Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[Izbori 2013.] Sučeljavanje kandidata za gradonačelnika Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2013. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

70-80 ahahahahahhahahaahahahhah! Vid naglo oslabio, kako si došao do te brojke?

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.05.2013. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
70-80 ahahahahahhahahaahahahhah! Vid naglo oslabio, kako si došao do te brojke?


uvjerio se svojim očima, a i kod tete sam ručao Vrkićev roštilj, donijela žena 4'-5 kg, čak ni kobasice nisu bile loše.... PIVKAN JE DOBRO "LEGAO " poslije ručka....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2013. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

4-5 kg joj joj i opet joj! 70-80 ljudi? Dobra, dobra... znači ako je bilo 70-80 ljudi svatko je uzeo 10-12kg mesa? I dijete od 6 godina i baba od 80? Kako prozirno i bijedno. Ista stvar kao i za Hdz. Po hdzssb-u ispadne da HDZ u Osijeku ima 5 članova i 6 glasača. Sinko bilo je tamo puno puno više ljudi..

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.05.2013. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MISLIM DA BI TREBALI PITANJA USMJERITI NA DANAŠNJE SUČELJAVANJE I POSTAVITI PAR PITANJA KANDIDATIMA

1- Đapić - kako misli zaposliti 20 000 ljudi u gradu kad Vlada RH za ovu godinu planira 2 500 novozaposlenih?
2. Vrkić - što je njegov program i ima li ga?
3.Vidović - kako jedan intelektualac može biti u organizaciji koja je na optuženičkoj klupi za korupciju i lopovluk astronomskih razmjera?
4. Pecnik - ima li program ili ga je prepisao od HSP-a, i kad će se početi baviti nečim drugim osim Glavašom?
5. Paloš - je li istina da je Pecnik copy - paste program HSP-a??
6. Šimić- ima li on povlašteni status na ovome sučeljavanju budući ga organizira osoba koja mu radi PR za kampanju??
7. Halousek - zašto se uopće kandidirala???
Dao sam si truda i napravio po jedno pitanje za svakog kandidata...ajmo ostali... ajmo biti konstruktivni...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.05.2013. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
4-5 kg joj joj i opet joj! 70-80 ljudi? Dobra, dobra... znači ako je bilo 70-80 ljudi svatko je uzeo 10-12kg mesa? I dijete od 6 godina i baba od 80? Kako prozirno i bijedno. Ista stvar kao i za Hdz. Po hdzssb-u ispadne da HDZ u Osijeku ima 5 članova i 6 glasača. Sinko bilo je tamo puno puno više ljudi..


Teta je žena u godinama i nije više mogla ponijeti, a mene je nekako bilo sramota....bilo je puno poznatih...Ako baš hoćeš misliti da ih je bilo više misli što hoćeš..Evo napisati ću da ih je bilo 700 - 800, OK??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2013. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crna ruka je napisao/la (Pogledaj post): › MISLIM DA BI TREBALI PITANJA USMJERITI NA DANAŠNJE SUČELJAVANJE I POSTAVITI PAR PITANJA KANDIDATIMA

1- Đapić - kako misli zaposliti 20 000 ljudi u gradu kad Vlada RH za ovu godinu planira 2 500 novozaposlenih?
2. Vrkić - što je njegov program i ima li ga?
3.Vidović - kako jedan intelektualac može biti u organizaciji koja je na optuženičkoj klupi za korupciju i lopovluk astronomskih razmjera?
4. Pecnik - ima li program ili ga je prepisao od HSP-a, i kad će se početi baviti nečim drugim osim Glavašom?
5. Paloš - je li istina da je Pecnik copy - paste program HSP-a??
6. Šimić- ima li on povlašteni status na ovome sučeljavanju budući ga organizira osoba koja mu radi PR za kampanju??
7. Halousek - zašto se uopće kandidirala???
Dao sam si truda i napravio po jedno pitanje za svakog kandidata...ajmo ostali... ajmo biti konstruktivni...


A za svog Bubala nemaš pitanja? I netko je rekao da je Bubi otkazao ovo danas? Ali nemam nikakve info. tako da ne znam....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2013. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Ha? Daj uputi nas malo. Tko je što otkazao? Bubi i Danči danas ovo za 031? Kakava pitanja, kakva subota. Pojasni:)


U subotu je bilo sučeljavanje u Hotelu Osijek (ako se ne varam) koje je organizirao Volonterski centar a njega vodi gle čuda gđa Kamenko Very Happy, dva sata je trajalo, sat vremena su postavljala se pitanja a sat su kandidati iznosili svoj program.

Pitanja su skupljali volonteri po gradu, došli su do mene sa dopisnicom i rekli da je to za to, tj da napišem bilo koje pitanje za kandidate i da će ih oni pitati na tom sučeljavanju.

Navodno ta pitanja nisu bila ugodna po HDSSB Smile

A danas je opet sučeljavanje u nekom od kafića no kažu mi da je Bubalo otkazao sučeljavanje kao i HDSSB opoćenito te da nitko neče doći od njih. Ne znam jel to istina, zato sam i pitao ovdje da vidim jel može netko potvrditi.

Jer ako su prošli u subotu loše kad je vodio netko njihov, možeš si mislit kako će proći danas, pa bolje da izbjegnu Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2013. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima li gdje člaak o tome kako je prošlo? Mislim to u subotu....A za danas ne znam...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.05.2013. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bubalo nije moj favorit, On je aktualni gradonačelnik i njega sudimo po tomu što je ili nije napravio u zadnje 4 godine.
EVO JEDNO I Z NJEGA??

8. Bubalo - koliko je obećao zaposliti ljudi u svome mandatu u gradu Osijeku, a koliko je zaposlio??
(pri tome ne mislim na strančke poslušnike i gradske tvrtke)

JEL SAD U REDU??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.05.2013. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crna ruka je napisao/la: › ...GOVORANCIJE NIKO NIJE NI SASLUŠAO.... NORMALNO SVE JE SVALJENO NA KOMARCE...
KOMARCI SU KRIVI...

Eto, neka korist i od komaraca Wink Laughing Laughing

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
JuraIzBunara
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2013. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u subotu je sučeljavanje vodio novinar iz Zagreba, organizator je bio Volonterski centar u Osijeku, a gđa. Kamenko je zaposlena u Volonterskom centru i bila je dio organizacijskog tima. Teme su bile ono čime se inače bavi civilno društvo: od govora mržnje, ljudski pravam, nacionalnih manjina, seksualnih manjina, i sl. Bila je Danijela Lovoković i ona je bila ok. Malo zvuči neuvjerljivo kao predstavnika HDSSBa jer ona priča svoje iskustvo, a slika koju većina ima o HDSSBu je drugačija. Barem je tako bilo na tom skupu.

Je, zadnja info o današnjem sučeljavanju je da neće doći ni Bubalo ni Danijela Lovoković. Dolaze svi ostali. A gledat ćemo zajednou 18 h pa ćemo vidjeti što će biti Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.05.2013. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
crna ruka je napisao/la: › ...GOVORANCIJE NIKO NIJE NI SASLUŠAO.... NORMALNO SVE JE SVALJENO NA KOMARCE...
KOMARCI SU KRIVI...

Eto, neka korist i od komaraca Wink Laughing Laughing


Ko je kriv za KOMARCE??? HAHAHAHAHAA
Ko je vodio teške bitke i borbe 2005. 2006 i 2007. godine ih porazio... hahahhah

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Taraksakumo
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2013. 17:19 
Naslov:  Re: [Izbori 2013.] Sučeljavanje kandidata za gradonačelnika Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čuj ovo 'ovisnica' o društvenim mrežama. Da netko možda ne treba stručnu pomoć? A je vam najava idesh Crying or Very sad Idea

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.05.2013. 20:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto, ja "zaglavila" u vrtu i nisam gledala sučeljavanje Embarassed

Kako li ću, jadna, zaspati noćas ..... Shocked
a ako i zaspim, sigurno ću imati noćne more jer nisam saznala u čemu novom ću sve uživati u Osijeku u slijedeće 4 godine
Sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2013. 20:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovako, mislim da ste u zabludi vezano za gospođu Kamenko. Možda sam i ja, ali upišite Jasna Kamenko na Google... Ima, nažalost jedna gospođa s tim imenom na stranicama Ukopa... Za ovu gospođu Kamenko iz Volonterskog ne znam, ali povežite adresu,stranicu Ukopa, stvarne ljude itd. Možda sam i ja zabrijao nešto, ali mislim da nisam. Kakav god da je Kamenko ipak, ono.... Neko poštovanje ipak...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: