Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Ugostitelji: Problem nisu kafići nego opijanje na ulici Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: maddox_rumble Post Postano: 17.02.2010. 10:54

jadni ugostitelji isticu problem pijenja vani

bas me zanima jel itko od njih ikad bio na korzu u njihove vrijeme i na takvim mjestima

problem divljanja i unistavanja - je u losem odgoju daj tom idiotu sto razbiju lampu godinu dana popravnog doma u nekoj zabiti usred ničega, pa da vidis

što se tiče alkohola, licemjerni vlasnisi ističu da je problem opijanje vani, i što jadna djeca piju, boli ih neka stvar, oni bi htjeli da jadna djeca piju kod njih

treba lupat kazne svima koji prodaju alkohol, cigarete maloljetnicima, i ne mislim na kaznu od 5, 10, 20 tisuca, daj mu 100k kazne trgovini i jos 20k ovom sto je prodao, nece mu vise nikad napamet past takva ideja

#32:   Autor: inspektormaska Post Postano: 17.02.2010. 10:57

ma gle kokošarima od ugostitelja u tvrdji mini teatar je trn u oku, ajmo pričati o sadržaju koji nude, o cijeni i ponudi pića u njihovim lokalima, NULA nude cajke i gluposti nisu sposobni organizirati radne smjene konobarima a ne program za tjedan u klubu, mjesec dana programa u njihovim klubovim i lokalima vjerovatno bi im izgledao kao misija na mjesec, ne žale se oni na to što mladi piju vani pa je to loša pojava i društvo u cijelini bi to trebalo promijeniti, oni se žale što klinci pazi ovo... ne piju kod njih u lokalu pa da im tu grad pogura malo ako može katastrofa za ovo treba napraviti peticiju i dići udruge građana na noge ovaj ceh ugostitelja ne da nije upućen već je jebena katastrofa za ovaj grad

#33:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 17.02.2010. 11:16

Jasno.

Ugostitelji su sve postenjacina do postenjacine. Krvavo se i zuljevito znoje kupujuci pivo za 5 kuna po veleprodajnoj cijeni i onda ga prodajuci maloljetniku za 15 kuna. Krvav je to posao. Zamisli, jos moraju imati i konobare i voditi brigu o medjuljudskim odnosima, moraju razbijati glavu o nacinima eskiviranja placanja spomenicke rente i naknada za terase, moraju traziti rupe u zakonu... Jadni oni, buhuhuhuhuhuhu, placimo sad zborno nad njihovom sudbom kletom.

No, ugositetlji nisu tema. Tema je komunalni red, tema je nas gradonacelnik koji ce taj komunalni red predloziti i koji se sastaje s ugosititeljima. Tja, nece se valjda sastatiti s mladima iz parka. Sto mu oni mogu ponuditi? Bambus iz plasticnjare?!?

#34:   Autor: maniche Post Postano: 17.02.2010. 11:21

Ugostitelji seruckaju..
Ali vi svi kukate da pijete po parkovima jer je program u klubovima nikakav..pa bas zato i je..nikom se ne isplati ulagat kad cete se vi oblokat u parku i onda u klubu popit 2 piva.mini teatar zivi samo zbog povoljnog prostora,inace bi odavno propao,kao sto i hoce.i onda cete kukat kako je grad mrtav.pa dajte se odlucite,dal zelite zabavu ili opijanje po parkovima?
A sto se te zabrane tice,apsolutno za,zbog sto razloga..zasto bi netko pio i radio sranja pod mojim prozorom kad ima svoju kucu/stan...

#35:   Autor: chica Post Postano: 17.02.2010. 11:23

kao klinci smo se uvijek opijali po parkovima, parkinzima, benzama i sl... ili nismo imali para za nacugat se u birtiji il nam je bili jednostavno fora... a i nije se mogao zapalit joint u birtiji, jel...

#36:  Re: Ugostitelji: Problem nisu kafići nego opijanje na ulici Autor: MY PEACE IS GROWING Post Postano: 17.02.2010. 13:53

"Inzistiramo da Grad zabrani ispijanje alkohola na javnim mjestima, jer trenutno policija pijanu djecu na ulicama može samo gledati. Nemamo ovlasti oduzeti im alkohol, niti ih sankcionirati, kažu iz policije "


*, kako su mi onda ispred rođene kuće napisali kaznu za
"PIJANČEVANJE NA JAVNOM MJESTU."

#37:   Autor: partibrejkerica Post Postano: 17.02.2010. 14:15

Pa Mini Teatar je odlično mjesto!! Tamo je super svaki put sve je super i ok i stvarno ne razumijem zašto ga tako ružno prozivaju...
Tamo uvijek neki festivali, svrike i događanja. Zar je moguće da netko od ugostitelja napada ovako umjetnike u gradu kao što su oni neki pljuvali po umjetničkoj akademiji????
Sramota!!!

#38:  Re: Ugostitelji: Problem nisu kafići nego opijanje na ulici Autor: zdraviUM Post Postano: 17.02.2010. 15:45

koje to službe pročešljavaju mini teatar, tamo nisam ni policiju dugo vidio. Policija nije potrebna kod mini teatra jer se tamo okupljaju članovi društva koji nisu skloni stvaranju nereda i uništavanju imovine. Treba sve dopustiti,osim nasilja i vandalizma.

#39:  Re: Ugostitelji: Problem nisu kafići nego opijanje na ulici Autor: zumba Post Postano: 17.02.2010. 17:16

policija i komunalni redari imaju mnogo ovlasti koje se kao i mnoge stvari u ovom gradu/državi ne provode...za početak me zanima što upće rade komunalni redari i na koji način zarađuju svoje plaće, vec skoro 2 mjeseca po cijelom su gradu neočišćene pješačke staze a njih "ni od korova"...oni bi donosili NOVI komunalni red a ne provode niti stari...

#40:  Re: Ugostitelji: Problem nisu kafići nego opijanje na ulici Autor: buda_dgo Post Postano: 13.03.2010. 19:43

zašto bi ITKO plaćo 15-20 kn za pivo od 0,25 i da mu još trešti ćirilica u ušima kad iste te kapi za oči mogu dobit u apoteci besplatno, uz recept???
a što se tiče policije koja kao ništa ne može - mene i ekipu su prije nekih mjesec dana zaustavili kod kolodvora, čim smo izašli iz tramvaja i ni dobrojutro ni dobardan nego ajmo dečki u postaju pirit, pili ste na javnom mjestu. ajd jebe mi se za to - al prolili su nam cugu... i kao ako se ponovi tri - četri puta sljedi prekršajna prijava... a di da pijem?
za van imam onoliko para koliko sam boca pokupio u kantini, i još ak od stare nažicam cenera, sve skupa 20 kuna, i sad da to dam za gutljaj, a više ću količinski ispišat poslje tog? ne hvala...
i jel iko zna kakav je problem teatar?? šta se tamo tolko loše događa, ja isto tako nikad nikakav problem tamo nisam vidio..

#41:   Autor: zdraviUM Post Postano: 15.03.2010. 13:06

teror
Osijek031.com » Vijesti » Ugostitelji: Problem nisu kafići nego opijanje na ulici Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::