Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prijatelji životinja održali performans na Trgu slobode

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anse
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2009. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

glory je napisao/la: ›
prijavila sam se za vojsku


zašto me to ne čudi?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
glory
Offline
Ukupno postova: 56
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.04.2009. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anse je napisao/la: ›
glory je napisao/la: ›
prijavila sam se za vojsku


zašto me to ne čudi?!

očito je neko vidovit Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
arhitekt
Offline
Ukupno postova: 36
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2009. 19:19 
Naslov:  Re: Prijatelji životinja održali performans na Trgu slobode
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anse je napisao/la: ›
arhitekt je napisao/la: ›
uostalom vegetarijanstvo je dokazano nezdravo,


gdje je to znanstveno istraživanje obavljeno i objavljeno? na nekakvom forumu sa sličnim lupetanjima ili?


ti si baš ono žešći neki fanatik?! pa eto kad već i samu sebe svrstavaš u lupetanja, možeš pitati bilo kojeg liječnika o štetnostima vegetarijanske ishrane jer ne postoji biljni nadomjestak za meso u prehrani.
Al pustimo sad to.

Ajd recimo da si me uvjerila da ne mučimo više jadne štakore u laboratorijima koji bi eto radije valjda trčkarali livadama i pisali poeziju i recimo da želim nešto promjeniti u vezi toga. Koji mi je prvi korak? Šta kao pojedinac mogu učiniti. Maskirat se kao kreten u kavezu usred grada mi ne pada na pamet. Bojkotirati određene proizvođe?! Iskreno ako netko misli da postoje tvrtke koje ne rade takve stvari, vjerojatno ih rade na ljudima negdje po Africi. U svijetu gdje Unicef dila lijekove kojima je istekao rok, gdje vojnici un-a siluju žene po svijetu jednostavno ne mogu vjerovati da tvrtke koje se bave kemijskom industrijom imaju srca neozlijeđivati jadne male štakorčiće.

Mislim da ima 100 pametnijih stvari kojima se ljudi mogu baviti od ovakvih gluposti pa možeš i ti tako

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anse
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2009. 19:31 
Naslov:  Re: Prijatelji životinja održali performans na Trgu slobode
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

arhitekt je napisao/la (Pogledaj post): ›
anse je napisao/la: ›
arhitekt je napisao/la: ›
uostalom vegetarijanstvo je dokazano nezdravo,


gdje je to znanstveno istraživanje obavljeno i objavljeno? na nekakvom forumu sa sličnim lupetanjima ili?


ti si baš ono žešći neki fanatik?! pa eto kad već i samu sebe svrstavaš u lupetanja, možeš pitati bilo kojeg liječnika o štetnostima vegetarijanske ishrane jer ne postoji biljni nadomjestak za meso u prehrani.
Al pustimo sad to.

Ajd recimo da si me uvjerila da ne mučimo više jadne štakore u laboratorijima koji bi eto radije valjda trčkarali livadama i pisali poeziju i recimo da želim nešto promjeniti u vezi toga. Koji mi je prvi korak? Šta kao pojedinac mogu učiniti. Maskirat se kao kreten u kavezu usred grada mi ne pada na pamet. Bojkotirati određene proizvođe?! Iskreno ako netko misli da postoje tvrtke koje ne rade takve stvari, vjerojatno ih rade na ljudima negdje po Africi. U svijetu gdje Unicef dila lijekove kojima je istekao rok, gdje vojnici un-a siluju žene po svijetu jednostavno ne mogu vjerovati da tvrtke koje se bave kemijskom industrijom imaju srca neozlijeđivati jadne male štakorčiće.

Mislim da ima 100 pametnijih stvari kojima se ljudi mogu baviti od ovakvih gluposti pa možeš i ti tako


da, pa možeš i ti tako...

ako sam ja fanatik, što ova tvoja silna prepucavanja sa mnom govore o tebi? to isto...

nikada se u svijetu ne bi dogodila niti jedna promjena da netko nije barem pokušao nešto promijeniti... obično sve započinje koracima koji dolaze od pojedinca i koji se prvotno čine nebitnima... i svatko bira svoju bitku koliko god se ona drugima čini glupa ili nepotrebna!

ja se i bavim važnijim stvarima, dr. sc. sam... i vegetarijanac sam već 15-ak godina savršena zdravlja, a sve o štetnosti te vrste prehrane su samo špekulacije, nema niti jednog znanstvenog dokaza, vjeruj mi, redovito čitam o tome...

a radi se o tome, i samo o tome, da ljudi imaju pravo biti čak i ekstremni aktivisti, kao što je to praksa u čitavom suvremenom svijetu, bez da ih se ponižava i naziva idiotima dok se skriva u udobnoj anonimnosti foruma!!!

joj uvijek si kažem da nikada više ništa neću komentirati po forumima ove vrste - gubljenje vremena...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meso
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.04.2009. 8:18 
Naslov:  Re: Prijatelji životinja održali performans na Trgu slobode
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anse je napisao/la (Pogledaj post): › dr. sc. sam...


to je najbitnije Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: