Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Thompson u Zagrebu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2007. 22:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Takve bi u svakoj demokratskoj državi dali na prvu šljivu.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2007. 0:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

C/P s jednog drugog foruma

fear and loathing in maksimir

tko bi mogao naslutiti da che odgovor na frendovo pitanje: 'ti volish isprobavati nove stvari, right?' dovesti do mog odlaska na thompsonov koncert. i to sa besplatnim kartama. svi sastojci za potencijalno dobar slasher horror su tu!

no, bila je nedjelja, bilo je sparno, a znanstveni duh u meni pokrenuo me da posjetim i to 'kulturno' dogadjanje. a i karte su bile besplatne. obuchen u svoju vjernu majicu sa logom septice te josh dodatnim nashivkom manjeg loga na koshulji (you never know) bio sam uvjeren da me nikakve aveti iz proshlosti neche mochi nagristi. na kraju se ispostavilo da sam imao pravo. pripreme su pochele vech poslovichnim slushanjem hitova u tramvaju na putu do tamo. crna legija u japankama i krezubi osmjesi ftw. nakon shto smo se probili kroz kaos divljeg kapitalizma ispred stadiona (majice sa slikom prometnog znaka zabrane skretanja ulijevo, majice sa gotovinom, pa majice sa thompsonom, pa combo majice thompson/norac/gotovina, pa thompson kape, slike gospe sinjske, kiki riki, kokice... jedna zhena mi je chak nudila thompsonove slike za novchanik Smile) ushli smo u stadion. zahvaljujuchi tamnim silama karte koje smo imali bile su dosta 1337 pa smo izbjegli gubljenje u masi relativno neomatanim prolaskom do sjeverne tribine. kokice od jucher po 20kn u ambalazhi ukrashenoj onim thompsonovim machem... chak je i pristajalo. i onda malo zabave na tribinama. naime, rulja se sjetila izvrsne zabave u obliku zazivanja jedni drugih sa bojnim poklichima... tako je istok zapadu vikao: 'ZA DOM!' na shto bi zapad odgovarao: 'SPREMNI!' te tako u krug. onda josh i varijacije na temu sa 'U BOJ U BOJ!' - 'ZA NAROD SVOJ!'... josh su si medjusobno i pljeskali.

i onda se ukazao mesija glavom. na stranu to da je ispao totalno fejk kad ga je par kapi kishe natjeralo da prebaci chitav koncert. i to josh u nedjelju. a dobri katolichki momci nedjeljom borave kod kuche u tihoj kontemplaciji. tsk tsk tsk thompsone, evo ti minus bodova na karmu. tada ga je razdragana masa pozdravila sa 'evo zore evo dana' uz prigodno paljenje upaljacha. suze su mi potekle... od dima cigarete. on je tada nesmetano otpjevao prvi u nizu hitova... bilo je svega... od hitova iz proshlosti (doslovno) do genijalnih uradaka sa novog albuma. ali nije bio dostojan naziva hrvatskog katolichkog folk heavy metala poshto je dionice sa solazhama na gitari brutalno skratio. no sve u svemu, bilo je dosta malo ustashkih simbola, gotovo nepostojechi. neka... uglavnom, nakon 'kletve kralja zvonimira' ostao sam jedini na cijeloj sjevernoj tribini (a chini mi se i ostalima, stvarno mislim da nije bilo osobe koja nije bila na nogama pored yours truly naravno) koji je sjedio pushechi zamishljeno svoj cigarillo. a oko mene grljenje i dizanje ruku u zrak (na iza devet sela kod dijela 'komunisti i masoni, antikristi ovi oni' me ekipa s kojom sam bio sa visine oshtro pogledala ispod oka nashto sam im se nevino nasmijeshio kroz dim). jedan za drugim prolazili su hitovi. no, pored ochitog neukusa koji je vladao svakom notom na koncertu thompson je ipak odradio 3h svirke, shto ipak nije mala stvar. ujedno i jedina pozitivna strana koncerta. a onda je odsvirao chavoglave. mislim, neukus do kraja. neke pjesme su odlichno funkcionirale u razdoblju gdje su nastale... a frenetichno dizanje ruku u zrak i posebno naglashavanje 'srpskih dobrovoljaca i banda chetnika' stvarno nikome nije trebalo. potom zazivanje drugog dolaska isusa krista i pjevanja u transu 'bog je s nama, bog nas nije napustio' ostavilo je u mojim ustima poprilichno gorak okus. samo sam chekao da cthulhu pruzhi svoj pipak iz neke proklete dimenzije i proguta cijeli stadion u orgiji krvi i astralne prashine. e, da, thompson je na kraju i zabio onaj mach u zemlju Very Happy

da zakljuchim... ono... thompsonov koncert kao thompsonov koncert. tochno se znalo shto se mozhe ochekivati i to se u velikoj mjeri i ostvarilo. odaziv je bio golem kao shto se i dalo pretpostaviti no nisu uspjeli popuniti sve tribine pa su (prema mojim nagadjanjima) pocheli pushtati ljude besplatno negdje tokom prve polovice koncerta. da bude vishe grla. zanimanje za thompsona polako jenjava. 'narodne himne' iz proshlosti zamijenio je shreddanjem na gitari uz zazivanje nekih opskurnih imena i dogadjaja. shto ne pashe shirokim masama koje su danas bile na koncertu. eto. toliko o tome. a sada idem porazmisliti o nachinu na koji chu se rijeshiti sve te negativne karme koju sam nakupio odlaskom na ovaj... event. pa makar karte ne platio.




Trivia: ovo je fotkano dok još nije bila otkrivena el. struja, iza nisu svjetla nego svijeće

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2007. 1:17 
Naslov:  Re: Thompson u Zagrebu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lik je u najmanju ruku čudan, te je išao vidjeti nešto novo te je sve bilo kao što se moglo očekivat, bitno da je nosio košulju septice, da ne zaboravim i logo, WOW!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.06.2007. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekvinda je napisao/la: ›
jes' imala kapu crnu?;-)


crnu beretku osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2007. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nekvinda je napisao/la: ›
jes' imala kapu crnu?;-)


crnu beretku osijek031.com smile


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

"S obzirom na naslov Thompsonove turneje 'Bilo jednom u Hrvatskoj', napominjemo da je jednom u Hrvatskoj bio holokaust i da to čitava Hrvatska mora znati, priznati i s dužnim se pijetetom prema toj činjenici odnositi"

"Žalosno je da malobrojna židovska zajednica grada Zagreba i nakon goleme tragedije holokausta mora gledati ustaške skupštine, na mjestu gdje su prije 66 godina razdvajani Židovi od nežidova. Žalosno je da hrvatska policija takve skupove blagonaklono dopušta: da omogućuje nesmetanu prodaju ustaških insignija, barjaka i dijelova uniforma, pronošenje ustaških simbola, izvikivanje ustaških pozdrava iz desetina tisuća grla, pjevanje ustaških pjesama maloljetnika, masovno dizanje ruku na fašistički pozdrav; da se naposljetku dopušta jednom pjevaču koncertno izvođenje pjesme koja počinje Pavelićevim pozdravom `Za dom - spremni!`", stoji u otvorenom pismu Margelovog instituta.


Ako i sad mislite da je to ljubav prema domovini, umjesto nanošenje ogromne štete - onda ste budale i možete komotno spaliti svoje rodne listove, domovnice, svjedodžbe, diplome i odjeću i baciti se u Dravu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.06.2007. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baš mi je drago što sam te nasmijala osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2007. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › baš mi je drago što sam te nasmijala osijek031.com smile


Nasmijali ste i dobar dio civiliziranog svijeta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.06.2007. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › baš mi je drago što sam te nasmijala osijek031.com smile


Nasmijali ste i dobar dio civiliziranog svijeta.


Ma jelda,baš mi drago........

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2007. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
8 je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › baš mi je drago što sam te nasmijala osijek031.com smile
Nasmijali ste i dobar dio civiliziranog svijeta.
Ma jelda,baš mi drago........

Oko onoga "Ma jelda" (preneseno kako je napisano) počelo je golicanje, pa onda i gutanje knedle kad se shvaća da nešto nije onako kako se nama do tada činilo.

Bit će svima drago, a ne samo tebi - ako shvatiš što jeu ovom događaju i stavovima loše, a i ti ćeš se osjećati bolje i nećeš ružno misliti o sebi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.06.2007. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne mislim ništa loše o sebi,a ni o tebi ni o kome drugome ovdje,stoga mi nemoj gurati riječi u usta,koje neće izaći iz istih...sad se ispričavam,odoh na faks...a ti zajebavaj nekog drugog Wink

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2007. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › ja ne mislim ništa loše o sebi

"A fucking bitch is what I am?" Somebody might agree on that.
legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › stoga mi nemoj gurati riječi u usta,koje neće izaći iz istih...

Da ti dočaram:

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › sad se ispričavam, odoh na faks...a ti zajebavaj nekog drugog Wink

Isprika prihvaćena, ali na faks se ide u 8, a ne u pola 3.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2007. 18:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

viva la 8

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2007. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako na kojem fuksu.... =)

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.06.2007. 19:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › ja ne mislim ništa loše o sebi

"A fucking bitch is what I am?" Somebody might agree on that.

to mi je kompliment.........
8 je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › stoga mi nemoj gurati riječi u usta,koje neće izaći iz istih...

Da ti dočaram:

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › sad se ispričavam, odoh na faks...a ti zajebavaj nekog drugog Wink

Isprika prihvaćena, ali na faks se ide u 8, a ne u pola 3.

predavanja su završila...išla sam po potpis............a ti meni ne moraš ništa dočaravati.biti kučka nije ništa loše.....neću biti valjda dobica...bit ću onakva kakva jesam..........

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jocika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Ljubljana
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2007. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Za dom!
Prodajem mačeve i križeve, unikati, filigranska gravura i gumene lutke četnika...
legica_os je napisao/la: ›
8 je napisao/la: ›
Za dom!

Prodajem mačeve i križeve, unikati, filigranska gravura i gumene lutke četnika...


išššššššš
legica_os je napisao/la: ›
8 je napisao/la: ›
Za dom!

Prodajem mačeve i križeve, unikati, filigranska gravura i gumene lutke četnika...


išššššššš
...spremni...

_________________
Evo ti ga na osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: