Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Započeli radovi na izgradnji nove tvornice Kandit

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.03.2013. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene živo boli briga za Milkicin dizajn. Ne nasjedam na reklame, a kažu da "o ukusima se ne raspravlja", zar ne?
Nadam se da će i iz novog pogona Kanditove čokolade biti ..... njamiiii, njamiiiii
Very Happy

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2013. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Dino8090
Budem probao. Sve osim Bananka (kad već pričamo umjetnim bojama i okusima, jel). Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.03.2013. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dino8090 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Konkretan primjer (kad se ovdje vec spominje) Kandit. Zasto kupovati uvoznu Milku kad imamo nista manje kvalitetnu domacu Kanditovu cokoladu ili npr. Zvecevo?
Vrlo jednostavno, da nema potraznje za uvoznim proizvodima ne bi bilo potrebe ni za uvozom.

A vrlo jednostavno, Milka je kvalitetnija i ukusnija od domaćih čokolada i ja ću uvijek iz tih razloga prije nju kupiti. Kad se situacija promijeni, onda možemo razgovarati o kupovanju i favoriziranju domaćeg.


Milka puno ukusnija i kvalitetnija?? Mora da se šališ? Milka niti mi je ukusna niti je kvalitetna, čak su mi i finije Kanditove čokolade i čokolade Zvečevo. Nisam ljubitelj Kraša, jer im je svake godine sve gora čokolada, a o cijeni da ne govorimo. Tko god je u prijašnjim komentarima pričao o cijeni Milke, nek ode opet do prve trgovine nek pogleda na polici koliko košta jedna Milka, i koliko košta jedna Kandit čokolada pa nek kaže koja je skuplja?
No kao i uvijek, 70% ljudi mora pušiti reklamu i vjerovati da sve strano je bolje od našeg domaćeg, što nema veze s istinom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2013. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zvečevo ima fenomenalne čokolade, a ni Kandit ne zaostaje puno. Stvar je u reklami i brandu koji Milka ima. Ne kažem da nije riječ o dobrom proizvodu, ali i naši domaći ne zaostaju puno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krvavi_perec
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2013. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kanditovi proizvodi su odlični, ali marketing i dizajn su užasni!

Da stojite jedno desetak metara udaljeni od prosječne police s čokoladama, Milke bi vam prve upale u oči, naravno zbog boje.
Hrvatske teško. Jeste li primjetili da gotovo sve hrvatske čokolade (table) imaju crveni omot ili crvene nijanse?
Mikado, Kandit i Dorina - sve crveni omoti. Koja je fora u tome? Neko tajno masonsko pravilo?
Ima li Kandit uopće neki prepoznatljivi logo, nešto po čemu se odmah može prepoznati? Nema.

Pazi sad Milku odnosno Nestle.
"A onda je svizac zamotao čokoladu u omot." Ljudi i dan danas koriste ovu rečenicu.
Takav marketing nema cijenu i dam se kladit da su na tome ajme zaradili.
Fora je u tome što su ljudi u Hrvatskoj cijepljeni od humora odnosno marketinške agencije i koje kakvi marketing manageri.
Samo 1 takva dobra reklama mogla bi sve promijeniti.
A kakve oni reklame snimaju? Ljudi različitih dobnih skupina JEDU ČOKOLADU.
WOW kako revolucionarno!

Nije istina da je potrebno ne znam koliko novca uložiti u marketing, bitna je ideja, a uostalom tu je i YouTube, važnije je da je video viralan jer se i tako dopire do konzumenata, a ne koliko je puta bio prikazan na televiziji.
Postoje razni načini kako doći do potrošača - kreativnost ljudi, kreativnost, to je ono što njima fali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2013. 17:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Mene živo boli briga za Milkicin dizajn. Ne nasjedam na reklame, a kažu da "o ukusima se ne raspravlja", zar ne?
Nadam se da će i iz novog pogona Kanditove čokolade biti ..... njamiiii, njamiiiii
Very Happy


upravo tako,o ukusima se ne raspravlja.kupio sam neki dan kanditovu čokoladu od 300 grama sa rižom i meni je super,a milka mi je preslatka.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.03.2013. 18:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Kanditovoj prodavaonici u Divaltovoj ulici često bude lom čokolada po jako povoljnoj cijeni, a i ostalih njihovih proizvoda.

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Commander
Offline
Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2013. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poruka autoru teksta:

ako Bubalo stalno upotrebljava tu balkansku riječ 'projekat' nemorate i vi u vašem tekstu!
Kaže se 'projekt'!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2013. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iako je sve stvar osobnog ukusa, ne mogu se složiti da su Milkine čokalade kvalitetnije od domaćih. Većina Milkinih čokolada na naše tržište dolazi iz Rumunjske i Bugarske i kvaliteta im je osjetno niža od Milkinih čokolada koje se mogu kupiti u Muelleru (koje su proizvedene u Njemačkoj).
Od domaćih čokolada uvjerljivo su mi najbolje Zvečevo čokolade, posebice njihova premium linija. Kandit je u zadnje vrijeme podigao kvalitetu svojih čokolada, no razočarali su me redizajnom ambalaže. Nije mi jasno zašto su mijenjali dizajn Riki čokolade koji je bio prepoznatljiv.
Kraš mi je najveće razočarenje. U zadnje vrijeme im se kvaliteta svih čokolada jako srozala. Bajadera je neprepoznatljiva. Vjerojatno koriste jeftinije kakao mase i šećere.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2013. 20:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Commander je napisao/la (Pogledaj post): › Poruka autoru teksta:

ako Bubalo stalno upotrebljava tu balkansku riječ 'projekat' nemorate i vi u vašem tekstu!
Kaže se 'projekt'!

Ohoho! Evo krenulo je. Na temi o Kanditu i cokoladi Bubalo je spomenut. Kad ce Glavas doci na red?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
gladnikruha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.03.2013. 2:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dino8090 je napisao/la: ›
Commander je napisao/la (Pogledaj post): › Poruka autoru teksta:

ako Bubalo stalno upotrebljava tu balkansku riječ 'projekat' nemorate i vi u vašem tekstu!
Kaže se 'projekt'!

Ohoho! Evo krenulo je. Na temi o Kanditu i cokoladi Bubalo je spomenut. Kad ce Glavas doci na red?


Kandit je jedna od rijetkih tvornica,koju Glavaš nije uspio razj***ti ? ...Smile

_________________
Ako još ima pravde, tada se nemam čega bojati. Ako je nema, znači da se boje oni koje hoće moju glavu.
Georges Danton
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.03.2013. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neke Kanditove čokolade su mi super. Idila, naravno, ali i one dražeje i one što su nalik bajaderama.

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.03.2013. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la (Pogledaj post): › Neke Kanditove čokolade su mi super. Idila, naravno, ali i one dražeje i one što su nalik bajaderama.


Popularnost Idile je fascinantna zato što Idila zapravo i nije čokolada, nego kakao ploča. I ja ju često kupim, posebno u Divaltovoj kad imaju neku akciju ili kao lom.
Neki Kanditovi proizvodi se prodaju 'sami od sebe' bez ikakve promidžbe - Idila, Rum pločica i Riki čokolada s rižom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.03.2013. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...netko mi je rekao da je recept za Bajaderu zapravo došao od radnika ondašnjeg Kaiser&Starka, no prodan je Krašu nešto kasnije....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.03.2013. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile i onda je dosao svizac i zamotao cokoladu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: