Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Internet » Optima telekom

#1:  Optima telekom Autor: kromosom Post Postano: 04.11.2006. 12:41

čini mi se da ću se uskoro prebacit na njih, isplativo je.. svaki dan flat rate od 22-07, veći paketi, brža veza..
jel se neko prebacio, ili razmišljao o prebacivanju?

#2:   Autor: debeli Post Postano: 04.11.2006. 14:50

Prvo dobro provjeri, jer sam nacuo da im HT stvara stanovite probleme.

#3:   Autor: zlusch Post Postano: 04.11.2006. 16:57

kromosom je napisao/la: ›
čini mi se da ću se uskoro prebacit na njih, isplativo je.. svaki dan flat rate od 22-07, veći paketi, brža veza.. jel se neko prebacio, ili razmišljao o prebacivanju?

Promisli samo o onoj stavci o 24 mjeseca vjernosti... inače plaćaš opaku svotu za "priključivanje", ono, kao da zubima vuku kompoziciju vagona i priključuju na lokomotivu.

#4:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 25.11.2006. 9:45

Ja idući mjesec (čim dobijem plaću) prelazim sa starog, dobrog (fuj, fuj!!!) dial-upa na WIMAX.
Yep, slažem se da je naknada za priključenje definitivno previsoka, ali u Ivanovcu, u kojem T-scum nema interesa uvoditi ADSL, ovo mi je jedina opcija. Budući da ovdje već imaju jednog testnog korisnika, a stvar šljaka besprijekorno (potvrđuju i korisnik i ljudi iz Optime), već bih idući mjesec mogao gledati, recimo, youtube iz svoje sobe, a ne iz ureda Smile
Osijek031.com » Internet » Optima telekom


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::