Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[Izbori 2013.] Sučeljavanje kandidata za gradonačelnika Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
JuraIzBunara
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2013. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jelena Kamenko, kći dotičnog Kamenka, radi u Volonterskom centru i ona je ok

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2013. 22:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jesi li siguran da je kći? Mislim sasvim nebitno... Možda sam nešto zabrijao...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2013. 22:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

radi u volonterskom centru, ili volontira?

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aston martin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2013. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Učinilo mi se svojevremeno da si ti prijatelju kvalitetan komentator naše svakodnevice. Uvijek si imao suvisle i dobro izbalansirane komentare o svim važnijim događanjima. Ali čitajući tvoje postove u poslijednje vrijeme, a sve bliže ovim lokalnim izborima, sve više mi se čini da sam bio u zabludi. Pa tebi čovječe nitko ne valja. Svakome tražiš i nađeš manu. I nema u tome ništa loše, vjerovatno sam ja zalutao među Vas, dugogodišnje forumaše, vjerovatno je to i bit toga. Ali ti si stvarno pretjerao. Jesi li ikada pomislio nešto sam poduzeti? Jesi li se ikada istinski pokrenuo? Ne misliš li da ovako potpuno gubiš vjerodostojnost? Neki su ti počeli prebacivati da si član vladajuće sekte, pardon stranke. I ne možeš im to zamjeriti. Jer kritizirajući sve, pa i njih, ti si u stvari za zadržavanje postojećeg stanja. Šteta, jer si pametan. Bilo bi lijepo to usmjeriti na nešto korisno. Jer od velike pameti i toliko truda u pisanju postova, ovaj grad neće baš imati puno koristi. Zato molim te, prestani kritizirati sve koji nešto pokušavaju. Jer osim onih koji to rade isključivo radi vlastite koristi, postoje tu i ljudi koji iskreno pokušavaju nešto promjeniti na bolje. Vjerovatno i nisu najbolji, ali se trude donijeti promjenu. A u ovoj situaciji, svaka je promjena dobro došla. Jednom će ti ljudi, barem oni pošteni među njima ako im damo šansu, prepustiti stvari mlađima i stručnijima od sebe. I bez obzira na sve, oni ipak pokušavaju. Ti baš i ne Sad
W.M. Felt je napisao/la: ›
Redakcija 031 je napisao/la: ›
Zanima nas tko su kandidati, jesu li realni ili fantazeri, vizionari ili prodavači magle, živi ljudi ili ipak samo zombiji!


Već znamo odgovore na neka pitanja. Gotovo svi su fantazeri, prodavači magle, nerealni opsjenari željni pozicije pod svaku cijenu.

Pogledajte samo listu obećanja kandidata za gradonačelnika Osijeka. Grigorij Potemkin je mačji kašalj za osječke političare.

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Poznaju li kandidati svoj grad? Vide li ga u godini 2017. ili će kao svi mi biti iznenađeni njegovim razvojem? Hoće li uopće biti života u Osijeku za deset godina? Što će nam onda veliki infrastrukturni projekti?


Džaba se pitamo. Džaba pišemo. Nakon nekoliko godina forumaškog piskaranja, mi opet imamo na djelu kandidate koji će uređivati parkove, širiti promenadu, graditi nove dvorane, uređivati trgove, asfaltirati ceste. U Osijeku će biti života za 10 godina, ali jadnoga života.

Osim toga, treba znati da u Osijeku ne postoje veliki infrastrukturni projekti, nego velika lažna obećanja velikih infrastrukturnih projekata. stvara se dojam velike potrebe za nekakvim građevinskim radovima, priča se o nekakvim gužvama, nedostatku parkinga, potrebom za novim cestama, dvoranama, garažama, kao da se za nekoliko dana sprema imigracijski boom, za koji mi et još uvijek ne znamo. A ono, broj stanovnika i dalje pada.

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Imaju li projekti smisla, ima li novaca koji će ih poduprijeti.


Pa kako ne bi bilo novaca? Da se poslužim izvatkom iz "programa" jednog od opsjenara, Ivice Vrkića, novci nisu problem, dat će nam ih iz Europske unije. Evo već stoje kamioni eura na granici s Madžarskom.

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Mora biti svetac ili genijalac!


Mora biti sve ono što ovi kandidati, gotovo svi, nisu. Ne očekujemo ni svetost, ni genijalnost, samo da se više maknu ti likovi koji ovdje drmaju 25 godina, u raznim oblicima, na raznim listama, u raznim strankama, na raznim funkcijama. No to izgleda nećemo dobiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JuraIzBunara
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2013. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jelena radi u Volonterskm Very Happy to je udruga kao i svaka druga i zapošljava nekoliko djelatnica.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2013. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pogledao sam jučerašnje sučeljavanje i nameće mi se samo jedan zaključak da su pobjednici jučerašnje sesije ŠIMIĆ I PALOŠ.
Vrkić bezličan, koji je izgleda došao samo da dođe,
Vidović bi asfaltirao TRVĐU (?).
Pecnik - trla baba lan, Halusek blijeda i neprepoznatljiva,
Đapić- JA PA JA....pa ja... pa oped ja...i onda dugo niko..... pa oped ja...
Šteta što nije došao BUBI...ali moglo bi ga ovo koštati..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pozerica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2013. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crna ruka je napisao/la: ›
Pogledao sam jučerašnje sučeljavanje i nameće mi se samo jedan zaključak da su pobjednici jučerašnje sesije ŠIMIĆ I PALOŠ.
Vrkić bezličan, koji je izgleda došao samo da dođe,
Vidović bi asfaltirao TRVĐU (?).
Pecnik - trla baba lan, Halusek blijeda i neprepoznatljiva,
Đapić- JA PA JA....pa ja... pa oped ja...i onda dugo niko..... pa oped ja...
Šteta što nije došao BUBI...ali moglo bi ga ovo koštati..


Po mojim saznanjima Pecnik ih je doslovce isprekako, Vrkić klasični djedica(indisponiran), Šimić ok (oćekivao sam više pošto je znao pitanja unaprijed), Paloš bezveznjakinja s priprostim izražavanjem, Vidović ok, Halušek nije vrijedno spomena!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66225
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2013. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2013. 21:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozerica je napisao/la: ›
crna ruka je napisao/la: ›
Pogledao sam jučerašnje sučeljavanje i nameće mi se samo jedan zaključak da su pobjednici jučerašnje sesije ŠIMIĆ I PALOŠ.
Vrkić bezličan, koji je izgleda došao samo da dođe,
Vidović bi asfaltirao TRVĐU (?).
Pecnik - trla baba lan, Halusek blijeda i neprepoznatljiva,
Đapić- JA PA JA....pa ja... pa oped ja...i onda dugo niko..... pa oped ja...
Šteta što nije došao BUBI...ali moglo bi ga ovo koštati..


Po mojim saznanjima Pecnik ih je doslovce isprekako, Vrkić klasični djedica(indisponiran), Šimić ok (oćekivao sam više pošto je znao pitanja unaprijed), Paloš bezveznjakinja s priprostim izražavanjem, Vidović ok, Halušek nije vrijedno spomena!


Svatko ima pravo na svoj stav, Pa tako i ti Pozerice@. Njih dvoje (ŠIMIĆ I PALOŠ) osvježenje su političke scene u Osijeku, Novi su i neopterećeni bivšim partijama strankama, aferama i po mom "skromnom" mišljenju jučer su mi bili OK. Budući su novi ljudi u politici bili su alpari na jučerašnjem sučeljavanju političarima od zanata - Vrkiću, Đapiću, Pecniku..... Od nekih čak i bolji!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2013. 22:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozerica je napisao/la (Pogledaj post): ›
crna ruka je napisao/la: ›
Pogledao sam jučerašnje sučeljavanje i nameće mi se samo jedan zaključak da su pobjednici jučerašnje sesije ŠIMIĆ I PALOŠ.
Vrkić bezličan, koji je izgleda došao samo da dođe,
Vidović bi asfaltirao TRVĐU (?).
Pecnik - trla baba lan, Halusek blijeda i neprepoznatljiva,
Đapić- JA PA JA....pa ja... pa oped ja...i onda dugo niko..... pa oped ja...
Šteta što nije došao BUBI...ali moglo bi ga ovo koštati..


Po mojim saznanjima Pecnik ih je doslovce isprekako, Vrkić klasični djedica(indisponiran), Šimić ok (oćekivao sam više pošto je znao pitanja unaprijed), Paloš bezveznjakinja s priprostim izražavanjem, Vidović ok, Halušek nije vrijedno spomena!


osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.05.2013. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OĆEKIVAO? @pozerice pa opet transformacija. Admini ima li ovo smisla? Pecnik ih ispreskakao? Vrkić indiaponiran???? Po čemu molim te?

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Miroslav Varga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Tvrđavica
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.05.2013. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moja zadnja poruka vezana uz izbore je vrlo jednostavna. Molim Vas da izađete na izbore i pogledate zašto je to važno:

http://youtu.be/DDOEP2bAMuM

_________________
Kandidat Hrvatskih laburista za župana Osječko-baranjske županije
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: