Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policija traži da Grad zabrani opijanje na javnim površinama

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2009. 21:30 
Naslov: Note 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Suncica_DGO je napisao/la (Pogledaj post): › Al znaju se mjesta na kojima se pije, znači birtije. Very Happy

volim i ja u birtiji popiti ali studentski džep je jednostavno preplitak za takav luksuz.
neka naše vrle vođe ljudima osiguraju posao kako bi se moglo zaraditi za ispijanje cuge u birtiji pa će svi biti sretni...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
terra_os
Offline
Ukupno postova: 3
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.12.2009. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da bas ce se pridrzavat zakona..mos mislit..nek malo vise patroliraju gradom i privode one koji prave sranja..
jbt oni privode one koji cugaju u miru..a pokraj ovih koji unistavaju sam ladno produ..koda nis nie bilo..
..mozda da ima neki normalni klub u kojem se nepustaju cajke ne bi sigurno cugali vanka..Smile

_________________
tekiCa _os
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2009. 22:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ima sigurno preko nekoliko kafova i klubova gdje se ne puštaju cajke. Wink
također i nekoliko udruga koje svako malo organiziraju razna događanja. tko tvrdi suprotno, nije odavdje. Razz

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
terra_os
Offline
Ukupno postova: 3
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.12.2009. 22:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ja sam odavde..i gle ja iam 17 god...i oke ima klubova..al kontas vecinom u te klubove izlaze oni preko 20..god..meni je to mal glupo jer mi mladji neamo di izac..a da to nisu cajke..

_________________
tekiCa _os
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Agent
Offline
Ukupno postova: 43
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.12.2009. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sve to razumijem da ti mladi piju, puše, drogiraju se...al da sijede na hladnom betonu to ne mogu nikako shvatiti.

Opet ne kontam kakva je razlika sjediti na terasi i piti u kafu (evo primjerice u matrix-u) ili piti na klupi 5 m dalje od te terase na trgu u tvrdji???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chuposh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.12.2009. 0:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maddox_rumble je napisao/la: ›

ma suncice nisi u pravu...preskupi su kafići..možda je tvoj stari rokfeler pa samo daj...all ja se ne mogu napit s 50 kn, a ne kad mi stara da 50, cigare su mi 20...jer nema uvijek posla(za učenike, radim na ulazu u ... kad se naplaćuje, znači čim imam priliku)!! A i ljeti što maddox kaže ništa slađe nego popit koje pivo na klupici u miru!!
''Huligani-djeca frajeri'' će uvijek patit od te neke preserancije...glupavi klinci koji za koju godinu, ako imaju mozga shvate da su bili u krivu...i isprave to...a ako ne bit će idioti cijeli život..pilo se vani il u kafiću!!
Bez uvrijede!
Suncica_DGO je napisao/la (Pogledaj post): › Pa ne znam ko bi normalan sad pio vani po ovom vremenu. Very Happy
I ja volim bit vani kad je toplo, al u birtiji na terasi, a ne po klupama i parkovima.
Totalno podržavam ovu zabranu, manje štete, manje živciranja kad vidiš pijane budale vani koji ne znaju di se nalaze i leže mrtvi pijani po klupama (naravno da nisu svi koji piju vani takvi).
Al znaju se mjesta na kojima se pije, znači birtije. Very Happy

slažem se s tobom...sunčice možda je tvoj stari rokfeler...ja sranja ne pravim, a nije mi ništ
Ako se moraju tolko napit da nemogu vladat sa sobom nego moraju potuć se i porazbijat sve, nek uzmu cuge pa nek ostanu kod kuće s lavorom i krevetom, isto će im bit ko što bi im bio i izlazak. Very Happy Very Happy Smile



totalno krivo

pa ti koji prave probleme ce ih pravit opet

ovime ce se najvise skodit onima koji su najmirniji a vole popit jedno pivo na klupici

a ti ako imas para samo daj i pij po kaficima

3 piva ili 3 bambusa su u kaficima ovih dana malo manje od 50kn

_________________
.we take what we want.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chuposh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.12.2009. 0:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Agent je napisao/la: ›
Ja sve to razumijem da ti mladi piju, puše, drogiraju se...al da sijede na hladnom betonu to ne mogu nikako shvatiti.

Opet ne kontam kakva je razlika sjediti na terasi i piti u kafu (evo primjerice u matrix-u) ili piti na klupi 5 m dalje od te terase na trgu u tvrdji???


ahhahahhaha nikako shvatiti! xD

_________________
.we take what we want.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stoka_unleashed
Offline
Avatar

Ukupno postova: 639
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.12.2009. 10:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Agent je napisao/la: ›
Ja sve to razumijem da ti mladi piju, puše, drogiraju se...al da sijede na hladnom betonu to ne mogu nikako shvatiti.

Opet ne kontam kakva je razlika sjediti na terasi i piti u kafu (evo primjerice u matrix-u) ili piti na klupi 5 m dalje od te terase na trgu u tvrdji???


jeftinije je na klupi Smile .....al ja ne kontam nešt drugo... šta se nitko više ne ide van družit? ....svi sam idu pit.... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.12.2009. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stoka_unleashed je napisao/la: ›
Agent je napisao/la: ›
Ja sve to razumijem da ti mladi piju, puše, drogiraju se...al da sijede na hladnom betonu to ne mogu nikako shvatiti.

Opet ne kontam kakva je razlika sjediti na terasi i piti u kafu (evo primjerice u matrix-u) ili piti na klupi 5 m dalje od te terase na trgu u tvrdji???


jeftinije je na klupi Smile .....al ja ne kontam nešt drugo... šta se nitko više ne ide van družit? ....svi sam idu pit.... Smile



_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malisha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 378
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.12.2009. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

terra_os je napisao/la (Pogledaj post): › pa ja sam odavde..i gle ja iam 17 god...i oke ima klubova..al kontas vecinom u te klubove izlaze oni preko 20..god..meni je to mal glupo jer mi mladji neamo di izac..a da to nisu cajke..


Ma nije baš istina, u zadnjih par mjeseci je bilo toliko partija gdje su se vecinom mladi ispod 20 skupljali, npr pogledaj O2, tamo zna biti ludnica xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Suncica_DGO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.01.2010. 6:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa sigurno ne zabranjuju to zbog normalnih sto cugaju na klupi u miru. Ha da. I nije mi stari rokfeler i nisam fino dupe, što vi imate predrasude čim kažem da volim pit u birtiji, odma se ima i stari mi neznamkojibog, al kad kazem da je mjesto za pit birtija, ne mislim iskljucivo na tvrdju di je je jedna cuga cca 10-15kn. Smile Nego na birtiju u naselju di se redovno zagrijes za poslije. A što se tiče same zabrane i tak ništ neće bit od nje, il će potrajat maksimalno ko ova za pušenje. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.01.2010. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne možete vi to zabranit, to je osječka tradicija, šta god vi svi rekli

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meidenica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2010. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

always ready je napisao/la: ›
ne možete vi to zabranit, to je osječka tradicija, šta god vi svi rekli


tak je! Very Happy

_________________
It's good to have beer in your hand Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
monkey55
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.03.2010. 15:52 
Naslov: Bad ! Re: Policija traži da Grad zabrani opijanje na javnim površinama
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo ovako...ja sam skoro svaki dan preko ljeta sa prijateljima bila na Pijanoj. Imamo svi manje više 16-17 godina. Iz našeg društva nikad nitko nije bio mrtav pijan, ako se cugalo, skoro da se ni nije imalo para za neke nenormalne količine potrebne da bi se svi ubili. Ugl. uvijek smo imali 1-2 klupe gdje smo sjedili pušili, sprdali se, smijali i družili se i uvijek je bilo zakon i nikad nije bilo nekih problema. U članku piše kao da su ljudi sa terase u Galiji cijelo ljeto gledali pijanu djecu! haha! ma koga su to oni vidjeli...?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.03.2010. 17:32 
Naslov:  Re: Policija traži da Grad zabrani opijanje na javnim površinama
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uvijek su mladi cugali vani po gradu, bilo to na obali Drave ili na nekoj klupi u parku.Takve zabave su uglavnom bezazlene, gitara i zayebancija ekipe, uz nešto alkohole za podizanje raspoloženja i lakše puštanje glasa. Onaj tko traži da se zabrani cuganje na javnom mjestu, je očigledno ili zaboravio da je i on bio mlad i sam cugao, ili je bio totalni čudak izopćen od ekipe pa sada pokušava liječiti svoje frustracije iz mladosti. Ukratko rečeno, uvijek se cugalo vani sa ekipom i uvijek će se cugati, i dok god to ne prelazi neka moralna i ljudska pravila i norme, ne treba praviti problem oko toga.

Zato čim malo otopli, sa ekipom na šetalište i u parkove uz koju bocu vina i raspalite …

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: