Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dani prvog hrvatskog piva 2009. [galerija + Miss prvog hrvatskog piva]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
badman
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 18:48 
Naslov:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2009.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chosen je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la: ›
treba napraviti jedan techno party
i skakt
i jesti droge i čvaraka
pa ćete biti sretni


Isusa mi ovo je najpametniji komentar u mjesec dana na ovome forumu!!!
(ovo nije sarkazam)
Bravo osijek031.com smile osijek031.com smile


hahahah, očekivao sam takav odgovor od tebe. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cocolo
Offline
Ukupno postova: 90
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.09.2009. 19:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ocajno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DrugsBunny
Offline
Avatar

Ukupno postova: 91
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 19:02 
Naslov:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2009.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene zanima po čemu je to točno tamburaška glazba primitivna, seljačka i zaostala, a alternativna toliko urbana i in? Barem sada više nećemo morati slušati 5 puta u jednoj večeri velebne stihove i maestralno odsvirane pjesme tipa "Kap po kap" i "Budi moja voda".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 19:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa po nicemu. neki su se malo tamo zaletjeli u komentarima. Zna biti jebeno dobrih provoda na becarcima. Very Happy kobaje, sunke, rakije i piva, pa lijecit jetru mjesec dana, pa sve opet iz pocetka. Za to mi ne treba ni tambura ni gitara, a ni ploča. Wink

Tko god bude isao, zelim mu dobru zabavu. Mene bi vise veselio koncept prijasnjih godina. 2 satora i za svakoga po nesto.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hrska
Offline
Ukupno postova: 51
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 19:23 
Naslov:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2009.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...bit će čmaraka???? bez kulena nemamo šta pričat... ja ću otići, što da ne... odoh se napit, nagovarat te tamburaše da mi odsviraju nešto od azre, silovat jetru... Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gledam ja danas izbore u švabiji, i dolazi prika u narodnoj nošnji i ubacuje onaj papir u onu kutiju

snima ga kamera i on se sretno kezi, zna da će mu slika obići švabiju, europu i svijet-možda

i njega nije sramota

a mi samo pljujemo po tamburicama, ajd da vidim da netko izađe na izbore u stilizovanoj narodnoj nošnji

najveća si seljačina ako izjaviš da voliš rakiju, a ne znam kad sam zadnji put vidjela da netko vani naručuje rakiju (ovo dajem kao primjer). svi samo deru ono šmensi smeće puno aditiva i boja.

jadan li nam majka kad se sebe sramimo. di bi rusi stigli kad bi se sramili vokte, di bi ameri bez whiskeya. što prvo probaš kad odeš u grčku rakiu, uzo i metaxu... a mi po svome pljujemo

i da ja se ne sramim reći da volim rakiju

misstake osijek031.com smile rakija

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.09.2009. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pijem rakiju ko vodu i najbolje mi piće rakija!!!Rakija majka i obožavam ih piti na tamburicama i na danima piva budem gasio rakiju pivom ^^
heh kak je ljepo biti seljačina Smile

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 20:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo jedan link pa pogledajte malo kako se seljaci zabavljaju...
SELJAČKA ZABAVA

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonjara
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 20:32 
Naslov:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2009.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle,tamburice su primitivizam za seljačine,a let 3 i belfast food su okupljali mladu,urbanu,inteligentnu publiku....
Pitam se gdje je onda ta publika bila kad su Let 3 svirali u Unitedu? Vjerovatno pili po parkovima i kukali kako neće dat 60 kn za Let 3 kad će ih svejedno bespla gledati na UFO,Danima piva i sl. Rolling Eyes
Ne znam,ja bi rađe pio s seljacima na tamburama,nego bio s tom kvazi urbanom i alternativnom mladeži koja je svaki dan visila u tom šatoru na bespla koncertima,ali npr.u Teatar ili United nije nogom kročila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 20:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
muvifrik je napisao/la: › Problem je u tome što su u novu kampanju utukli 5 milijuna kuna, snimili reklamu koja se obraća većinom mlađoj populaciji, ide se na urbani štih, a onda prirede nešto ovako.
... za jedan drugi segment trzista kojem se obracaju.


Doduse, ne znam je li to plod studije i promisljanja, ili samo refleksna reakcija na neodrzavanje Jeseni uz Osjecko, ali to je vec jedna druga prica.


Htio sam samo naglasiti da im je očiti cilj bio mlada populacija, i umjesto da nastave u tom tonu, zaribaju na svakom koraku, pa mi je ta kampanja bačen novac. Ipak su dani piva počeli samo sa rock koncertima, tamburice su došle koju godinu poslje, ako se dobro sjećam.

Leteci mungos je napisao/la: ›
Citat: › Samo mislim da će biti više onih (mladih) koji neće otići na ovakvu feštu jer im nije zanimljiva.
Mislis da su na koncert Let3 dolazili samo ljubitelji te glazbe? Nije te cudilo sto se sator najvise orio na Eru?


heh, mislim da si malo fulao, napravili su dobru obradu, popularizirali pjesmu još više, ali da su ljudi koji ne slušaju let 3 došli samo zbog te pjesme u šator, sumnjam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
esseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 155
Lokacija: Osijek - Land
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 21:01 
Naslov:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2009.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nevjerojatno je kako zbilja masa ljudi jedva čeka bilo koju priliku da nešto popljuje.

Ne zamaram se komentarima te vrste, posebno ne više na ovom forumu, ali mi je žao ipak čuti kada netko s toliko omalovažavanja komentira nešto domaće, zar više nema ni trunka nekog osjećaja pripadnosti? Tamburica je naša, hej! I nije ništa neobično vidjeti ju tj. čuti u gradu. Munchenski Oktoberfest ne bi bio to što je i ne bi ga kopirali po Americi da se Bavarci stide svoje harmonike i narodnih nošnji. A da i ne spominjem to da su neki od najvećih klasičnih hitova primjerice Straussa ili Liszta nastali upravo iz narodnog melosa, pa i ovog našeg, Hrvatskog!

Vjerujem da će ovi "novi" dani piva biti pun pogodak, radujem se i toj pivskoj izložbi u muzeju, a iduće godine kad sve stane na svoje noge, dani piva možda i narastu za koji šator.

Samo slažem se ipak s par komentara ovdje. Dosta je bilo besplatnih koncerata. Zaboravilo se cijeniti dobre projekte!

I još nešto. S ponosom sam odabrao baš ovaj nadimak, Esseker. A svi vi koji mislite da se vaša "urbanost" mjeri time koliko ste se naroljali na rock koncertu i onda zapišali zidine Krunske utvrde iliti katakombi, sakrijte se u mišje rupe ili bježite iz mojeg grada!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da se razumijemo, ja tamburice ne smatram narodnjacima.dapače, voli tamburice.samo sam rekao da pivovara ne zna što bi.svaštare, a to nikako nije dobro.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
esseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 155
Lokacija: Osijek - Land
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 21:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uopće ne bih rekao da se radi o svaštarenju. jednostavno pivski festival ne može biti bez narodnog melosa, domaćeg, domaće atmosfere. A rock će se vjerojatno i vratiti. Ljudi su previše navikli dobivati baš sve na tacni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako ne svaštare.
u jednoj godini oni su podupirali: pannonian, ufo, pivske dane, ...
niti jedan događaj nisu ispratili kvalitetno do kraja.da selektiraju i svedu događanja na 2 puta godišnje kao što to radi karlovačko imali bi za kvalitetnu priredbu kojom bi se svi ponosli.pa neka to budu i tamburaši u krajnjoj liniji, al nek onda onda to bude tradicija i nek to bude prava priredba a ne kao ovo što sad organiziraju navrat nanos.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kroko
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel jos na danima piva sipaju totalno razvodnjeno pivo puno pjene?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: