Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Šta biste vi napravili (bezobrazni vozač GPP-a)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dunja75
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.09.2007. 8:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Obzirom da se skoro svakodnevno vozim s Juga II i ja mogu potvrditi da ima fer i korektnih vozača, čak ljubaznih reklo bi se.
Meni nikada nije teško izvadit mjesečnu, ući na prednja vrata pozdravit i pokazat mu je.
Pa pobogu to je i stvar opće kulture na kraju krajeva.

Razumijem da čovjek nekad "pukne" ali za istresanje postoji teretana ili ps2 igrice ili bilo koji drugi vid rekreacije a ne putnici od kojih živiš.

Previše toga si ljudi u ovoj zemlji dozvoljavaju. Još samo treba da nam i policija počne mahat pištoljima jer su imali "loš dan" i nisu zadovoljni preraspodjelom gradskog proračuna.

Vjerojatno neću otići na sučeljavanje, možda sam malo i kukavica, ne znam, ali i prijavama čovjek nešto postigne.
Uvijek se bilo koji bezobrazni vozač može zapitati da li je baš u njegovom autobusu osoba koja će ga doći posla.
I svakako ljudi, mobitele u ruke slikajte i snimajte.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.09.2007. 8:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iskreno..uz tebe sam i tvoju odluku..nikada ne znaš šta se krije iza (takve) osobe i šta ti može napraviti..jer ipak si ti žensko,a on muško (pomalo nasilno,zasad riječima,a gdje stoji da ne i djelima)...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dunja75
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.09.2007. 8:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: ›
Iskreno..uz tebe sam i tvoju odluku..nikada ne znaš šta se krije iza (takve) osobe i šta ti može napraviti..jer ipak si ti žensko,a on muško (pomalo nasilno,zasad riječima,a gdje stoji da ne i djelima)...


E upravo to.
Ma išao bi možda i moj muž sa mnom, ali opet da njega uvlačim u sve to, a i sam je djelatnik jedne osječke gradske uslužne firme, nije zgodno.
Nadam se da sam barem malo utjecala na tog čovjeka, i da će ako ništa drugo dobit bibera od svog šefa.
A ako izađe u novinama i od direktora.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.09.2007. 9:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dunja75 je napisao/la (Pogledaj post): › Poslala e-mail. Čekam odgovor.
Toliko me ovo danas izbacilo iz takta da ukoliko ne dobijem neki odgovor razmišljam da odem do Glasa Slavonije ili dam priču u 24 sata.


Znaš i sama kako kod nas takve stvari funkcioniraju,a opet možda se konačno nešto dogodi i takvim brdsko-planinskim primatima netko stane na kraj.Treba ih oderati sve jer (kao što si i sama rekla) platila si svoju kartu,bla bla i u ostalom odakle njemu pravo ponašati se kao jebeni šerif!?
Daj i u Glas i u 24 sata,nemaš što izgubiti.Gadi mi se takvo ponašanje i možda ipak dobije neku (novčanu) opomenu ili nešto slično jer upravo to i zaslužuje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cookies
Offline
Avatar

Ukupno postova: 368
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.09.2007. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bravo @dunja, odi sad na taj razgovor i suočeljavanje s nadrndanim vozačem, neka mu očitaju bukvicu, on ipak na takvom radnom mjestu mora imati strpljenja prema putnicima, sigurno im to nije bila jedina pritužba na tog lika i nešto će poduzeti...makar ga smjenili na drugo radno mjesto...uz tebe smo..

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.09.2007. 10:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svakako odi na sučeljavanje, pa šta tebi ima biti bed, ti si u pravu! nek se on crveni, ako ima imalo kulture (što je upitno).. Jupi, joj kak volim kad su ljudi tako poduzetni!!! Bravo, go for it!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.09.2007. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako si već poduzela određene mjere, prijavila ga i onis u ti čudom čak i odgovorili, svakako bi trebala otići tamo...mislim da te nema čega biti strah...

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PICK-UP
Offline
Ukupno postova: 10
Lokacija: Našice
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2007. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto da i ja kažem šta mi se desilo prije dvije god. Živo sam ko podstanar na kraju Vukovarske sa ženom. Svaki sma se dan vozili svojim autom Vukovarskom prema centru. I svaki bi me dan neki autobus prestizao (ne vozim ragu od auta nego se brinem za ženu i njene živce) Jednog me popodneva prestigao autobus i 200 met. niže se ubacuje u moju traku na način da samo skrene a ja moram kočiti da bi se BAJA ubacio na stajalište. To je bilo kod STUCa. Ista priča na sljedečem stajalištu kod mislim OTOSa. Ja več na rubu živaca, tresam se od nervoze a i straha. Kad zamislite kod Ekonomskog faxa repriza. E sad mi te dosta Shumaheru!!! Prestignem ga i povučem ručnu tako da sam se okrenuo prema njemu ižašao iz auta i direktno kod vozača. Ulovim ga za košulju, opalim mu dva šamara. glavom u čelo i reko mu sad si zovi Policiju. I zvao je. ali mu nije ništa pomoglo jer je cijeli autobus reko da je luđački vozio. sutradan sam otišao u GPP i žalio se na Slavonskog Shumahera. Neznam šta je bilo s njim pa ako netko zna volio bi da saznam. Shumy živi u Stanka Vraza na broju 5. to znam iz policiskog zapisnika. Eto. Ako neijde pravnim putem i administracijom nekad treba posegnut silom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: