Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Trg.obrt FUNGATUM - za proizvodnju gljiva vara ljude

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
aron
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2010. 9:11 
Naslov:  Trg.obrt FUNGATUM - za proizvodnju gljiva vara ljude
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

2009g. smo suprug i ja Jasna Vukasović Lončar kupili supstrak za gljive bukovače od RATKA LAKETIĆA koji je vlasnik proizvodno trgovačkog obrta FUNGATUM-proizvodnja gljiva,supstrakta i micelija.Supstrakt je bio vrlo loše kvalitete jer proizvodnja gljiva nije uspijela iako su uvjeti bili odlični pošto smo sve preuredili za uzgoj gljiva bukovača.Javili smo mu da supstrakt nije dobar pa nam je dovezao još gori.
Ovu obavijest sam napisala kako bih vas upozorila da ne kupujete njegove proizvode jer čete proći kao suprug i ja.Tražili smo povrat novca,ali ga još nismo dobili.U međuvremenu sam postala udovica i živim od male mirovine pa mi je taj novac prijekopotreban.
Ukoliko je još netko imao ovakvih problema neka mi se javi na broj 091-790-92-13 kako bismo pokušali zajednički riješiti naš problem,da nam novac bude vraćen koji je prijevarom uzet.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.05.2010. 9:44 
Naslov:  Re: Trg.obrt FUNGATUM - za proizvodnju gljiva vara ljude
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aron je napisao/la (Pogledaj post): › 2009g. smo suprug i ja Jasna Vukasović Lončar kupili supstrak za gljive bukovače od RATKA LAKETIĆA koji je vlasnik proizvodno trgovačkog obrta FUNGATUM-proizvodnja gljiva,supstrakta i micelija.Supstrakt je bio vrlo loše kvalitete jer proizvodnja gljiva nije uspijela iako su uvjeti bili odlični pošto smo sve preuredili za uzgoj gljiva bukovača.Javili smo mu da supstrakt nije dobar pa nam je dovezao još gori.
Ovu obavijest sam napisala kako bih vas upozorila da ne kupujete njegove proizvode jer čete proći kao suprug i ja.Tražili smo povrat novca,ali ga još nismo dobili.U međuvremenu sam postala udovica i živim od male mirovine pa mi je taj novac prijekopotreban.
Ukoliko je još netko imao ovakvih problema neka mi se javi na broj 091-790-92-13 kako bismo pokušali zajednički riješiti naš problem,da nam novac bude vraćen koji je prijevarom uzet.


imas jos jednu stranicu na kojoj ovo mozes postati, tuzibaba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aron
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2010. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: