Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prijevara, koliko često varate, da li varate....

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Da li ste ikada prevarili neku osobu??

DA
52%
 52%  [ 64 ]
NE
45%
 45%  [ 55 ]
Da, bila/bio sam pijan/a!
1%
 1%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 121


Autor Poruka
sexyback
Offline
Ukupno postova: 475
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.11.2007. 0:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›



Ne bi možda pitala 'a što si s njom radio što nisi sa mnom?' i očekivala praktičan odgovor?

Svaka čast, evo jedan od rijetkih koji razmišlja o uzrocima prevare,..jer, budimo iskreni, naše ljutite reakcije kada doznamo za to (ne)djelo su samo posljedica!!!

Bdw., ukoliko dvoje zrelih i odgovornih ljudi uspije sjesti i dokučiti uzroke prijevare, postoji mogućnost(iako mala, priznajem), da otklone TO što je navelo na prevaru.

Ovo se odnosi na zdrave, formirane osobe koje su spremne potisnuti svoj ego u korist ljubavi koja ih veže, i....možda se izvuku, i iz takvog sranja izađu još jači, učvrste vezu i ......žive sretno dok ih smrt ne razdvoji!!!??? osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2007. 0:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bitno da se mladi zabavljaju!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.11.2007. 0:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam nikada prevarila i neću..
sve je to stvar izbora..i nikada nisam bila toliko pijana da bih dopustila da s nekim razmjenjujem slinu ili nešto drugo, nema mi veće gluposti nego izgovor da je netko bio pijan pa je zato prevario/la!!!
imam poštovanja prema svima, pogotovo prema ljudima do kojih mi je stalo, a ako mi je stalo do nekoga onda to neću nikada napraviti..ako mi nije stalo, onda ću opet imati poštovanja i biti toliko fer prema toj osobi da ću to prekinuti prije nego se prešaltam na nekoga drugoga..
ja volim da je moja savjest čista, za druge me nije briga..
kad nam se sve oduzme materijalno što posjedujemo, ostaje nam samo ono što jesmo, naš karakter i principi do kojih držimo osijek031.com smile

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
domba-parkour
Offline
Avatar

Ukupno postova: 74
Lokacija: 31000 Osijek,Donji Grad tj. Zeleno Polje
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2007. 0:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

necu,nemogu i nikad nisam i nikad necu Cool .jer nisam takav tip osobe da mogu prevariti osobu koju volim Wink . Jer ak volis osobu nemos je nikako prevariti osim ak si pjan/pijana i jos ak si u krivom drustu onda je svasta moguce ili ak si u kao u nekoj vezi samo da imas curu/decka..po meni je to bolesno ali ko voli nek izvoli nemozes nikome nista zabraniti... i stojim do toga ak se dvije osobe vole nemoguce je da prevare jedno drugo.
i jos jedna stvar
osijek031.com smile KATY VOLIM TE osijek031.com smile

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Katy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Lokacija: Osijek..
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.11.2007. 0:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..hehehe=)...

_________________
...By:Katy=)... Very Happy ..Domba osijek031.com smile U..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Katy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Lokacija: Osijek..
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.11.2007. 1:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I love you..=)

_________________
...By:Katy=)... Very Happy ..Domba osijek031.com smile U..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2007. 13:54 
Naslov: Question Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BlackxXxDevil je napisao/la (Pogledaj post): › I sto da vas netko prevari? Kako biste reagirali?


Noga u dupe i adio.


BlackxXxDevil je napisao/la (Pogledaj post): › Da li bi vam bilo lakše i prešli biste preko toga ako je osoba s kojom ste bila pijana pa "nije znala" sto radi? Question Question


Takve priče prolaze kod balavaca ili maloumnika.
Sudim prema svojim postupcima kad sam pijan (lagano ili odvaljen totalno)...u tim trenutcima mi je prcanje zadnje na pameti...prema tome - odjeb 'ladan kao kurvina duša.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2007. 19:25 
Naslov:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alkohol je jeftina isprika. Kao sto moj prethodnik kaze, kad covjek popije zadnje mu je na pameti nekakav sex na ex kojega se nece sjecati. Sto se tice mene osobno, necu svog decka prevariti NIKADA!!! Kad covjek to napravi, treba se zapitati voli li i cijeni li uopce osobu s kojom je ukoliko je zeli prevariti ili ju je vec prevario. Mislim da ne. Ako zelis sarati prekini sa partnerom, to ce je/ga manje povrijediti.


Zadnja promjena: 1step2far; 08.11.2007. 19:38; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2007. 19:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

apsolutno! ako ćeš već varati, prekini s tom osobom, pa onda radi što hoćeš.. za mene je varati nekog=praviti budalu od nekog.. ja bih osobno radije voljela da mi osoba jednostavno kaže-e čuj, zaljubio sam se u drugu, s tobom više nisam sretan i ok, šta sad. ...što se tiče onog-bio sam pijan-ma zajebi ti to.. nema tu opravdanja.. da veza štima, do varanja ne bi došlo.. prijevara=razlaz. amen misa.

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2007. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sexyback je napisao/la: ›
bazooka_joe je napisao/la: ›
Ne bi možda pitala 'a što si s njom radio što nisi sa mnom?' i očekivala praktičan odgovor?

Svaka čast, evo jedan od rijetkih koji razmišlja o uzrocima prevare,..jer, budimo iskreni, naše ljutite reakcije kada doznamo za to (ne)djelo su samo posljedica!!!

Bdw., ukoliko dvoje zrelih i odgovornih ljudi uspije sjesti i dokučiti uzroke prijevare, postoji mogućnost(iako mala, priznajem), da otklone TO što je navelo na prevaru.

Ovo se odnosi na zdrave, formirane osobe koje su spremne potisnuti svoj ego u korist ljubavi koja ih veže, i....možda se izvuku, i iz takvog sranja izađu još jači, učvrste vezu i ......žive sretno dok ih smrt ne razdvoji!!!??? osijek031.com smile osijek031.com smile

istina, ali takvi "popravci" se rade čim primjetiš da nešto ne valja, ne kad je već sve otišlo u kurac. čak i kad se prevara ne dogodi, što se duže nešto gura pod tepih, problem postaje sve veći i sve teži za riješiti. nekad dovede do takvog zahlađenja odnosa da se nijedno više ni ne želi miriti... i još ako se i prevara dogodila u međuvremenu... možda je popravak i moguć, ali vjerujem kako su to iznimni slučajevi.
bolje spriječiti nego liječiti, odnosno reći sve naglas dok je još vrijeme..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.11.2007. 10:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
istina, ali takvi "popravci" se rade čim primjetiš da nešto ne valja, ne kad je već sve otišlo u kurac. čak i kad se prevara ne dogodi, što se duže nešto gura pod tepih, problem postaje sve veći i sve teži za riješiti. nekad dovede do takvog zahlađenja odnosa da se nijedno više ni ne želi miriti... i još ako se i prevara dogodila u međuvremenu... možda je popravak i moguć, ali vjerujem kako su to iznimni slučajevi.
bolje spriječiti nego liječiti, odnosno reći sve naglas dok je još vrijeme..


Tako je...danas bar ima hrpa svega, ideja i načina milijarda..nebi li se nešto nečim popravilo i eventualno dovelo na bolje. Neka i ima relativno opravdanih razloga za prevaru i zajebancije vezane uz nju, ali opet se dovodimo do toga da tu više ne pokušavaš riješiti probleme s drugom polovicom, već samostalno i krivo. Dakle iznova se dovodimo na početak i glavnu jednadžbu Smile ako ne ide, pokušajmo zajedno riješiti, ako ni tada ne ide, prekid pa se svi ševimo slobodno bez grižnje savjesti i laganja!

_________________
"Svaki ljudski problem ima rješenje!
Precizno, uvjerljivo i pogrešno."
Dr.House
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Amy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.11.2007. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam prevarila sadašnjeg jer mi stalno tupi da me nikad ne bi prevario, a uvijek je varao sve cure...
Ali slažem se da takvu vezu treba prekinuti ali se ne slažem da treba priznati. To jaaaako boli, osjetila sam na svojoj koži, bolje reći drugi razlog: nisi za mene, ne vidim se s tobom u budućnosti i sl.

_________________
Njezin život nije bajka
njezin život nije film
njezin život nema smisla
ona nema ništa s tim
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.11.2007. 0:10 
Naslov:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Amy je napisao/la: ›
Ja sam prevarila sadašnjeg jer mi stalno tupi da me nikad ne bi prevario, a uvijek je varao sve cure...
Ali slažem se da takvu vezu treba prekinuti ali se ne slažem da treba priznati. To jaaaako boli, osjetila sam na svojoj koži, bolje reći drugi razlog: nisi za mene, ne vidim se s tobom u budućnosti i sl.


šalis se jel da?? Wink mmmhhm ne znam za koga je bolje...za kukavicu koja ne želi priznati pod izgovorom da čuva osjećaje ove druge osobe...ili je bolje za prevarenu osobu koja će patit manje a možda i više...ako sazna...

toliko se ne slažem s napisanim...da sam u šoku... Very Happy
hehe šalim se malo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dadicster
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2007. 13:04 
Naslov:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nikad ne reci nikad...[/quote]

Baš,dobro kažeš!A jel pušenje prevara? osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2007. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ONi koji varaju se neće javiti.

Zato se ja javljam, jer ne varam.

Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: