Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » Svi koji nemaju gdje izlaziti u gradu, ajd vamo!? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6], 7  Sljedeća  :| |:

#76:   Autor: snowblind Post Postano: 20.02.2009. 22:43

o bokte gdje ste vi od jednostavnog topica za ideje zašli

no ono što sam ja htio predložit je da bude jedan dan trance i dance 90ih, haddaway, corona, real mccoy, future trance i te šeme, neznam što se vrti u disko igranci kada bude jer nažalost nisam imao priliku doć il sam kasno skontao pa sada jedva čekam da opet bude jer mi se tvrđa više gadi, uz to volio bi da bude novija elektronika tipa tiga, digitalism i tak to

vidim da o2 surađuje s osječkom pivarom što je pohvalno pa me interesira jel bi mogli nekad neki tematski party napravit i da bude točeno?

#77:   Autor: tonya Post Postano: 21.02.2009. 1:51

Iskreno, prošli sam vikend naišla na onaj trash party i otišla razočarana. Ispred ulaza je netko povraćao, mlađahna grupica se klatila na stubama, lupalo se po wc-u, atmosfera mi se nije nikako svidjela. Okrenuli smo se na peti i otišli dalje, a baš sam bila nabrijana da dobru staru trash mjuzu. Baš šteta, mislim da su tematski partyji odlična ideja, vidim da je i posjećenost bila poprilična, ali atmosfera je, bar za mene i moju ekipu, nažalost, bila odbijajuća.

#78:  Re: Svi koji nemaju gdje izlaziti u gradu, ajd vamo!? Autor: sonja:) Post Postano: 22.02.2009. 14:14

disko treš prošle subote je sjebo onaj debil koji je upalio ona svijetla što trepere onako konstantno i nije ih isključio pola sata i duže. naravno da ću se pokupit od tamo ako mi prijeti opasnost od epileptičnog napada.idiot!

#79:  Re: Svi koji nemaju gdje izlaziti u gradu, ajd vamo!? Autor: zla_tratinčica Post Postano: 22.02.2009. 14:22

sonja:) je napisao/la (Pogledaj post): › disko treš prošle subote je sjebo onaj debil koji je upalio ona svijetla što trepere onako konstantno i nije ih isključio pola sata i duže. naravno da ću se pokupit od tamo ako mi prijeti opasnost od epileptičnog napada.idiot!


neki kažu da su baš ta svjetla bila čar svega i da je bila zajebancija, a ti odi prvo obrazuj se malo i pročitaj koju knjigu prije nego šta dođeš pisati na forum gdje su normalni ljudi ili svoje frustracije izlječi kod kuće.. i ako imaš pms nemoj dolaziti na forum, vrijeđaš sama sebe ovakvim izjavama Smile

#80:   Autor: shine Post Postano: 23.02.2009. 13:04

zla_tratinčica je napisao/la: ›
neki kažu da su baš ta svjetla bila čar svega i da je bila zajebancija, a ti odi prvo obrazuj se malo i pročitaj koju knjigu prije nego šta dođeš pisati na forum gdje su normalni ljudi ili svoje frustracije izlječi kod kuće.. i ako imaš pms nemoj dolaziti na forum, vrijeđaš sama sebe ovakvim izjavama Smile


daju ona poseban čar ali ne cijelo veče. više je ljudi napuštalo prostoriju jer im se već povraćalo od njih. možda nisi primjetio da je gašenje istih izazvalo opće odobravanje prisutnih Wink nisam nešto pretjerano aktivna na ovom forumu al koliko sam uspjela shvatit iz onog što sam pročitala ti i na najmanju kritiku odmah reagiraš napadom i govoriš ljudima da odu lječit frustracije negdje drugdje. uuuu cura ne zna da se to zove isprekidani stroboskop ajmo je razapet odma!

#81:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 23.02.2009. 13:08

shine je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
neki kažu da su baš ta svjetla bila čar svega i da je bila zajebancija, a ti odi prvo obrazuj se malo i pročitaj koju knjigu prije nego šta dođeš pisati na forum gdje su normalni ljudi ili svoje frustracije izlječi kod kuće.. i ako imaš pms nemoj dolaziti na forum, vrijeđaš sama sebe ovakvim izjavama Smile


daju ona poseban čar ali ne cijelo veče. više je ljudi napuštalo prostoriju jer im se već povraćalo od njih. možda nisi primjetio da je gašenje istih izazvalo opće odobravanje prisutnih Wink nisam nešto pretjerano aktivna na ovom forumu al koliko sam uspjela shvatit iz onog što sam pročitala ti i na najmanju kritiku odmah reagiraš napadom i govoriš ljudima da odu lječit frustracije negdje drugdje. uuuu cura ne zna da se to zove isprekidani stroboskop ajmo je razapet odma!


cura vrijeđa i tebi ako je to normalno, onda si ista ko i ona.. i + to što vrijeđa, još je i polu pismena.. a ja ak sam ostavio stroboskop upaljen 15 minuta, moš mislit, zaboravio sam ga ugasit i sad će meni netko tu pisat da sam debil i idiot..

#82:   Autor: Mother Earth Post Postano: 25.02.2009. 1:05

Et ja biLa u subotu Mr. Green I meni osobno taj stroboskop štogod nije smetao, aL 2 Legice su pobjegLe u mrak Laughing A tebi svaka pohvaLa što se trudiš organizirat nešto takvo Wink Inače baš ne izLazim jer me ne privLači puno toga,aL eto čim opet bude metaLa nekog eo nas opet Bravo

#83:   Autor: Frost Post Postano: 25.02.2009. 2:03

Mother Earth je napisao/la: ›
Et ja biLa u subotu Mr. Green I meni osobno taj stroboskop štogod nije smetao, aL 2 Legice su pobjegLe u mrak Laughing A tebi svaka pohvaLa što se trudiš organizirat nešto takvo Wink Inače baš ne izLazim jer me ne privLači puno toga,aL eto čim opet bude metaLa nekog eo nas opet Bravo

Glavno da si se ti nama zabaviLa.

#84:   Autor: exHOP3on Post Postano: 25.02.2009. 3:02

Mother Earth je napisao/la: › aL eto čim opet bude metaLa nekog eo nas opet Bravo

Metal?? osijek031.com smile a ja to predložio tamo negdi i sad propustio... demit...

#85:   Autor: Mother Earth Post Postano: 25.02.2009. 17:20

A nie biLo ništ posebno, sviraLi BeastiaLi i još neki bend... Very Happy

#86:   Autor: exHOP3on Post Postano: 25.02.2009. 19:32

Ma svejedno bi se ja napio i bilo bi super... E sad će warhead 7.3. u UTDu...

#87:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 25.02.2009. 20:03

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › Ma svejedno bi se ja napio i bilo bi super...


c,c,c momak!
i samo zato bi bilo dobro? nevermind tko svira? Wink

#88:   Autor: exHOP3on Post Postano: 25.02.2009. 20:54

Ak nisu cajke onda mi sve štima Wink

#89:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 25.02.2009. 22:50

MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): ›
exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › Ma svejedno bi se ja napio i bilo bi super...


c,c,c momak!
i samo zato bi bilo dobro? nevermind tko svira? Wink

svatko tko imalo cijeni scenu ide na koncerte i napije se i bude mu dobro, nebitno tko svira..
Smile

#90:   Autor: fuldstændigamok Post Postano: 25.02.2009. 22:54

Bo li vuuuuuuuud
Osijek031.com » Nightlife » Svi koji nemaju gdje izlaziti u gradu, ajd vamo!? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6], 7  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 6 / 7.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::