Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Optima telekom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kromosom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Lokacija: Antigua and barabuda
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2006. 12:41 
Naslov:  Optima telekom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čini mi se da ću se uskoro prebacit na njih, isplativo je.. svaki dan flat rate od 22-07, veći paketi, brža veza..
jel se neko prebacio, ili razmišljao o prebacivanju?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2006. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvo dobro provjeri, jer sam nacuo da im HT stvara stanovite probleme.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2006. 16:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kromosom je napisao/la: ›
čini mi se da ću se uskoro prebacit na njih, isplativo je.. svaki dan flat rate od 22-07, veći paketi, brža veza.. jel se neko prebacio, ili razmišljao o prebacivanju?

Promisli samo o onoj stavci o 24 mjeseca vjernosti... inače plaćaš opaku svotu za "priključivanje", ono, kao da zubima vuku kompoziciju vagona i priključuju na lokomotivu.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.11.2006. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja idući mjesec (čim dobijem plaću) prelazim sa starog, dobrog (fuj, fuj!!!) dial-upa na WIMAX.
Yep, slažem se da je naknada za priključenje definitivno previsoka, ali u Ivanovcu, u kojem T-scum nema interesa uvoditi ADSL, ovo mi je jedina opcija. Budući da ovdje već imaju jednog testnog korisnika, a stvar šljaka besprijekorno (potvrđuju i korisnik i ljudi iz Optime), već bih idući mjesec mogao gledati, recimo, youtube iz svoje sobe, a ne iz ureda Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: