Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[Izbori 2013.] Sučeljavanje kandidata za gradonačelnika Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2013. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

panonskimornar je napisao/la (Pogledaj post): ›
wileda je napisao/la: ›
Ima,ima novaca u blagajnama našeg grada.Između ostalog,priča se da g.Bubalo ima vrlo dobar službeni auto sa vrlo jakim benzinskim motorom i za koji je vjerovatno trebalo dosta novčića.


Ajoj,a Vrkić ili Đapić će voziti bicikle ili ?
Ne lupetaj !
Direktori firmi imaju službene automobile,a di neće gradonačelnik.

Ma ja sam uvjeren da će vama Vrkić biti savršen ili još bolje Pecnik.Taj će sgurno iščupati grad iz krize sa svojim revolucionarnim programom.
Ah,ček,zaboravio sam Dariju Paloš..To je ta nova Margareth Tacher.Sudeći po njenom mužu Palošu,za kojeg sam čuo sve najgore,sumljam da je i ona bolja.
HSP sa ovakvim ne karizmatičnim kandidatita neće preživjeti 2014 godinu i nadam se njihovom skorom gašenju,kao što se su se ugasili i liberali prije nekoliko godina.
SDP je promašen slučaj radi krive politike iliti krive žene u politici.Biljana Borzan je uništila Osječki SDP i glavni je krivac što je udaljila stranku od ljudi,što sa svojim porijeklom,što sa svojom intelihencijom.
SDP nema šta tražiti u Osijeku....
Neću ostale ni spominjat,nisu vrijedi,jer neće osvojiti 2-5% glasova,kao npr..onaj Šimić iz Go Go,pa mislinm Go Go stranka,saamo im fale Go Go plesačice..Smile

Vi Osječani ni sami ne znate šta hočete.Nitko vam nije dobar.Uvjeren sam ako i dođe do promijene vlasti,da će isti nickovi koji su srali po Bubalu,srati i po novom gradonačelniku,jer su to takvi isfrustrirani ljudi koji ne znaju ništ drugo raditi,nego visiti na OS031 po cijeli dan,jel tak Audi ?
Bolje uzmi nešto pa radi,kopaj bašću,kosi travu,skupljaj boce,šta već znaš raditi(sumljam da znaš puno)....

Od danas bi si svi trebali promijeniti nickove u "GHrlica 1" "Grlica Dgo", "Grlica 3" i sl,jer kenjate kao i one...Smile


Vw Passat 3.6 FSI službeno vozilo, i think. Znači katastrofa motor koji guta 20l benzina, košta preko 300 000 kn. To neka Bubi kupuje od svoje love!

Ovo za diskurs se slažem... Mostarskimornaru tebi prepuštam bauštelu, ne želim ti kruh uzeti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2013. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dernek na jugu 2 naravno da su platili porezni obveznici eto dragi glasači samo glasujte za HDSSB i imati ćete priliku još jesti grah i prduckati po ovome siromašnom gradu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2013. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas je bitno samo da pogledate ovo sučeljavanje. Nakon toga, stvorite svoje mišljenje i dajte svoj glas onome za koga mislite da ga zaslužuje.

Ali ono najbitnije, izađite na izbore.

I nemojte misliti da je dati glas nekome "slabijem" bačen glas. Bačene glasove su izmislili oni iz vrha, koji se boje novih.

Jedini bačen glas je onaj ako ne iziđete na izbore.

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2013. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da postoje bačeni glasovi tako da ne pričaj gluposti, ali se slažem da treba glasovati i svojim glasom dati šansu onima za koje mislimo da će nas najbolje predstavljati...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.05.2013. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crna ruka je napisao/la: ›
I još nešto o Kampanji..

Zanima me ko je platio, ono što čitam po novinama, 1800 porcija čobanca na HDSSB-ovom derneku na JUGU 2 u subotu, ili 900 kilograma mesa na SDP-HNS-ovu deneku isto na JUGU 2 u nedjelju prijepodne??

Drago mi je ako ništa drugo da su nahranili sirotinju na JUGU 2...

Zar HDZ nije imao fišijadu na Jugu 2 ?

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2013. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Da postoje bačeni glasovi tako da ne pričaj gluposti, ali se slažem da treba glasovati i svojim glasom dati šansu onima za koje mislimo da će nas najbolje predstavljati...


objasni kako postoje bačeni glasovi. I da daš glas nekome tko dobije na kraju 0.5%, taj glas nije bačen, jer automatski smanjuješ postotak onima koji su gore, tako da, svaki glas ima utjecaj.

Jedini bačen glas je onaj birača koji ne izađu na izbore!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pozerica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.05.2013. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Da postoje bačeni glasovi tako da ne pričaj gluposti, ali se slažem da treba glasovati i svojim glasom dati šansu onima za koje mislimo da će nas najbolje predstavljati...


objasni kako postoje bačeni glasovi. I da daš glas nekome tko dobije na kraju 0.5%, taj glas nije bačen, jer automatski smanjuješ postotak onima koji su gore, tako da, svaki glas ima utjecaj.

Jedini bačen glas je onaj birača koji ne izađu na izbore!


Ni jedan nije bacen! Neka ljudi glasaju po svojoj svijesti, jer ANKETE SU NAMJESTENE u korist Vrkica i Bubala!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2013. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemoj shvaćati doslovno "bačeni" glas... Bitna je prohibitivna klauzula u našem izbornom sustavu, 5%.
Nije istina, kako neki tvrde i tu si u pravu, da glasovi koje lista osvoji, a ne skupi 5%, odlaze velikim strankama. D' Hondtova metoda je takva da mandate osvajaju oni s najvećim brojem količnika. Posljedica glasovanja za stranku koja ne skupi 5% je ta da će oni koji skupe 5% i više s manjim brojem samostalno osvojenih glasova dobiti više mandata. Zato taj naziv "bačeni" jer posljedično druga, treća itd. preferencija(možda od ponuđenih nemaju drugih preferencija) osvoji više mandata nego dobije realno glasova.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2013. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozerica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Da postoje bačeni glasovi tako da ne pričaj gluposti, ali se slažem da treba glasovati i svojim glasom dati šansu onima za koje mislimo da će nas najbolje predstavljati...


objasni kako postoje bačeni glasovi. I da daš glas nekome tko dobije na kraju 0.5%, taj glas nije bačen, jer automatski smanjuješ postotak onima koji su gore, tako da, svaki glas ima utjecaj.

Jedini bačen glas je onaj birača koji ne izađu na izbore!


Ni jedan nije bacen! Neka ljudi glasaju po svojoj svijesti, jer ANKETE SU NAMJESTENE u korist Vrkica i Bubala!


Zato ti @Pozerica @hdssb-l ovisi kako si raspoložen/a/o jer više ne znamo kojeg si spola i imaš li uopće spol staviš screenshot u kojem je Pecnik 3. sa cca 0.6% zaostatka za Vrkićem bez da staviš kompletno istraživanje(ukoliko uopće postoji) metodu, uzorak itd. Anketa je 19.5. A druga 2.6. u čemu je problem?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2013. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko sam ja čuo - HDSSB je otkazao sudjelovanje, nema nit Bubija nit Lovokovićke.

Jel netko zna što se dogodilo na sučeljavanju u subotu? Tamo su navodno gadno isprepadani HDSSB jer je sistem bio - skupljanje pitanja po gradu a tu se baš nisu proslavili.

Jel današnji otkaz rezultat toga ili sveopće panike zbog svih mogućih afera...

Zaljubljena, čudi me da to nisi čula, ti obično sve čuješ Very Happy, kao i evo za fišijadu HDZ-a, al ne i za cirkuse HDSSB-a Very Happy

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2013. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ha? Daj uputi nas malo. Tko je što otkazao? Bubi i Danči danas ovo za 031? Kakava pitanja, kakva subota. Pojasni:)

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2013. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

P.s. Nije li neko sučeljavanje bilo otkazano zbog Bubija, bolnice i to?

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.05.2013. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mapatil je napisao/la: › Zaljubljena, čudi me da to nisi čula, ti obično sve čuješ Very Happy, kao i evo za fišijadu HDZ-a, al ne i za cirkuse HDSSB-a Very Happy

Ostalo ste nabrojali pa nisam znala je li HDZ-ov tulum otkazan. Nekoliko dana prije su dijelili papire s pozivom.

Ne idem ni na čije kazane. Kaže muž da ja najbolje kuham. Cool

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.05.2013. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
crna ruka je napisao/la: ›
I još nešto o Kampanji..

Zanima me ko je platio, ono što čitam po novinama, 1800 porcija čobanca na HDSSB-ovom derneku na JUGU 2 u subotu, ili 900 kilograma mesa na SDP-HNS-ovu deneku isto na JUGU 2 u nedjelju prijepodne??

Drago mi je ako ništa drugo da su nahranili sirotinju na JUGU 2...

Zar HDZ nije imao fišijadu na Jugu 2 ?


SDP-HNS-ov dernek niko ovdje ne komentira. Zanima me ko je platio njihovih 900 kg mesa koje su Jugovci u najvećem dijelu odnijeli kućama jer njih 70-80 to nije moglo pojesti na licu mjesta!!! KO PLAĆA NJIHOVE DERNEKE?? VRKIĆ?? BOJIM SE DA I TO PLAĆAJU PORESKI OBVEZNICI....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.05.2013. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDZ je imao na JUGU 2 čobanac na bajeru i zato što je bilo komaraca u izobilju, gladni građani su uzimali svoje porcije i bježali kući usput jedući čobanac.... GOVORANCIJE NIKO NIJE NI SASLUŠAO.... NORMALNO SVE JE SVALJENO NA KOMARCE...
KOMARCI SU KRIVI...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: