Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prosvjed volontera Azila: Zaustavimo nasilje nad životinjama! [FOTO]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
abc_
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2012. 18:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la: ›
taki ko ti se trebaju pokrit ušima, jel jedini problem im je njihov pas u životu njihovom, misle kako im je teško zbog toga

Dragi, i ja imam dijete, posao, dva psa, stambeni kredit u švicarcima i račune za režije... pa ću se uvijek imati volje i snage boriti još i protiv bilo kojeg oblika nasilja. Nasilje je loše, i amen.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.08.2012. 18:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

abc_ je napisao/la: ›
dani_os je napisao/la: ›
evil monkey je napisao/la: ›
dani_os je napisao/la (Pogledaj post): › a ja svijet ne mogu promjenit, a sebe mogu promjenit.

što ti očito još nisi shvatila
uuuuuuuuu, sad si mi rekao, baš

nego, zasto bi itko onda prosvjedovao u korist nezaposlenih i gladnih o kojima ti tako usrdno trkeljas, ako nitko nista ne moze promijeniti?


ne može pojedinac poput mene promjenit ništa,
al skupina ljudi može, al skupini ljudi je bitnije zlostavljanje životinja gay pride itd...
Ako smatraš da ti kao pojedinac ne možeš promijeniti ništa, zašto potkopavaš one koji misle da mogu? I zašto bi se baš ta skupina borila za TVOJE ciljeve kad ti to ni sam ne želiš? Zašto bi te podržali kad ti ne podržavaš njih?


uuuuuuuuuuuu super si rekla ovo
moji ciljevi?????

jel ne bi to možda trebo bit svačiji cilj koji žive u ovoj državi da bude ok u ovoj državi?
ne njima je cilj zlostavljanje pasa i upče nemisle da im treba bit bolje. zašto? zato što se nakrali i bilo ih ljevo uvo za radni koji radi i nedobiva plaju ili dobiva plaju s kojom može sjest i plakat. jel je jako puno ljudi u ovoj državi dobro.
ne zato što su pametni, ne zato što su vrijedni,
nego zato što jednostavno im nije stalo do nikog, osim njihovih pasa, jel su oni hercegovci i bosnaci, neradnici i lopovi.

u tom je problem, što je nekom super, našo si je taj problem zlostavljanja životinja, misli da mu je loše u životu zbog toga.

drugi imaju prave probleme, prave probleme.
recimo cilj je smanjit cjenu plina.
to bi po meni trebo bit cilj svakog stavnika hr, medjutim nije, nego je to moj cilj, što nesmije bit samo moj cilj, treebali bi me podržavat zbog toga jel je to i njihov cilj, al ne to ostaje samo moj cilj.

kužiš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.08.2012. 18:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

abc_ je napisao/la: ›
dani_os je napisao/la: ›
taki ko ti se trebaju pokrit ušima, jel jedini problem im je njihov pas u životu njihovom, misle kako im je teško zbog toga

Dragi, i ja imam dijete, posao, dva psa, stambeni kredit u švicarcima i račune za režije... pa ću se uvijek imati volje i snage boriti još i protiv bilo kojeg oblika nasilja. Nasilje je loše, i amen.


eto viš, ja nemam djete, imam mačku, nemam nikakog kredita, imam račune za režije i nikad nisam reko da je nasilje dobro, slažem se nasilje je loše

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.08.2012. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Gore od ovoga što smo do sada pročitali, bi bila jedino vijest,
gdje peder seksualno zlostavlja psa na biciklističkoj stazi.

I eto prilike da se prosvjedi ujedine...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2012. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A... koliko komentara ..pa toliko nije bilo nije bilo kada se izabrala vlast HDSSB... Još malo i sakupljaćete pseće kakice vrpica 5 kuna povoljnije od plast. ambalaže...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
abc_
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2012. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Suma sumarum; dragi volonteri, kako se usuđujete boriti protiv nasilja nad životinjama kad je dani_os nezaposlen Smile Ja znam da se vi borite za životinje jer one nemaju svoj glas (tak nešto je pisalo na transparentu), ali trebate shvatit da postoje i mutaviji od životinja; ljudi koji imaju glas ali ga se ne usude pustit nego radije mrze cijeli svijet i broje pseća govna po ulici Smile Takvi likove smatraju da se trebate boriti za njih, ne za životinje....Da nije jadno, bilo bi smiješno Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.08.2012. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

abc_ je napisao/la: ›
Suma sumarum; dragi volonteri, kako se usuđujete boriti protiv nasilja nad životinjama kad je dani_os nezaposlen Smile Ja znam da se vi borite za životinje jer one nemaju svoj glas (tak nešto je pisalo na transparentu), ali trebate shvatit da postoje i mutaviji od životinja; ljudi koji imaju glas ali ga se ne usude pustit nego radije mrze cijeli svijet i broje pseća govna po ulici Smile Takvi likove smatraju da se trebate boriti za njih, ne za životinje....Da nije jadno, bilo bi smiješno Smile


je, smješno jako kad nakon tolko pračenja mojih komentara nisi pročitao da sam zaposlen, tj tužno je to, tužno je i to da nisi skonto iz mojih postova da apsulutno nemam ništa protiv prosvjeda protiv nasilja životinja, jako, jako tužno

i da dobivam redovnu platu za svoj poso, koja je bila unazad 3 mjeseca oko 6-g u mjesecu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
abc_
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2012. 20:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tužno je to što ti iz mojih posteva nisi skontao da sam žensko!!! Tužno je to što mrziš bosance i hercegovce a izražavaš se srbizmima; "platu". U ovoj državi je to plaća...I općenito si jedan jako tužan lik, no to je već tvoj problem Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.08.2012. 21:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

abc_ je napisao/la: ›
Tužno je to što ti iz mojih posteva nisi skontao da sam žensko!!! Tužno je to što mrziš bosance i hercegovce a izražavaš se srbizmima; "platu". U ovoj državi je to plaća...I općenito si jedan jako tužan lik, no to je već tvoj problem Smile


uuuuuuuuuuuu super si rekla ovo

zašto sam onda reko ovo, opet slabo čitaš,
tužno je što je taj post na ovoj stranici,
ja ne mrzim nikog, samo sam reko istinu o bosancima i hercegovcima
jel to znaći da nekog mrziš kad kažeš istinu o njemu?

ako je u hrvatskoj platna lista, onda bi bilo logično da je plata, a to što neko ko nema svoj jezik ima potrebu izmišljat nove rijeći, to je isto tužno.

tužno je što velikim hrvatima poput tebe ne smeta shop, nego im smeta plaja,
tužno je što ne mogu shvatit da još uvijek nemaju svoj jezik, kojeg mejenjaju svake godine.

upče nisam tužan lik, al nimalo

pardon plata ima smeta

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
abc_
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2012. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam zadrti Hrvat, ja volim sve ljude, i životinje, nego profesorica spomenutog jezika, a po tvome postu mogu zaključiti samo da si, osim zadrt i ogorčen, još i nepismen. Ugodnu večer želim. p.s.-termin "platna lista" samo je kratica od "isplatna lista" i nema veze s imenicom plaća od koje srbizam glasi plata.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
fireman911
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.08.2012. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidim da je krenulo barenje na ovom forumu?? Dani ti bi mogao kod profesorice na instrukcije i dati joj platu , pa bi mogao poslati vojnika u boj i ako duboko prodre ona neka tebi da plaću .Svi sretni i zadovoljni .Sa tim novcem odete po vrećice i rukavice i kao volonteri krenete kupiti kakice po gradu. Mislim da vam je to svršena prilika da iskažete potporu psima. Smile Smile Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.08.2012. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la: ›
je li ovo neka zona sumraka ili sto?


Na neki način da; forum jednog "grada". Osijeka. Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.08.2012. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

abc_ je napisao/la: ›
Nisam zadrti Hrvat, ja volim sve ljude, i životinje, nego profesorica spomenutog jezika, a po tvome postu mogu zaključiti samo da si, osim zadrt i ogorčen, još i nepismen. Ugodnu večer želim. p.s.-termin "platna lista" samo je kratica od "isplatna lista" i nema veze s imenicom plaća od koje srbizam glasi plata.


hehe, ja eto nikad nisam volio profesore hrvatskog, uvijek su bili kao važni, kao predaju super važan predmet hehe
isplatna lista stvarno nema veze sa zdravim razumom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: