi bože dali postojiš.
Ovako radio sam u Dravi Internacional,dali netko zna šta je PAKAO?
Pa naravno da nezna , e ako će da zna neka ode u Drava Internacional.
Toliko podlosti,poniženja,omalovažavanja i robovskog rada nisam nigdje doživio.
Znao sam raditi na dan po 12 sati mjesec dana,neki su radili na dan po 16 sati tri mjeseca,nakon odrađene smjene dođe Sneki i kaže produži slijedeću smjenu.
Pravna služba(pa šta je to).... a da to u Dravi Internacional postoji(čak DVA PRAVNIKA)imaju zavezane ruke i začeljena usta.
BOŽE (pa gdje si) i ako si pravedan (dosada nisi bio) baci u PAKAO Bedea i Sneki.
Neka i oni osjete PAKAO. Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
modena
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.09.2009. 19:49 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Budi siguran ili sigurna stići če ih kazna nitko nije ostao ne kažnjen za svoja dijela.





slavonikOS je napisao/la (Pogledaj post): › BOŽE o moj dragi bože dali postojiš.
Ovako radio sam u Dravi Internacional,dali netko zna šta je PAKAO?
Pa naravno da nezna , e ako će da zna neka ode u Drava Internacional.
Toliko podlosti,poniženja,omalovažavanja i robovskog rada nisam nigdje doživio.
Znao sam raditi na dan po 12 sati mjesec dana,neki su radili na dan po 16 sati tri mjeseca,nakon odrađene smjene dođe Sneki i kaže produži slijedeću smjenu.
Pravna služba(pa šta je to).... a da to u Dravi Internacional postoji(čak DVA PRAVNIKA)imaju zavezane ruke i začeljena usta.
BOŽE (pa gdje si) i ako si pravedan (dosada nisi bio) baci u PAKAO Bedea i Sneki.
Neka i oni osjete PAKAO. Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cajkana
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.09.2009. 20:13 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nadam se da je tako

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lorooo
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.10.2009. 16:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eh sad super...sto se tice maltretiranja naravno da ne zelim da me netko izrabljuje i psih.i fiz.inace sam psihicki dosta stabilna pa bi htjela probati, stvarno mi trebaju novci. Smile Smile ali me zanima oko place...vidim da placa nije redovita , em da kasni, em da se ne placaju prekovremeni , blagdani i sl. ja ne zelim naravno, kao nitko od vas, raditi za dzabe , ako zelim volonitirati, sigurno necu bedeu volontirat..
znaci ipak ne ici tamo raditi?
nemojte mi sad vi snješkini guzoljupci pisati, nek napise netko iskren tko je to sve na zalost prozivio.
pozz


i još nešto vidim da su tražili krajem 7-og mj isto kem.tahničara? valjda je taj netko već puko pa traže novu žrtvu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
modena
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.10.2009. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lorooo je napisao/la (Pogledaj post): › eh sad super...sto se tice maltretiranja naravno da ne zelim da me netko izrabljuje i psih.i fiz.inace sam psihicki dosta stabilna pa bi htjela probati, stvarno mi trebaju novci. Smile Smile ali me zanima oko place...vidim da placa nije redovita , em da kasni, em da se ne placaju prekovremeni , blagdani i sl. ja ne zelim naravno, kao nitko od vas, raditi za dzabe , ako zelim volonitirati, sigurno necu bedeu volontirat..
znaci ipak ne ici tamo raditi?
nemojte mi sad vi snješkini guzoljupci pisati, nek napise netko iskren tko je to sve na zalost prozivio.
pozz


i još nešto vidim da su tražili krajem 7-og mj isto kem.tahničara? valjda je taj netko već puko pa traže novu žrtvu?




Pozdrav lorooo
Što se tiče živaca budi sigurna da ako budeš došla u vu firmu raditi da će ti otići totalno.
Što se tiče plaće neznam tko ti je što rekao ali do sada je redovita ja vec radim više od dvije godine i nije kasnila do sada,isto tako i prekovremeni budu odmah isplaćeni za par dana,sory ali dobila si krive informacije o tome.
Što se tiče samog posla fizički nije teško ali psihički to je posebna priča tko nije probao nezna,zene su jako pokvarene samo gledaju kako da ti zabiju nož u leđa.
A za koji bi se ti posao javila?
Pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lorooo
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.10.2009. 23:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pozz modena
ma vidila sam ovo za kem.tehnicara , pa sam mislila možda Smile iako se premisljam.
ali tvoj post mi zvuci optimisticno! meni je nabitnija placa sada.možda i odem do 31.10 ,
a pise da se osobno treba javiti , gdje je tocno ured?
i hvala ti na informaciji !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
modena
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.10.2009. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lorooo je napisao/la (Pogledaj post): › pozz modena
ma vidila sam ovo za kem.tehnicara , pa sam mislila možda Smile iako se premisljam.
ali tvoj post mi zvuci optimisticno! meni je nabitnija placa sada.možda i odem do 31.10 ,
a pise da se osobno treba javiti , gdje je tocno ured?
i hvala ti na informaciji !


Pozdrav
Ured ti je u radićevoj 15.
Koliko ja znam ima dosta kemijskog tehničara ali ništa te ne košta da odeš pitati?
Pogledaj ponudu posla na stranici www.posao.hr znaju oni i tamo objaviti ponudu za poslom.A ako ti je potrebna plaća pokušaj ali ne očekuj veću plaću od 2.500 za početak.
I najbitnije ako tamo dospiješ ne vjeruj nikome ni ne povjeravaj se a možda se i upoznamo ako se zaposliš.
Pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kobac01
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.10.2009. 9:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ove priče što čitam...tako je bilo nekad. Istina je da se radi 24/7 ali to je takva proizvodnja.Kada bi se strojevi gasili to je veliki gubitak i bede na tom jakooo puno gubi dok ih sve popali, zato se radi 24/7. Član moje najuže obitelji tamo radi već 11 godina i kaže da nikad nije bilo tako dobro kao u zadnje dvije godine. Plaća je u prvih 10 dana u mjesecu za prethodni mjesec. Prije 5 godina je kasnila tri mjeseca. Ljudi koji su bitni bedeu su bolje plačeni nego u bilo kojoj drugoj firmi u Osijeku.Recimo, kontrolor koji je prije 4-5 godina imao plaću 1900kn danas ima 4000,00. Oni koji imaju minimalac su oni koji rade posao za koji ne treba mozak. Ljudi to je proizvodnja, tvornica za koje svi pitate gdje su tvornice u Osijeku. Zar vi tražite da obični šljaker, radnik na traci, bez osnovne škole ima plaću od 5000 kn kao neki profesor koji ima faks?
A sto ljudi sto čudi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Aides
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2009. 14:29 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bježite od proklete drave što dalje, na novom stroju za pet foliju jebu nas ko beba zvečku, u 10mj nismo imali fond sati pa smo doili umanjenu plaču , ajd i preko toga bi čovjek prešao jer nije radio da u 11 mjesecu nismo imali pun klinac prekovremenih, koje su rekli da neče platiti , uzmite Drageca koji nam je poslovođa, čovjek je imao 320 h a platili mu samo normalni fond sati, za ostatak mu rekli da neče dobiti, 30min pauze koju su imali i robovi nama je ukinuta, jedeš u trku cca 5 min i več se prigovara što sjediš i to malte ne jedeš ko pas sa poda.Juče kučka ili mama, zmaj ,vještica kako ju ko tamo zove uhvatila dečke di su sjeli 5 minuta i počela vrištati ,jedan se samo nasmijao i istti tren dobio otkaz, al jebiga kuja to može a koristi priliku, zapravo je jedna frustrirana jadna i nesigurna žena bez imalo privatnoga života, pa jadna lječi svoje frustracije na radnicima, ako nemate trenutno bolju opciju za posao onda se drava isplati, od idučeg tjedna ču i ja normalno disat ode od tamo , a oni neka se jebu sa svojim neispravnim strojem koji nikada neče raditi kako treba ,al je bedeu ispod časti da prizna kako su ga namagarčili, usput za one koji oče tamo raditi kuja neplača prva 3 radna dana.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cokolino23
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2009. 15:01 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne kuzim zasto onda tamo radite ako vam ne pase? Ocito i sami znate da nemate gdje dalje.. naravno da ce Snjezana biti ljuta kad dodje u firmu i vidi kakve je spodobe zaposlila=cast pojedincima kojih je malo.. osobno sam vidio\la kakvi tamo ljudi rade...al ne bih o tome.. sve su nam firme propale, a vi pljujete po dravi! Ne znam zasto se bunite kad ste redovno placeni, a radit se mora, nigdje nije idealno.. a svi mi imamo svoje lose dane, brige i probleme, pa tako i Snjezana..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
antun tun
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.12.2009. 10:50 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako sam dobro skonto, oni konstantno traže radnike?! Di se treba javit, ako hoćeš radit, na Brijest ili u Radićevu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cajkana
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.12.2009. 21:07 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

budite sretni s onim što imate i molite boga da ovako ostane : :cekic2: :cekic2: :cekic2: :cekic2: :cekic2:

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: