Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Esseker Centar: Doček nove godine 2010.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bezveze_netko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.01.2010. 19:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bilo je dobro.

_________________
Right now i'm having amnesia and deja vu at the same time. I think I've forgotten this before...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.01.2010. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ Tratinčica

Od Ukrpine ili Bojana nebih uzeo nesto pa cak i da oni meni plate. Wink

Sto se tice cijene, nije to toliko skupo. Vidio sam, a i u duhu tradicije je za pretpostaviti da ce i u buduce suradjivati s Veljkom. On ima dosta kvalitetan sound za malo para. Malo para u usporedbi s Toblerom.

A spomenuh Srbiju u kontekstu kvalitete. Jer vjerojatno ove WLM dogadjaje usporedjujes s nekim drugim dogadjajima. A ja sam ti samo dao hint Wink pogledaj fotografije. Da ti pamet stane kad vidis prostor.

A sada sto se tice tih tezgarosa...
Rijetki su razvikani drkafuzeri bolji od domaceg line upa. Wink Ljudima si super i do jaja ako uvrtis 7 hitova koje svi znaju, a i ti i ja znamo da to nije bit djinga. Nekada su takvi jajani mogli svirat samo u Westu i Soundu, a danas ih se smatra jebenom elektronikom. Neuki ljudi po tom pitanju, sta ces...

Btw sretna nova godina Wink

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.01.2010. 2:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): › @ Tratinčica

Od Ukrpine ili Bojana nebih uzeo nesto pa cak i da oni meni plate. Wink

Sto se tice cijene, nije to toliko skupo. Vidio sam, a i u duhu tradicije je za pretpostaviti da ce i u buduce suradjivati s Veljkom. On ima dosta kvalitetan sound za malo para. Malo para u usporedbi s Toblerom.

A spomenuh Srbiju u kontekstu kvalitete. Jer vjerojatno ove WLM dogadjaje usporedjujes s nekim drugim dogadjajima. A ja sam ti samo dao hint Wink pogledaj fotografije. Da ti pamet stane kad vidis prostor.

A sada sto se tice tih tezgarosa...
Rijetki su razvikani drkafuzeri bolji od domaceg line upa. Wink Ljudima si super i do jaja ako uvrtis 7 hitova koje svi znaju, a i ti i ja znamo da to nije bit djinga. Nekada su takvi jajani mogli svirat samo u Westu i Soundu, a danas ih se smatra jebenom elektronikom. Neuki ljudi po tom pitanju, sta ces...

Btw sretna nova godina Wink


e vidis, nisam ni znao da su od Veljka uzimali. onda je to sigurno jeftinije ali opet mislim da je dosta skuplja organizacija od svih ostalih..

ovo sto se tice tezgarosa, da si sad zakon ako uvrtis par hitova sta i zidovi znaju, to se slazem, to je produkt današnjeg ljudskog plitkog shvaćanja glazbe i toga što se sve iskomercijaliziralo do bola.

i sve najbolje također =)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2010. 2:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inertia je napisao/la: ›
Koliko sam ja iz dva izvora čuo, doček se održao (zašto se ne bi održao, nisi valjda toliko bila skeptična?!), bilo je ljudi, i kažu da je bilo super. Ali bilo bi najbolje kada bi nam netko iz prve ruke mogao napisati.

Pitam zato što sam mislila da se u Oxygeneu otkazao doček, ali je ulaz bio na neka druga vrata, a ona uobičajena bila su zaključana. Zanimalo me kako je prošlo u Essekeru. Nisam bila niti skeptična, štoviše...nisam ni razmišljala o tome kad je bila vijest da će biti organiziran doček u Essekeru. Nit me dira, niti ne. Bilo je nekih dočeka koji su bili otkazivani, a kako je u Essekeru puno mjesta, zanimalo me kako je prošlo... eto Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
starfucker085
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2010. 6:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jbga 100 ljudi 100 ćudi...ideja je bila doyaya ali tad dolazi realizacija....imao sam feeling kao da je natjecanje u što lošijem umixavanju...do Aleka...Naravno da su Dolls kao sto svi znaju bile tu za privlacenje mase(jer nazalost u nasim krajevima ne ide drugacije...ili izlizani dejvid ili lutkice) ali nikako zamjeriti organizatorima, jer mislim da niko od vas sa foruma drugacije ne bi postupio...tj furao na neki underground pa zaronio...sound, a jebat ga dosta lose slozen...gore se lose culo...ali svejedno gore je bila ugl fancy ekipa koja i nije bila tamo zbog mjuze Wink od video zidova jedno platno...Na main šanku piva(našeg, OS, domaceg) nestalo oko ponoci...ja rek'o sve ce to da ispravi naš Omke...kad ono nema ga...ne znam zasto al eto...ocekujem sad ''sweet'' komentare po mom postu, al nije mi bila namjera pljuvati po ikome ili sl. Ja bih ovo nazvao konstruktivnim misljenjem, a naravno da se može protumačiti na više načina...
btw: Vlado- Bez ljutnje, ali mislim da imaš previše slobodnog vremena...nema više kod nas ničega osim mainstream-a, komercijale i cajki...koliko god se trudili tako je... Svima sve najbolje u Novoj godini...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
omke
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2010. 8:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ispričavam se svima što nisam bio nazočan na eventu i puštao glazbu,nažalost bio sam sprečen jer sam nogu s...ao,ali vjerujem da nisam nikom falio,hehehe,i još jednom svima sve najbolje u Novoj Godini i nek vam se sve želje ispune.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vesnica
Offline
Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.01.2010. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imali netko saznjanja kolko su dobile te 2 striptizete za nastup jer nisu puno morali raditi jer je tu bilo jos i 4 dj pa me bas zanima odnos njihovog posla i kvalitete u odnosu posla nasih dj(koji mislim da su bolje odradili taj posao)
I naravno kako je bilo plusevi i minusi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dvonogastonoga
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2010. 12:29 
Naslov:  Re: Esseker Centar: Doček nove godine 2010.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo nasao jedan video s nove g.

http://www.youtube.com/watch?v=ZF_QCwtXjoM

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snowblind
Offline
Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2010. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vid vesnice što je ljubomorna pa ove dvije naziva striptizetama cijelo vrijeme...

nego mogu samo reć bilo jako fino i nije uopće žao ni kune što sam dao. jedini nedostatak je što su bila samo 2 šanka na toliki broj ljudi pa se moralo dosta čekati u početku, al kasnije kad su si ljudi pouzimali cuge nije više bilo guže, dok dolje na točioniku se pivo dobivalo jako brzo.

hrana nije moglo biti bolje, bilo je baš svega, čak se i sladoleda moglo uzimati, tu mislim da nitko nema zamjerke.

glazba standard za ovakve događaje, na dj dolls nisam previše obraćao pažnju tak da nemogu ništ ni komentirati, al koliko sam čuo bile su poprilično raspoložene za publiku jer su se slikale i dijele potpise.

sve u svemu predobro je bilo i sumnjam da ima puno nezadovoljnih ljudi oko cijelokupnog događaja.

_________________
among freaks like me I'm tryin' to survive...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2010. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa i ne trebaju biti nezadovoljni. Koliko sam primjetio imali su najbolju klopu i cugu u gradu. Najbolju naspram ostalih slicnih dogadjanja. Jebes Dollsice. Ljudi se namazali i pogledavali ispod zenskih suknjica, a ne mozes gledat i slusat u isto vrijeme. hahaha

Btw zao mi za Omkea. Da se primjetiti da covjek redovno spasava line up. Wink

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2010. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo mi je lakše sada kad vidim da Omke nije nastupio. Bilo bi mi žao da njega nisam čuo, bez uvrede ikome, ali je u cijelom ovom line up-u bio jedino respektabilno ime.

Drago mi je što je event uspio. Naravno da nije bilo savršeno, ali s obzirom da im je ovo prvi takav projekt, ipak treba skinuti kapu. Iduću NYE očekujem istu lokaciju ALI uz nekog respektabilnijeg gosta.

Što se tiče vječne borbe mainstreama i undergrounda, mislim da tu svi znamo tko je, barem u OS odnio pobjedu. Jbg, tako je kako je.

Btw, zaboravio sam skoro, happy new year! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
starfucker085
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2010. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inertia je napisao/la: ›
Malo mi je lakše sada kad vidim da Omke nije nastupio. Bilo bi mi žao da njega nisam čuo, bez uvrede ikome, ali je u cijelom ovom line up-u bio jedino respektabilno ime.

Drago mi je što je event uspio. Naravno da nije bilo savršeno, ali s obzirom da im je ovo prvi takav projekt, ipak treba skinuti kapu. Iduću NYE očekujem istu lokaciju ALI uz nekog respektabilnijeg gosta.

Što se tiče vječne borbe mainstreama i undergrounda, mislim da tu svi znamo tko je, barem u OS odnio pobjedu. Jbg, tako je kako je.

Btw, zaboravio sam skoro, happy new year! Smile
Ko zna, možda se opet jednog lijepog dana u OS bude partijalo kao nekada...a nadam se da hoće...Svima sretna i uspješna 2010

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2010. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda! Al` evo super ideje. Očito je da se ljudima sviđa ideja partijanja u shopping centrima. S obzirom da će ih ionako pola propasti, eto super party lokacije. A preko ljeta open air party u Getrou. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2010. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inertia je napisao/la (Pogledaj post): › A preko ljeta open air party u Getrou. Very Happy


hahahaha, dobar Wink
iako da znas ideja ti nije ni najmanje losa. Dalo bi se to skockat u jedan vrlo zgodan rejvić Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.01.2010. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dvonogastonoga je napisao/la: ›
evo nasao jedan video s nove g.

http://www.youtube.com/watch?v=ZF_QCwtXjoM




Lambada,prestrašno...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: