Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



predblagdansko ludilo

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2005. 15:12 
Naslov:  predblagdansko ludilo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što vas veseli, što vas izluđuje u ove predblagdanske dane?
ja volim čuti i božićne pjesme na radiju, lijepo mi je vidjeti lampice u prozorima i na ulicama i volim imati mogućnost darivanja (i primanja darova, da ne budem preskromna, ali to sve vrijedi i za ostali dio godine), ali nekad mi malo prekipi kad čujem po milijunti put tog dana istu pjesmu, kada ljudi gaze jedni preko drugih ne bi li bili bliže blagajni, daju stotine kuna na tričarije ne bi li susjedi vidjeli koliko jako svijetli njihov prozor a kad zatvore vrata grizu jedni druge jer možda ne mogu navući lovu za plaćanje režija ali bitno je da su tetki u 5. koljenu kupili zlatne štrikaće igle ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2005. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Aaaaaaa, pripisat ću sebi da sam te sjetila na ovu temu! (sad sam sva ponosna i dan mi je odmah ljepši Smile

Atmosfera- to mi je lijepo. Ono što me živicira je čestitkarenje (obići cijelu rodbinu!) i starina nervoza oko kolača i božićnog ručka.

Jesu i vama pokloni postali manje važni? Dovoljna je atmosfera i... netko.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2005. 9:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: ›
Aaaaaaa, pripisat ću sebi da sam te sjetila na ovu temu! (sad sam sva ponosna i dan mi je odmah ljepši Smile

Atmosfera- to mi je lijepo. Ono što me živicira je čestitkarenje (obići cijelu rodbinu!) i starina nervoza oko kolača i božićnog ručka.

Jesu i vama pokloni postali manje važni? Dovoljna je atmosfera i... netko.

naravno da si imala utjecaj na oblikovanje teme, drago mi je da ti je uljepšala dan.
dobro reče ovo s nervozom oko kolača i ručka, uvijek me je izluđivalo kad mama diže frku jer vidi koliko je već sati, joj krema se zgrudala koja sramota, jesi spremila sobu kako ćeš kitii bor u tom kaosu i sl. umjesto da se radujemo što smo kod kuće zajedno i imamo malo vremena mi si međusobno dižemo tlak

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.12.2005. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

atmosfera je uvijek bila najvaznija, malo je teze kad bozic slavis u sred ljeta...
pokloni? mrzim kad se djeca raduju poklonima koje su narucili prije mjesec dana i ponekad vec otvorili mjesec dana prije bozica, nekako nije isto...

jel se jos ide na polnocku u katedralu ovih godina?

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2005. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ide se u sve crkve Molitva , ali u katedrali je nekako najviše ljudi, valjda zbog centralne lokacije. a nekako se ustalio običaj proteklih godina da se nakon crkve odlazi u birtije (ima i onih koji cijelu ponoćku tamo provedu) na kuhano vino i ine stvari koje griju iznutra osijek031.com smile
već se cijeli tjedam igram skrivača s poklonima Smile čim netko od mojih brisne iz kuće ja uhvatim priliku da ih sakrijem na novo mjesto i upotpunim sitnicama koje sam taj dan kupila .
@mačak osijek031.com smile - dodji kući u osijek za božić - ne mogu obećati snijeg ali smrzavanje ti je zagarntirano osijek031.com smile Smile
btw. mrrrrrzim petarde osijek031.com smile

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.12.2005. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

D je napisao/la: › ide se u sve crkve Molitva , ali u katedrali je nekako najviše ljudi, valjda zbog centralne lokacije. a nekako se ustalio običaj proteklih godina da se nakon crkve odlazi u birtije (ima i onih koji cijelu ponoćku tamo provedu) na kuhano vino i ine stvari koje griju iznutra osijek031.com smile
već se cijeli tjedam igram skrivača s poklonima Smile čim netko od mojih brisne iz kuće ja uhvatim priliku da ih sakrijem na novo mjesto i upotpunim sitnicama koje sam taj dan kupila .
@mačak osijek031.com smile - dodji kući u osijek za božić - ne mogu obećati snijeg ali smrzavanje ti je zagarntirano osijek031.com smile Smile
btw. mrrrrrzim petarde osijek031.com smile


onda je sve po starom... nismo bas bili bogomoljci (to su grijesnici sto idu u crkvu zato sto moraju) ali bozic je druga stvar. aaa... kuhano vino (i cimetni stapic?) zagrije me to na vise nacina ali opet je sve u atmosferi. hvala na pozivu @D ali naucio sam se na toplo vrijeme. neznam kako bi zimu prezivio, sigurno bi se ukocio kao letva... ukoceno mokro roblje u zimsko doba mi uvijek dode na pamet.

djeda bozicnjak? komunisti govorili da on ne postoji a demokrati ga nasli i prekrstili...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2005. 20:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Petarde sam zaboravila- ne stignem ih zamrziti jer to božićno vrijeme prekratko traje, al da me živciraju- živciraju me. I ne razumijem to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.12.2005. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

D je napisao/la: › što vas veseli, što vas izluđuje u ove predblagdanske dane?


Obozavam petarde i veseli me pirotehnika... jako me veseli pirotehnika, samo mi je zao sto je hladno, pa ne mogu pucati koliko zelim ;-) Zapravo, draze su mi rakete, ali to je vec jedna druga prica...

Izludjuje me i to sto imam posla preko glave i sto nemam uopce feeling da je neko blagdansko vrijeme...

Izludjuje me sto ne znam gdje cu za NG Smile

A sto me veseli?! Hmmm... to sto sam sada na toplom...

Skroman sam, zar ne?! ;-)

P.S. E da, umalo zaboravih... posebno me zivcira ta blaganska atmosfera, pseudouljudnost tih par dana u godini i slicno. Svi su odjednom divni i krasni... e, to je ono sto ne kontam... koji kurac nisu takvi cijele godine... ili namcorasti cijene godine - kao ja Smile

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.12.2005. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@fatcat, ti nemas pojma kako je tebi super slaviti sve ovo u kratkim hlacama s Fostersom u ruci Smile

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.12.2005. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene sve raduje...jebote koja sam ja glupača!

Meni super što imamo sve više raje na sajtu i što su pametni i elokventni i što uvijek imaju nešto za prokomentirati.
Raduje me hrpa dogadjanja u Osijeku čak i kad ih ne stignemo baš sve popratiti...
Raduje me da Osijek ipak nije mrtav grad.
Meni pune srce sve te kuglice i zvončići, jelka i svjetlucavi ukrasi, pa sva ova glazba i galama, ova silna dječurlija po gradu i Božićnjak i svi ti ljudi što se guraju kao da su prebogati i kao da se nesto dijeli... Ja ko švraka...volim sve sto sjaji i svjetluca Smile
Nisam pseudouljudna, ali zaista me trenutno ne izluđuju moje frendice kad spikaju o obleki za Novu, narucivanju kod frizerke i gel nokticima... al zaista!!

AAAAAA što volim pokloneeeee!!!...i još kad su unaprijed, pa se to razvuče...pet dana te darivaju...heeee...:-)ona dugo priželjkivana memori kartica (fala) i one palačinke preko Vinkovaca (fala), pa oni privjesci (fala), knjige (fala), DVD (fala) i majica (fala), pa slatkisiiiiii...i Rudolfovi rogovi i ona kapica s pletenicama... Smile
Pa sve te lijepe pisane riječi...ma nek je to i jednom godišnje, ali barem jest!

Čak me zločesto zabavlja i kupovina petardi iako imam gadnih iskustava s njima ...i baš volim paliti fitilj raketama... Smile Ma, baš je super za Novu Smile


Eee da...sad sam se sjetila...znam sta me izludjuje...


al ta osoba nema veze sa Božićem... ;-)

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zoka
Post Postano: 24.12.2005. 0:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izludi me kad nemam love.Inače sve me raduje kao i Gemi. Smile

Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2005. 10:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene danas ništa ne izluđuje Smile
Kako je mjesec počeo, mislila sam da će mi biti najjadniji blagdani do sad.
Onda sam uspjela pronaći drugi posao.
Pa sam uspjela, unatoč svim opterećenjima i radnoj satnici od čitavog dana, obaviti sve pripreme i kupovine za Božić.
Jučer sam stigla otići i na ispovijed.
Otišla sam jučer i frizeru, uredila se, obavila još neke sitnice koje su zaostale.
I danas sam slobodna, nema jurnjave, kupovine u zadnji čas, mogu se posvetiti onima koje volim.
Meni je ovaj Božić prekrasan, nikad ljepši Smile

Gemi je napisao/la: ›
Eee da...sad sam se sjetila...znam sta me izludjuje...


al ta osoba nema veze sa Božićem... ;-)



Gemi, to je samo mala sitnica koja i meni trenutno nedostaje, al' zanemariva je u svemu ovom lijepom što sad osjećam. Smile

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2005. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mda, o izluđivanju u nekoj drugoj temi... I evo: sve je sad pred vratima- i dobro sam raspoložena (čudno, nisam mislila da ću biti). CD playerdoslovce pojeo cijelu zbirku božićnih pjesama koje imam, i sad će Tiha noć na repertoar. Smile Sve je dobro.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 24.12.2005. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana sad će čitava četa đaka nahrupit da ti popune...novu godinu.To si i htjela jel? ;-)

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2005. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: ›
Mda, o izluđivanju u nekoj drugoj temi...


Mda...ali riječ je bila o predblagdanskom ludilu...vidim mene se opet krivo shvatilo...
njah...izluđivanje...mislim ono...nemoj me po blatu valjat, draga. ;-)

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: