Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kopika - ove godine nema besplatnog kupanja?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2009. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): › Ma kakvo crno naplaćivanje. Naplatili bi i zrak da mogu.


eto, protiv si naplacivanja 5 kn za kupanje, a smatras da je OK naplatiti 5000 kn za godinu danas studiranja ?



Gdje sam ja napisala je ok naplatiti 5000 kn za godinu dana studiranja?

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.04.2009. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): › Ma kakvo crno naplaćivanje. Naplatili bi i zrak da mogu.


eto, protiv si naplacivanja 5 kn za kupanje, a smatras da je OK naplatiti 5000 kn za godinu danas studiranja ?



Gdje sam ja napisala je ok naplatiti 5000 kn za godinu dana studiranja?


evo, ovdje Smile

josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): › S obzirom na sveopću apatiju studentske populacije u Osijeku, podržavam prosvjed, ali u mnogo stvari se ne slažem. Upisala sam studij sa plaćanjem i svejedno smatram da je nemoguće i nenormalno da se studiranje ne plaća. Svojim radom i zalaganjem iskoristila sam mogućnost neplaćanja zbog dobrog prosjeka ocjena. Ne smatram se ultra pametnom i sposobnom, stoga - može se.
Pametnije je boriti se za kvalitetu školovanja, koja bi se prije svega trebala odnositi na praksu koja je minorna (točnije nema je) na većini fakulteta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2009. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): › Ma kakvo crno naplaćivanje. Naplatili bi i zrak da mogu.


eto, protiv si naplacivanja 5 kn za kupanje, a smatras da je OK naplatiti 5000 kn za godinu danas studiranja ?



Gdje sam ja napisala je ok naplatiti 5000 kn za godinu dana studiranja?


evo, ovdje Smile

josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): › S obzirom na sveopću apatiju studentske populacije u Osijeku, podržavam prosvjed, ali u mnogo stvari se ne slažem. Upisala sam studij sa plaćanjem i svejedno smatram da je nemoguće i nenormalno da se studiranje ne plaća. Svojim radom i zalaganjem iskoristila sam mogućnost neplaćanja zbog dobrog prosjeka ocjena. Ne smatram se ultra pametnom i sposobnom, stoga - može se.
Pametnije je boriti se za kvalitetu školovanja, koja bi se prije svega trebala odnositi na praksu koja je minorna (točnije nema je) na većini fakulteta.


Sad će nas šibnut u oftopik. Smile I dalje ne vidim gdje sam to rekla. Naravno da sam za bespla studiranje, ali je to utopija. Puno je objektivnih razloga za studiranje s plaćanjem.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: