Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Thompson u Zagrebu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
jocika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Ljubljana
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2007. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › ja ne mislim ništa loše o sebi

"A fucking bitch is what I am?" Somebody might agree on that.
legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › stoga mi nemoj gurati riječi u usta,koje neće izaći iz istih...

Da ti dočaram:

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › sad se ispričavam, odoh na faks...a ti zajebavaj nekog drugog Wink

Isprika prihvaćena, ali na faks se ide u 8, a ne u pola 3.
Nemoj mi zezat legico_os, možda ona ne ide na faks u Hrvatskoj, pa joj vrijeme sasvim odgovara...

_________________
Evo ti ga na osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.06.2007. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a uostalom nikad ni ne idem na faks u 8 jer se ne mogu probuditi tako rano osijek031.com smile ....
@JOCIKA...nisam ti ja legico osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legicin_brat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.06.2007. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tomson je smeće!!!!!!uvijek bio-uvijek će ostati!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.06.2007. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kažu na vipu...

Negodovanje Židovske općine Zagreb, na čelu s Ognjenom Krausom, te traženje službene reakcije hrvatskih vlasti na koncert, udruga Nezavisni dragovoljci hrvatski smatra "udarom na demokraciju" u Republici Hrvatskoj, jer se "imputira predodžba fašizma i ustaštva na Thompsonovom koncertu", navodi se u priopćenju koje je potpisala predsjednica udruge, Slavica Hruškar.

Dodaje se kako su članovi udruge nazočili nedjeljnom koncertu Marka Perkovića Thompsona u Zagrebu, te ističu kako "veličanstvenijega i domoljubnijega koncerta nije bilo od postanka neovisne hrvatske države".

Nezavisni dragovoljci hrvatski podsjećaju da je Republika Hrvatska neovisna država te ističu kako "ne mogu shvatiti zašto nekomu smeta sjećanje na prolivenu krv hrvatske mladosti, iskazano kroz njegove pjesme".

Udruga ocjenjuje da je na tom koncertu "iskazana tiha sućut 60.000 ljudi koji su došli na koncert bez obzira na godine (od sedam do 77) sa sve one koji su dali život za hrvatsku domovinu".

Nezavisni dragovoljci hrvatski u priopćenju su također zamolili sve one koji svojim zahtjevima pokušavaju zabraniti održavanje koncerata Marka Perkovića Thompsona da to "više ne čine, jer je 60 tisuća ljudi koji su došli na (zagrebački) koncert, pokazalo dostojanstvo, sućut i ljubav prema domovini Hrvatskoj".

"Ako je pak bilo pojedinačnih incidenata i nekoga neprimjerenog znaka na kapi ili majci, hrvatski dragovoljci se ispričavaju i smatraju da kapa ili majca s oznakom 'U' može biti i provokacija onih koji su i prije koncerta tražili njegovu zabranu", navodi se priopćenju.

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Perjury
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2007. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Legice, ja ću reći da si ti budala. Ti dokaži suprotno pa me civilizirano i demokratski tuži za klevetu.
Do tada, ti si budala, a ja samo to morao napisati iako sam svjestan da to uopće nećeš uvažiti ili uzet za relevantno.
Domoljublje ti, koliko god tvoj mali mozak odbijao tu informaciju, nije povezano s crnim košuljama, kapama, mačevima i poglavarima.
Domovina se voli na razne druge načine, a vi ste samo bili 60.000 najglasnijih budala među kojima se, pazi čuda, našlo i ministara, predsjednika političkih stranaka i drugih visokih dužnosnika.
Moj favorit je Žužul koji je doveo cijelu familiju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.06.2007. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam već rekla,ja nikad neću doći na koncert u odjeći koja će imati ijedno malo slovo U....Priznajem,imala jesam crno na sebi,šal na kojem piše U BOJ U BOJ ZA NAROD SVOJ,zastavu i beretku sa hrvatskim grbom....ja kao obična osoba,nisam ničim isticala ustaška obilježja.NIČIM!!!!!I kao što sam već rekla,imam majicu sa ustaškim U na leđima ali mi ne pada na pamet to obući i napraviti sranje nekakvo ,a pogotovo još da me netko vidi i nalupa!!!Ja volim slušat Thompsona,volim njegovu glazbu,riječi i sve vezano uz njega...istina..imam 20 godina ne znam sve o Poglavniku,ustašama ovima onima,ali da mene napadaju i prozivaju ustašom nemaju prava,napadali me jesu i uzeli mi medaljon sv.benedikta,i imala sam svakakvih sranja,zbog ničega,ja sam samo jedna obična cura koja voli slušat Thompsona kao što netko voli slušati primjerice Hladno pivo ....Stoga,budala ću biti i ostati cijelog života jer ja neću promijeniti mišljenje i nitko me ne može natjerati da ne volim Thompsonovu glazbu...A to što ima kretena koji se pojavljuju na koncertima sa svim tim ustaškim pizdarijama,ja nemam nikakve veze s time,niti mislim imati....
Perjury je napisao/la: ›
Legice, ja ću reći da si ti budala. Ti dokaži suprotno pa me civilizirano i demokratski tuži za klevetu.

ok,budala sam...a zašto..ne poznaješ me,ovo što vidiš tu napisano to možda nisam ja...šta misliš o tome...a da te tužim,nemam razloga,svatko ima pravo reći svoje mišljenje i jako te poštujem jer si bio iskren!a za ostalo....briga me....

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2007. 16:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja te uopće ne smatram budalom, ali da ako zadržiš taj stav: "šta mene briga šta vi serete" e onda si na dobrom putu.

Kako ne kužiš? Kitiš se crnim na koncertu koji je posvećen ljubavi prema domovini. Nemam ja ništa protiv, da sam neki mecena - dao bih vam i sponzorstvo pa da karta ne bude 50, već 20 kn.

Ali rimski pozdrav ogromne mase, crnilo, crnina, crno na 4/5 posjetitelja koncerta nešto govore.

Ne moraš znati previše o ustaškom poretku, osim da je zločinački i na kraju krajeva - izdajnički.

I crno nije nikad bila boja hrvatske tradicije. Kužiš? Ja nemam stvarno ništa portiv tebe, ali imam debelo protiv onih koji koriste mlade ljude da bih uvjerili u svoje iskrivljene istine, u svoje fisk ideje u kojima se Hrvate kolektivno portretira kao veliku žrtvu.
Legice, ljudi smišljaju mitove i fabriciraju naš povijest da bi onda upravljali nama i dočepavali se fotelja.

Hrvatska se voli tako da voliš ljude u njoj, boriš se za njihova prava, vodiš računa o njenoj BUDUĆNOSTI, a ne o PROŠLOSTI.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.06.2007. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Ja te uopće ne smatram budalom, ali da ako zadržiš taj stav: "šta mene briga šta vi serete" e onda si na dobrom putu.


Gledaj to s ove strane..
Meni je već dosta prepucavanja sa ljudima oko glazbe koju slušam,moji legosi ne slušaju to,moji roditelji također a ni moj brat,tako da iz kućnog odgoja nije došlo(to kažem jer je netko naveo da dolazi iz kućnog odgoja)..
8 je napisao/la: ›

Kako ne kužiš? Kitiš se crnim na koncertu koji je posvećen ljubavi prema domovini. Nemam ja ništa protiv, da sam neki mecena - dao bih vam i sponzorstvo pa da karta ne bude 50, već 20 kn.

Karte su bile od 80 do 200kn....i što se toga tiče dala bi i više za kartu,u ovom slučaju sam dobila vip kartu,ne idem često na koncerte,tj.idem na sve njegove....što se tiče crne boje,opet naglašavam da ja nosim inače crno,boju koja uopće nema veze sa mojom "opsjednutosti" thompsonom...
kažeš koncert posvećen ljubavi prema domovini...da si bio tamo,u trenutku kada je zasvirala pjesma ratnici svjetla...thompson se obratio publici,prvenstveno braniteljima,invalidima domovinskog rata,majkama,obiteljima...ugasila su se sva svjetla na pozornici i na cijelom stadionu,palile su se svijeće,upaljači,mobiteli...takav ugođaj ja u životu nisam vidjela a kamo li doživjela...ljudi su sa suzama u očima pjevali tu pjesmu...i sama sam plakala..jebiga...dirnulo me...taj njegov govor i te 4 minute pjesme...
8 je napisao/la: ›
Legice, ljudi smišljaju mitove i fabriciraju naš povijest da bi onda upravljali nama i dočepavali se fotelja.

baš zbog toga ja ne želim znati neke stvari,kada netko tvrdi jedno a netko drugo...bolje ću živjeti u neznanju nego da se prepucavam sa dvije osobe koje imaju različita mišljenja o svemu što je bilo i da ne znam na čiju stranu stati...bolje mir...



8 je napisao/la: ›
Hrvatska se voli tako da voliš ljude u njoj, boriš se za njihova prava, vodiš računa o njenoj BUDUĆNOSTI, a ne o PROŠLOSTI.

Ovdje si u pravu i u potpunosti se slažem s tobom.Mogao si primjetiti da kada ti počneš nešto pisati vezano za ustaštvo i neka događanja i godine kada se to dogodilo,ja se povlačim...zašto??zato što neke stvari ne znam,niti me zanimaju i ne želim ulaziti u to,to što je prije bilo-bilo je.prošlost se ne može promijeniti...ja bih mogla tražiti na netu te stvari koje ti pišeš i prepirati se s tobom ili te podržati možda u tome ali jednostavno me to ne zanima...zato se povučem i šutim...ono što znam-reći ću...a ovako je bolje da šutim i da ne ispadnem glupa...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.06.2007. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
imam 20 godina ne znam sve o Poglavniku,ustašama ovima onima,ali da mene napadaju i prozivaju ustašom nemaju prava

mislim da ovo i je jedan od većih problema. čini mi se da pola te djece na koncertu pojma nema što nosi na sebi niti što pjeva, upravo zato jer o pozadini i povijesti ustaštva, nacizma, te pavelićevog lika i djela znaju malo ili ništa.
koncentracioni logori, genocid i stvari slične tome nisu nešto nebitno što se dogodilo prije nekoliko desetljeća i većina civiliziranog svijeta to osuđuje i zbog toga se grozi slične ikonografije.
možda bi bilo dobro prije ili poslije koncerta natjerati sve ljubitelje te vrste glazbe, zabave, sličica, simbola i ostalog da pogledaju barem jedan edukativni film o tom vremenu. možda bi im tada postalo jasnije zašto mnogi to osuđuju..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: