Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Uklanjanje krizeva i sekularizacija Hrvatske

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2009. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u Hrvatskoj je sve podređeno crkvi i još joj se daju pare, zašto nam sad ta velebna tvorevina, multinacionalna kompanija, koja nikad nije u minusu ne pomogne? hvala Bogu uslijed velebnih otkaza imamo vrmena više ići na misu i zahvaljivati Bogu što smo živi, a nemamo što jesti.

a što se tiče vjerskih obilježja... odakle to sveto pravo da se ističu obilježja samo katoličke crkve? kao prvo uopće nisam za isticanje bilo kakvih vjerskih obilježja jer uvijek ima i nevjernika, a ako se već ističu onda bi bilo fer da se istaknu sve religije


_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2009. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lucky Luke je napisao/la: ›
Mi smo narod od 90 i nešto posto katolika i posve je prirodno da imamo pravo na svoj križ ali uvijek se nadje nekolicina debila koji misle da rep maše psom. Jadni glupani. VJERUJTE to mi nikada nećemo dozvoliti nekolicini dilkana (dodjoša) u ovoj državi NE....

Gde si bre Rvat & katoljik... kako ide ljubljenje bližnjega svoga? osijek031.com smile

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2009. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
.....ja tražim da se skinu svi križevi iz državnih ustanova, jer sam ateist i krši mi se ustavno pravo po: Članak 41.
Sve vjerske zajednice jednake su pred zakonom i odvojene od države.

...razmišljam o tome da podnesem ustavnu tužbu.....i nema veze što je 70% stanovnika Lijepe naše katoličke vjere, još uvijek ostaje dobar postotak onih koji to nisu.....

Pa pored križa je i tvoj simbol. Prazan zid. Koliko znam ateisti nemaju znakove, pa im je ispunjena želja. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2009. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NinjaTurtle je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
.....ja tražim da se skinu svi križevi iz državnih ustanova, jer sam ateist i krši mi se ustavno pravo po: Članak 41.
Sve vjerske zajednice jednake su pred zakonom i odvojene od države.

...razmišljam o tome da podnesem ustavnu tužbu.....i nema veze što je 70% stanovnika Lijepe naše katoličke vjere, još uvijek ostaje dobar postotak onih koji to nisu.....

Pa pored križa je i tvoj simbol. Prazan zid. Koliko znam ateisti nemaju znakove, pa im je ispunjena želja. Very Happy


Evil Bravo osijek031.com smile osijek031.com smile Mr. Green

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2009. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NinjaTurtle je napisao/la: ›
Pa pored križa je i tvoj simbol. Prazan zid. Koliko znam ateisti nemaju znakove, pa im je ispunjena želja. Very Happy

Zaboravio si da taj kriz visi na praznom zidu koji je simbol necega nekome tko ne treba simbole za svoja uvjerenja. Zapravo,cijeli post ti bash i nema nekog smisla,zar ne? ;-)
Sve u svemu,ustav je tu da se postuje. Prava i ogranicenja iz ustava odnose se na SVE gradjane RH, ne samo sretnu rimokatolicku vecinu,odnosno ostale manjine.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aardvark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2009. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lucky Luke je napisao/la: ›
bla..ja.sam.idiot..bla

'čede' se kunu u isti simbol, što nije naštetilo mržnji koju hrane kao ni u tvom slučaju... e, to je patetično.
može vas bit i 110% bokte... pa opet nikakve koristi od toga.

kad vam već jednakost svih smeta, izglasajte kitolicksku teokraciju ko u Iranu.
pa će nam Bozanić bit Vrhovni vođa koji će zabranit seks prije braka, preljub, rastavu braka, kontracepciju, umjetnu oplodnju, bogaćenje (ups, to možda i neće usprkos Isusovim prispodobama jer ode njegov zlatni nakit, odjeća i raskošne odaje po kojima se bahati;), homoseksualnost (pedofiliju će već nekako zaboravit, jel..), nepoćudna znanstvena istraživanja, nepoćudne umjetnike, knjige, filmove... internet (why not?)...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2009. 17:06 
Naslov:  Re: Uklanjanje krizeva i sekularizacija Hrvatske
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve mora ovako izgledat sve SVE SVE SVE kad vam kažem



i škole i policija i bolnice i socijalno i vojne zgrade sve sve sve kad dođem kod doktora da čekam u ovakvoj čekaonici



zašto bi se samo popovi bahatili oć i ja zlato i sjaj i šljokice i sve a pošto pripadam sekti svetih antenista, ne prihvaćam digitalnu eru i optičke kablove moj isus je razapet na antenu i pored svakog isusa koji je pribijen na križ na praznom zidu oć da stoji i moj koji se ziba na anteni


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kurbla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2009. 18:42 
Naslov:  Re: Uklanjanje krizeva i sekularizacija Hrvatske
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba i na tehničkom pregledu vozila uvesti obaveznu provjeru što visi na retrovizoru!
Previše je tu borića i kocaka nekakvih...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.08.2009. 19:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danone je napisao/la: ›
Treba i na tehničkom pregledu vozila uvesti obaveznu provjeru što visi na retrovizoru!
Previše je tu borića i kocaka nekakvih...



e to lego,ovo si baš pogodio,svaka ti čast...


kao što je rekao legendarni Frank Zappa-
"Jedina razlika između sekte i religije je u broju nekretnina"

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2009. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danone je napisao/la: ›
Treba i na tehničkom pregledu vozila uvesti obaveznu provjeru što visi na retrovizoru!
Previše je tu borića i kocaka nekakvih...

Cedeova, pletenih torbica.... Bože me prosti grjehote!

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2009. 21:13 
Naslov:  Re: Uklanjanje krizeva i sekularizacija Hrvatske
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › sve mora ovako izgledat sve SVE SVE SVE kad vam kažem
Križ ne predstavlja instituciju, nego je simbol nečega.
Previše si opterečen institucijalizmom, a rekao bih i samim sobom.
Samo stavljanje one slike Isusa na anteni govori to da te se netreba shvačati ozbiljno.
O vrijeđanju vjere i vjernika (oni nisu kler) da i ne govorim.
I šta mi više kao takav imaš tu i nama ostalima držati propovjedi o ičemu?!

A ako želiš imati onakvu halu kakvu si stavio u slici, onda pod hitno nađi neki posao
jer će ti trebati dugo dugo vremena da za nju zaradiš...

DA IZVINEŠ:
Jebiga kad čovjek gleda sve kroz prizmu para onda mu je i život za kurac!
Svaka daljnja propovijed je suvišna...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2009. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Jebiga kad čovjek gleda sve kroz prizmu para onda mu je i život za kurac!

A nije baš.... život s parama je izvrstan, pogotovo ako ti bez uloženog truda same skoče u džep pa si kupuješ skupe stvari, a telci još dolaze pa ti daju još jer si ih isplašio da će u pakao ako ne odriješe kesu.

U stvari, kad opet razmislim.... u pravu si. Jebeš život ako baš SVE gledaš kroz pare!

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2009. 21:40 
Naslov:  Re: Uklanjanje krizeva i sekularizacija Hrvatske
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›

A ako želiš imati onakvu halu kakvu si stavio u slici, onda pod hitno nađi neki posao
jer će ti trebati dugo dugo vremena da za nju zaradiš...

e ivice, ivice, mali ivice

nemoj ti meni reći da se može pošteno, bez muljanja ovako što zaraditi s poštenim poslom od 8h rada i još jedno 6h neplaćenih ????

kad mi netko kaže:ja se obogatio pošteno pa ovo pa ono. ma nema toga. možeš okačiti mačku o rep...

mons ima fakultet i misliš da ne bi radio za neku direktorsku plaću?

a crkva... jučer sam bila u jednoj (svadba, da ne bi netko pomislio da sam počela ići na mise) i gledam ja ispred sebe kad skontam mali otvočić u zidu i iznad njega piše "milostinja" ... jao kukulele izbola medvjeda pčele... baš me zanima koliko se prihod državi smanjio... koliko milodara ode na konta, a na koliko se naplati pdv osijek031.com smile

da je multinacionalna kompanija suosjećajna onda bi se jedan mjesec odrekla milodara tj. prikupila ih i dala Jaci da ne smanjuje plaće i ne uzima penzije. ali jok treba se imati ...


_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tristia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2009. 21:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

križ bi trebalo ukloniti iz samog poštovanja prema križu, jer visi među ljudima koji ga nisu zaslužili..
križ visi u jednoj zemlji u kojoj su većina kršćani a koji pojma nemaju o svojoj vjeri, no ne brine me što ne znaju teoriju, prakse im isto fali..
kome smeta križ? smeta onima koje savjest zaboli kad ga pogledaju, neka ga miču.. jer ionako im ne koristi.. nema jedan Hrvat danas nikakvih vrijednosti, nema cilja. nema vodstva, a kao pojedinac nije dovoljno zreo, nego se ponaša ko ovca.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.08.2009. 0:02 
Naslov:  Re: Uklanjanje krizeva i sekularizacija Hrvatske
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobadan moje ime je monstrum i ja se na ovom forumu bavim navlačenjem maloumnika na tanak led Very Happy
dam se kladit da se bar jedan maloumnik prepoznao Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: