Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ponovo prometna nesreća u podvožnjaku kod Nemetina

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2011. 16:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
mislim da ne treba stavljati dodatna upozorenja i branike, neka prirodna selekcija radi svoje.


složio bi se sa ovime.....
iako se na prvi pogled cini...da sad nešto ne štima sa tom cestom...tim podvožnjakom...
no koliko me pamcenje služi....taj podvožnjak tu stoji vec desetljecima....
znaci isti takav kakv je danas....sa svim istim vremenskim prilikama/neprilikama....
no ovakvih pizdarija nije bilo....sve do ove godine...

znaci projekt kakav god da je....vremenske prilike kakve god da jesu....zasigurno nece maknuti doticnoj osobi nogu sa gasa...te mu smanjiti brzinu....do te mjere ako i udari u podvožnjak...da ne razjebe auto do neprepoznatljivosti....

no jedno je sigurno...u sva tri slucaja....osobe koje su sudjelovali u prometnim nezgodama....SAME su držale nogu na pedali gasa....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dr@zen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 46
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2011. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › mislim da ne treba stavljati dodatna upozorenja i branike, neka prirodna selekcija radi svoje.

I ja se slažem s tobom..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.09.2011. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Nije ovo jedina ravnina u okolici Osijeka, ali iz nekog razloga uzima zrtve vie od ostalih. Mozda se tamo nakotilo neke zivine koja izlijece pred aute, pa ekipa u brzini skrene i zavari s u podvoznjak?!

Mogu li se staviti branici nekakvi?


vrlo lako moguce, gotovo sigurno u puno situacija ali ovdje je rijec o nemaru vozaca..a i ako se ne varam svi su poginuli u nekim ranojutarnjim ili kasnovecernjim satima..nema zive duse, u nekom polu-snu ga razvuces po ravnini i to je to.

ne mogu vjerovat da je decko prezivio ovo, sretno mu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2011. 19:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

taj dio ceste je nešto uži i zidovi podvožnjaka su jako blizu. pošto je podvožnjak ima i nizbrdica pa ako već stisneš gas imaš dodatno ubrzanje. često sam tamo prolazio i uvijek sam usporavao jer mi je nekako klaustrofobično...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.09.2011. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Onda se pitam tko to viče "ajmo ustaše" na utakmicama,sad kad vidim ove s odgovorima o "prirodnoj selekciji" sve mi je jasno. Gamad ste od ljudi,gamad.

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2011. 20:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

često idem tamo za Aljmaš , i na tom dijelu vozim 100-tku što baš i nije po propisima ali redovito me tamo dilovi pretječu sa bar 130-150 ili koliko već..večinom tipovi tih godina i poneki nadobudni bogatun,,,sretno frajeru.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.09.2011. 20:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

partwish je napisao/la (Pogledaj post): › taj dio ceste je nešto uži i zidovi podvožnjaka su jako blizu. pošto je podvožnjak ima i nizbrdica pa ako već stisneš gas imaš dodatno ubrzanje. često sam tamo prolazio i uvijek sam usporavao jer mi je nekako klaustrofobično...


da, jako klasutrofobicno.

nakon one prazne ceste, polja sa svih strana, nakon laganog zavoja ulazis u suzeni 'tunel' ... gdje ti je zid 50 cm s jedne i druge strane.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.09.2011. 20:51 
Naslov:  Re: Ponovo prometna nesreća u podvožnjaku kod Nemetina
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la (Pogledaj post): › hebeš mi sve...ovih dana ode tamo biciklom se provozat baš da vidim šta je to tamo "krivo projektirano" Rolling Eyes
a jbt što me ispale ovi prometni ingenjeri..sa završenim prometnim vakultetima na svakom forumu i nakon svake nesreće je njima nešto krivo projektirano...možda je nekom krivo projektirano u glavi..pa voziš ko sivonja tamo gdje ti ljepo stoji ograničenje brzine kretanja!! Exclamation


pa gle ... kod nas se sve nesrece dogadjaju radi ne prilagodjene brzine, ostalo je sve divno i bajno.

cesta mora oprastati ljudske pogreske, a ne kaznjavati ih smrcu.

policija je ta koja mora kaznjavati novcanim kaznama, kaznama zatvora ... itd. .. a u projektiranju ceste se mora voditi racuna da po njoj voze i budale.

taj podvoznjak, i onaj na cepinskoj obilaznici prije strossmayrove su isti. uski, neosvjetljeni, bez branika ... i upitnom kvalitetom asfalta

samo sto kod ovog na cepinskoj obilaznici svi uspore jer je tamo raskrsce.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2011. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duminske Trake je napisao/la: ›
Onda se pitam tko to viče "ajmo ustaše" na utakmicama,sad kad vidim ove s odgovorima o "prirodnoj selekciji" sve mi je jasno. Gamad ste od ljudi,gamad.

e sad si promašio ceo fudbal! ako tko šuti na stadionu kad svi okolo zazivaju ustaše, onda sam to ja. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2011. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nepoštivanje ograničenja brzine = bahatost = nova nesreća.
Ako preživi nek' slavi rođendan na dan nesreće.
Želim mu puno sreće...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.09.2011. 23:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima tu neka zajebana sila ocito............

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LaLe
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2011. 0:10 
Naslov:  Re: Ponovo prometna nesreća u podvožnjaku kod Nemetina
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
slavonija je napisao/la (Pogledaj post): › hebeš mi sve...ovih dana ode tamo biciklom se provozat baš da vidim šta je to tamo "krivo projektirano" Rolling Eyes
a jbt što me ispale ovi prometni ingenjeri..sa završenim prometnim vakultetima na svakom forumu i nakon svake nesreće je njima nešto krivo projektirano...možda je nekom krivo projektirano u glavi..pa voziš ko sivonja tamo gdje ti ljepo stoji ograničenje brzine kretanja!! Exclamation


pa gle ... kod nas se sve nesrece dogadjaju radi ne prilagodjene brzine, ostalo je sve divno i bajno.

cesta mora oprastati ljudske pogreske, a ne kaznjavati ih smrcu.

policija je ta koja mora kaznjavati novcanim kaznama, kaznama zatvora ... itd. .. a u projektiranju ceste se mora voditi racuna da po njoj voze i budale.

taj podvoznjak, i onaj na cepinskoj obilaznici prije strossmayrove su isti. uski, neosvjetljeni, bez branika ... i upitnom kvalitetom asfalta

samo sto kod ovog na cepinskoj obilaznici svi uspore jer je tamo raskrsce.



ako sam dobro shvatio na koji podvoznjak mislis jel nije to vec u gradu i da je ogranicenje 50 na tom djelu? podvoznjak je lose kvalitete ali s 50-60 pa makar to bilo i 70 ako netko vozi ne smatram ga opasnim

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2011. 0:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Mozda se tamo nakotilo neke zivine koja izlijece pred aute, pa ekipa u brzini skrene i zavari s u podvoznjak?!


Možda je u blizini nastamba Gremlina koji uskoće u auto i stisnu papučicu gasa do jaja,
da auto poleti do nevjerojatnih (nedozvoljenih) brzina.
A zločesti Gremlini to zasigurno rade po nalogu visokog političkog dužnosnika,
koji je uobičajeno kriv za sva sranja koja se događaju u Osijeku Laughing
(valjda se na taj način rješava političke konkurencije ili tako što).

Kod takvih nesreća uzrok je gotovo u pravilu ljudski faktor.

NEPOŠTIVANJE PROMETNIH PRAVILA I PROPISA ...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.09.2011. 1:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
Duminske Trake je napisao/la: ›
Onda se pitam tko to viče "ajmo ustaše" na utakmicama,sad kad vidim ove s odgovorima o "prirodnoj selekciji" sve mi je jasno. Gamad ste od ljudi,gamad.

e sad si promašio ceo fudbal! ako tko šuti na stadionu kad svi okolo zazivaju ustaše, onda sam to ja. Smile


Nema veze,to što si rekao to nikako nije lijepo...pitat ću te ja kad se tebi dogodi "selekcija" pa kad ti nitko ne bude htio pomoći kao što se meni desilo kad sam letio u provaliju (NE svojom krivicom). Lako je ovak fino sjedit i srat...dok se i tebi nešto ne dogodi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oggy031
Offline
Ukupno postova: 125
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2011. 7:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ko ih jebe... šta oni misle da su niki lauda (kako bi rekao kosta minovski XD)... ako je ograničenje 90, još nailaziš na podvožnjak, pa uspori barem na 100 - 110 km/h i ništa ti se neće dogoditi, a ne sa 150 - 200 km/h... ako ti se jurca odi na neku pistu pa jurcaj, a ne ugrožavati tuđe živote... mislim kako je jedina sreća u nesreći u svemu tome što nije netko pored vozača stradao... jer vozač je takvom vožnjom sam sebi presudio...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: