Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Imam nazi majicu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2007. 8:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Metalucifer je napisao/la: ›
Zato što bi se mnoge stvari trebale poštivati u ratu i nebi se trebale događati ,ali se događaju,jel tako?Zato jer U RATU NEMA ZAKONA!


Isto to valjda (po tebi) važi i za mir? Jer prema tvojoj logici (ako se to tako može nazvati) je to isto. Gle, potraži pomoć.


Ma kakvom kurčevom miru,jebote!?!
O čemu pričaš!?!
Ja da tražim pomoć?Pa očigledno je ti više trebaš,ako je tebi izjednačavanje mira i rata ista stvar u bilo kojem pogledu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2007. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la: ›
vidim zabranili bi nekome da nosi slovo U na majici...u redu ali onda cemo zabraniti i sva ostala slova u abecedi da se nose na majici jer mozda neko drugo slovo nekoga vrijeđa...no zašto sada stati na tome...idemo zabraniti uopce pisanje slova U jer gdje god se ono nalazilo predsatavlja istu stvar

ti nisi normalan.

fallen-angel je napisao/la: ›
više od 80 posto vas ovdje nema pojma o simbolima, povijesti simbola i opcenito o povijesti...mislim da vam je pametnije malo sutit ispast cete mudriji...

primjeni na sebe.

fallen-angel je napisao/la: ›
dam se kladit da je 90 posto vas ovdje dobrih katoličkih vjernika i vjerovatno nostite križ oko vrata...a pojma nemate kolike pokolje i zločine on sa strane crkve podržava

sudite i branite nekome da nosi U ili svastiku a podržavate milijune ubojstava koje je Crkva počinila u ime vjere i još nabijate križinu na sebe da to svi vide, gradeite im spomenike, proglašavate ih svetcima itd.

istina je da križ ima jako puno mrlja na sebi koje uopće ne želim braniti ili opravdavati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.05.2007. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@DonQuijote
cudno kako si se osjetio prozvanim na moj komentar o ne znanju povijesnih cinjenica

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.05.2007. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidim da mnogi nisu shvatili zakljucak moga posta

ne mozete biti porota i krvnici nekome ako radite i zagovarate iste ili slicne stvari kao i on, a tu dolazi onaj moj komentar o nepoznavanju povijesti

mozda da citiram jednu pametnu: "ne srljajte ko guske u maglu"

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2007. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la: ›
ne mozete biti porota i krvnici nekome ako radite i zagovarate iste ili slicne stvari kao i on, a tu dolazi onaj moj komentar o nepoznavanju povijesti

aha! idemo se onda educirati o povijesti, pa ćemo shvatiti kako je hitler zapravo super lik, a pavelić ljudina, mussolini dobričina i tako dalje... pa ćemo shvatiti kako su zapravo nacistička svastika i ustaško U simboli koji su neopravdano zatirani, a trebali bi biti barem na svakoj drugoj fasadi!

ono što ti želiš (sudeći po tonu) je da bi trebalo zabraniti i križ, kao jedan od simbola pod kojim se dogodilo mnogo zla, a ne da ne bi trebalo ništa zabranjivati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2007. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Metalucifer je napisao/la (Pogledaj post): › U RATU NEMA ZAKONA!


U dubokoj si zabludi.

Čisto primjera radi, da je bio rat i da si ubio nekoga za koga znaš da je bio seronja, zločinac, da te je sto puta uvrijedio, napao ili oštetio - e ti bi lega, zbog svoje naivnosti i neimanja veza s političkom vlašću - završio onkraj brave.

Kužiš? Te floskule: "Domovisnki rat je čist kao suza, jer ne možeš počiniti ratni zločin u obrambenom ratu" i "U ratu nema zakona" ne stoje nigdje, a tamo gdje ih ipak poluljudi izgovaraju smatra se da su to države na razini afričkih diktatura...

Oni koji su to govorili, samo su mislili na sebe. Da se oni izvuku.

Bi li se Osijek obranio da nisu pokušali ubiti domara u bolnici (ne znam prezime, ali čovjek je jedan prvih vlasnika novih hr dokumenata)? Naravno da bi.
Bi li se Osijek obranio da nisu ubili dr. Kutlića? Naravno da bi.

Samo eto, divljaci, nacional-šovinisti i općenito šljam koji misli da ga je bog pogledao kad su mu dali pušku u ruku.

Pogledaj oko sebe. Zapita se, tko su osječki banditi, "ugostitelji", "poznati građani" - upravo ta reketarska stoka kojoj poplavješe hrvatske prsi od bjesomučnog lupanja, a subotom se truju na cajkama, preko tjedna trešte ustaške borbene, a u međuvremenu su članovi HDSSBa ili HSPa i pričaju o ratu koji eto, ni 16. godinu ne silazi s top ljestvica...

U ratu ima pravila, kao i u svemu, samo moraš biti siguran da ih znaš i ne dopustiti si luksuz odgovaranja na prvokaciju. Samo eto, to valjda znaju pravi generali...

Kad ja budem Predsjednik RH, Glavašu ću (posthumno) oduzeti i čin, i mirovinu...

Čisto da naš Osijek lakše diše, istrlja krmelje iz svojih očiju i krene u budućnost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2007. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Pogledaj oko sebe. Zapita se, tko su osječki banditi, "ugostitelji", "poznati građani" - upravo ta reketarska stoka kojoj poplavješe hrvatske prsi od bjesomučnog lupanja, a subotom se truju na cajkama, preko tjedna trešte ustaške borbene, a u međuvremenu su članovi HDSSBa ili HSPa i pričaju o ratu koji eto, ni 16. godinu ne silazi s top ljestvica...


Ne moram,jer znam to dobro i svaki se dan uvjeravam u to. Wink

A što se tiče rata i svega toga - Zaboraviti nikada,oprostiti čak ni tada!

Btw,kako bi ti odgovorio na "provokaciju" da ti je netko (nadam se da nije) ubio člana obitelji ili tebi nekog bliskog/dragog?Spalio ti kuću,prerovao cijeli život i pljunio na to?
Bil' se držao zakona,vojničke časti... ili bi reagirao refleksno u tom trenutku?Na sistem oko za oko.Svi smo mi samo ljudi i reagiramo svako na svoj način u nekim trenutcima,ali jel bi razmišljao o tome šta je ok,a šta nije dok gledaš sve to što ti je neko napravio?Mislim da su rijetki koji bi mislili drugačije u stvarnom životu,film je neka druga priča.
Ja ne kažem da je to ispravno,ali samo pitam.Niti branim ikoga,ali na stranu ljudi koji su srcem branili državu ću uvijek stati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.05.2007. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Metalucifer je napisao/la: ›
Svi smo mi samo ljudi i reagiramo svako na svoj način u nekim trenutcima,ali jel bi razmišljao o tome šta je ok,a šta nije dok gledaš sve to što ti je neko napravio?


Razlike rat/mir, zakon/bezakonje i čovjek/životinja prilično su velike. Već sam te savjetovao da potražiš pomoć, zar ne?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2007. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Metalucifer je napisao/la (Pogledaj post): › A što se tiče rata i svega toga - [b]Zaboraviti nikada,oprostiti čak ni tada!


Ako oprosti ona mater koja je izgubila dijete, onda bi se i ti trebao ohladiti. Samo neka se ne instrumentaliziruju žrtve, a neka se istraže slučajevi. To ja želim. Pa ćeš vidjeti kako će se stvari brzo mijenjati.
Onda srbijanskoj javnosti neće biti krivi "Hrvati"="ustaše"="krvati" - nego X.Y. - Z.
Onda hrvatskoj javnosti neće biti krivi "Srbi"="četnici", nego će zločinci dobiti svoje ime.
Na žalost, to ti otprilike naš narod razumije kao što kraljević Marko razumije dvotarifno brojilo, a saznanja o zločinima se kriju, i samim tim - zločin nacionalizira.

S obzirom da je rat skup pojedinačnih činova nasilja, neka o oprostu govore žrtvei njihovi nasljednici - ali s humanog aspekta, a ne HDSSBovskog ili HČČSPovskog.

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Btw,kako bi ti odgovorio na "provokaciju" da ti je netko (nadam se da nije) ubio člana obitelji ili tebi nekog bliskog/dragog?Spalio ti kuću,prerovao cijeli život i pljunio na to?


Tko kaže da nije? Tko kaže da nemam gubitaka u obitelji, u ovom, onom ili prvom? Ipak, nećemo govoriti o privatnosti. Čisto da ne bih ostao bez nje.
A kuću koju su mi srušili braća Srbi, oslobodili su mi braća Hrvati, ali od dobara koja su u njoj bila.
Kad smo pokazali sliku mom malom bratu, on je pitao: "A kak se u toj kući stanuje?" (Kad te prođe smijeh, možeš početi plakati.)

Metalucifer je napisao/la (Pogledaj post): › Bil' se držao zakona,vojničke časti... ili bi reagirao refleksno u tom trenutku?Na sistem oko za oko.Svi smo mi samo ljudi i reagiramo svako na svoj način u nekim trenutcima,ali jel bi razmišljao o tome šta je ok,a šta nije dok gledaš sve to što ti je neko napravio?


Odgovori si na pitanje: "Jesam li ja čovjek?" i daj si odgovor. Ako misliš da je osveta i afekt pravi odgovor na sve, onda možemo početi. Ne treba ići dalje, već na ovom forumu ćemo pronaći nekog Srbina, a oružje možeš kupiti na par mafijaških punktova u gradu...

Metalucifer je napisao/la (Pogledaj post): › Niti branim ikoga,ali na stranu ljudi koji su srcem branili državu ću uvijek stati.

Tko kaže da se ja sad pišući o denacifikaciji, raskrinkavanjem medijskih konstrukcija nekih prošlih, a i sadašnjih osječkih, dnevnih politika ne radim baš to - srcem se borim za državu u kojoj bi ljudi trebali živjeti normalno?

S istinom koju ja pričam, danas imam više neprijatelja oko sebe nego u ratno doba.
A ne bavim se laganjem, konstriranjem, omalovažavenjem, revizionizmom...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.05.2007. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@DonQuijote

mislim da si ti malo krivo shvatio moje postove
ja ne branim niti pavelića niti hitlera niti musolinija niti ikoga drugog tko je radio sranja
ja sam rekao ako cemo nesto klasificirati i zabranjivati kao neprimjereno, onda klasificirajmo sve sto spada u tu kategoriju i sve to zapranimo

crkvu sam spominjao jer sam siguran da je dosta ljudi ovdje koji nose križ, a nešto pričaju o drugim simbolima a ne vide sebe

"aha! idemo se onda educirati o povijesti, pa ćemo shvatiti kako je hitler zapravo super lik, a pavelić ljudina, mussolini dobričina i tako dalje... pa ćemo shvatiti kako su zapravo nacistička svastika i ustaško U simboli koji su neopravdano zatirani, a trebali bi biti barem na svakoj drugoj fasadi! "

ovaj zaključak si ti sam izvukao samo ne kontam iz čega jer ja to nisam niti u jednom dijelu rekao niti mislio na to

"ono što ti želiš (sudeći po tonu) je da bi trebalo zabraniti i križ, kao jedan od simbola pod kojim se dogodilo mnogo zla, a ne da ne bi trebalo ništa zabranjivati."

ono što ja želim je da se zabrani ili sve ili ništa

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2007. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti potpuno zaboravljaš na 4. dimenziju iliti vrijeme.

vidi, da se sad pod svastikom počnu raditi neke humanitarne akcije, da se počne pomagati svima bez obzira na vjeru, boju ili naciju, da se čelnici nekog društva proizašlog iz/zbog tih akcija ispričaju za sva zla počinjena pod tim simbolom, i da to sve potraje 50-100 godina, nakon tog perioda nitko nikome ne bi prigovarao za nošenje ili isticanje svastike! osim u nekim kavanskim raspravama tipa "šta je bilo prije 150 godina...". tako se nešto dogodilo s križem. shvaćaš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.05.2007. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne ja ne zaboravljam 4. dimenziju, ali ona u ovoj raspravi nema šta tražit.
ja kontam sta ti hoces reci i sve je u redu, ali ne mozes nesto zabraniti dok drugo ostavljas i promices nekaznjeno, a to nema veze s vremenom i zaboravljanjem vec sa upoznanoscu sa povijesnim cinjenicama i dogadanjima.
ja znam da oova nasa rasprava nema ama bas nikake svrhe jer sta god mi rekli ili ne rekli stvari ce ostati takve kakve jesu kao sto je i uvijek bilo.

mislim da sam sve rekao sto sam htjeo i ja sam s ovim gotov

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2007. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la: ›
ne ja ne zaboravljam 4. dimenziju, ali ona u ovoj raspravi nema šta tražit.
ja kontam sta ti hoces reci i sve je u redu, ali ne mozes nesto zabraniti dok drugo ostavljas i promices nekaznjeno, a to nema veze s vremenom i zaboravljanjem vec sa upoznanoscu sa povijesnim cinjenicama i dogadanjima.

zašto ne kažeš samo "činjenicama", nego stalno naglašavaš "povijesnim činjenicama", ako vrijeme nema ništa s time?

fallen-angel je napisao/la: ›
ja znam da oova nasa rasprava nema ama bas nikake svrhe jer sta god mi rekli ili ne rekli stvari ce ostati takve kakve jesu kao sto je i uvijek bilo.

zašto si onda uopće i ulazio u raspravu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2007. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › mislim da sam sve rekao sto sam htjeo i ja sam s ovim gotov


Mali savjet:

1. Svi koji to kažu, proprde prvom zgodom, ako treba i na lakat.
2. To obično govore "našpanovane" šiparice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2007. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvarno mi je vec pun prica o jebenom ratu, koji zapravo nikad i nije bio rat...jos uvijek se ponekad infantilno ponadam da ce puk to jednog dana shvatiti, ali....

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: