Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Trg.obrt FUNGATUM - za proizvodnju gljiva vara ljude

#1:  Trg.obrt FUNGATUM - za proizvodnju gljiva vara ljude Autor: aron Post Postano: 11.05.2010. 9:11

2009g. smo suprug i ja Jasna Vukasović Lončar kupili supstrak za gljive bukovače od RATKA LAKETIĆA koji je vlasnik proizvodno trgovačkog obrta FUNGATUM-proizvodnja gljiva,supstrakta i micelija.Supstrakt je bio vrlo loše kvalitete jer proizvodnja gljiva nije uspijela iako su uvjeti bili odlični pošto smo sve preuredili za uzgoj gljiva bukovača.Javili smo mu da supstrakt nije dobar pa nam je dovezao još gori.
Ovu obavijest sam napisala kako bih vas upozorila da ne kupujete njegove proizvode jer čete proći kao suprug i ja.Tražili smo povrat novca,ali ga još nismo dobili.U međuvremenu sam postala udovica i živim od male mirovine pa mi je taj novac prijekopotreban.
Ukoliko je još netko imao ovakvih problema neka mi se javi na broj 091-790-92-13 kako bismo pokušali zajednički riješiti naš problem,da nam novac bude vraćen koji je prijevarom uzet.

#2:  Re: Trg.obrt FUNGATUM - za proizvodnju gljiva vara ljude Autor: Ingo Post Postano: 11.05.2010. 9:44

aron je napisao/la (Pogledaj post): › 2009g. smo suprug i ja Jasna Vukasović Lončar kupili supstrak za gljive bukovače od RATKA LAKETIĆA koji je vlasnik proizvodno trgovačkog obrta FUNGATUM-proizvodnja gljiva,supstrakta i micelija.Supstrakt je bio vrlo loše kvalitete jer proizvodnja gljiva nije uspijela iako su uvjeti bili odlični pošto smo sve preuredili za uzgoj gljiva bukovača.Javili smo mu da supstrakt nije dobar pa nam je dovezao još gori.
Ovu obavijest sam napisala kako bih vas upozorila da ne kupujete njegove proizvode jer čete proći kao suprug i ja.Tražili smo povrat novca,ali ga još nismo dobili.U međuvremenu sam postala udovica i živim od male mirovine pa mi je taj novac prijekopotreban.
Ukoliko je još netko imao ovakvih problema neka mi se javi na broj 091-790-92-13 kako bismo pokušali zajednički riješiti naš problem,da nam novac bude vraćen koji je prijevarom uzet.


imas jos jednu stranicu na kojoj ovo mozes postati, tuzibaba.

#3:   Autor: aron Post Postano: 12.05.2010. 13:44

hvala
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Trg.obrt FUNGATUM - za proizvodnju gljiva vara ljude


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::