Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Potraga za dobrim zubarom!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: bojite li se zubara?

da
48%
 48%  [ 63 ]
ne
51%
 51%  [ 68 ]
Ukupno glasova : 131


Autor Poruka
bosonoga76
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2007. 15:33 
Naslov:  Potraga za dobrim zubarom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako mi netko meze preporuciti dobrog osjeckog zubara. ne mora biti simpatican i zgodan, bitno mi je da spasava zub do kraja. i zubarice dolaze u obzir, naravno.

(jasenka i josipa madjar, jesu li dobre, koja je bolja?)

hvala!

edit: ma svi hvale tog prpica, samo da tu nije presudan izgled...vi uspaljenice jedne haha, namig.
a madjarice su mi blizu, a mozda je taj prpic stvarno vrijedan setnje.
a i taj zobundzija...hmmmm

ali super, izbor se suzava!!! Very Happy


Zadnja promjena: bosonoga76; 21.09.2007. 16:05; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Siber, zagrebačka.. pored vrtića.. sve extra, pa tako i cijene..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zube popravljam u štrosiki tamo di su one ordinacije kod zubara imenom i prezimenom Georg Milla, on ti je neki kirurg za usnu šupljinu il kako se to već kaže, stari ima 100 godina i izgleda ko da će umrijet al je stvarno zakon, eto imo sam kod njega već 2-3 intervencije u zadnjih 7-8 godina i stvarno sve najbolje mogu reć o njemu kao zubaru, izvadio mi je zub koji je bio puko popola kad sam pao na glavu kad su drugi zubari rekli ma proći će bol, neću ništa radit dok apsces ne prođe, dođite za par dana kad se oteklina smiri, 3 zubara nisu znali ni dijagnozu postavit, drugi put mi je popravio (čitaj spasio) zub koji izvana nije imo nikakvih znakova pokvarenosti al iznutra bio šupalj, poskido mi kamenac par puta, i sad u 10 mj moram ić vadit umnjake pošto su svi ukoso postavljeni i kad koji počne izbijat pomaže samo koktel raznih painkillera, jako fin i uljudan starčić koji zna kad treba stat s bušenjima i stvarno nisam osjetio ni b od bola svaki put kad sam bio kod njega

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.09.2007. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm.
slađana rodić-dom zdravlja u retfali...bježi od nje,vjeruj mi...ona kad vadi zub i kad ga brusi kida usta...toliko je žena neugodna i uopće ne mari što ti ne moš izdržati od boli,neće ni stati kad počneš jaukati i plakati Embarassed
ova u dravi je ok žena al joj ne znam ime.i privatni stomatolog u reisnerovoj,pokraj šibicare je navodno dobar ali jaaaaako skup.
ona benašić,benešić kako već...u strossmajerovoj je grozna također Very Happy kao sere ak ti neki zub krivo raste a njeni zubi svi zbrčkano rastu.
preko puta supera polak i ekipa...on je meni htio povaditi pola zubala da bi mi mogao uštimati aparatić..kreten glupi,,,
hm...ja se ne bojim zubara,tako da mi je svejedno kuda ću ići,,,jedino bježim od rodićke ko vrag od tamjana...
jednom mi se desilo da sam bila kod nje,morala za neke papire ići i ona meni kaže šta je bilo s onim zubom bla bla ja rekla okej je sada...ne ne daj da vidim i ja rekla žurim kao doći ću sutra.i nisam došla Very Happy i nakon 3mjeseca mene počeo taj umnjak boljet i ja na hitnu u dom zdravlja.....kad no rodićka tamo...a u p.m. i zubarka....fuj fuj

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2007. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

srećom nemam problema sa zubima,jednom godišnje odem na kontrolu...
Mons,možda smo se i sretali u čekaonici kod dr.Georga Smile

btw.dr.Stobera hvale,al' ne znam da li još uvijek radi...


Zadnja promjena: marrai; 17.09.2007. 15:59; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › srećom nemam problema sa zubima,jednom godišnje odem na kontrolu...
Mons,možda smo se i sretali u ordinacije kod dr.Georga Smile


Možda, mada sumnjam jer ja kod zubara odem 1x godišnje, evo to što sam popravljo zub mi je bio prvi karijes u 25 godina života, imam zube ko konj Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2007. 19:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja imam karton kod georga mille i uskoro ću ga prebacit kod josipa prpića u reisnerovu. naime, milla je stvarno ok što se posla tiče, al je star, često nervozan i zajeban. na stranu to, najviše mi ide na živce što mi treba tjedan dana da se sestra javi na telefon i naruči me. a to se događa zato jerbo njemu smeta ak se ona javlja na telefon dok on radi... ciao medeni starčiću...

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2007. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja glasam za dr. Prpića

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vlale je napisao/la (Pogledaj post): › ja glasam za dr. Prpića

Još jedan glas za Prpića

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vlale je napisao/la (Pogledaj post): › ja glasam za dr. Prpića

Još jedan glas za Prpića

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2007. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
Zube popravljam u štrosiki tamo di su one ordinacije kod zubara imenom i prezimenom Georg Milla,


Bože sačuvaj.. ja sam od njega premjestila karton davnih dana jer mi je sjebao sve što se dalo u ustima..
Pukao mi je zub koji mi je on popravljao jer ga nije dobro popravio i sad imam umjetni za koji sam riknula više od 1000 kn..
nedavno mi je novi zbar, btw. dr. Haring, popravljao tj. spašavao zub i ubijao živac u korijenu jer je Milla očistio jedan kanal a drugi nije pa je prijetila opasnost da ću i bez toga zuba ostati što znači još tisuću i nešt kuna..
Haring mi je promijenio gotovo sve plombe koje mi je Milla stavio iz razloga što ih je pola ispalo samo a pola je prijetilo da će ispasti..
KATASTROFA OD ZUBARA!!
No, zato je dr. Haring jedan divan zubar koji ima ordinaciju preko puta Atrija na Vukovarskoj. Ima svoih 30 i nešt malo godina, odličnu ordinaciju, laganu ruku i zna svoj posao.. i zato sam glasala da se ne bojim zubara jer otkako kod njega idem, stvarno se ne bojim zubara..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2007. 18:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bosonoga76 je napisao/la: ›
(jasenka i josipa madjar, jesu li dobre, koja je bolja?)


ja sam kod josipe a starci su mi kod jasenke heheh i susjedi su mi isto kod njih dvije...

sad sam bas nedavno vadio zub i sve kul stari mi stavljo protezu i sve kul isto ono svaka cast njima.

moja preporuka ...

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kostur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 97
Lokacija: Osijek grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2007. 18:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dr. josip Prpić, Reisnerova 16, 210-244 nazovi, prebaci se i uzivaj.

Covjeko je ZAKON, nakon preporuke od par ljudi koji se medusobno ne poznaju sam otisao da prebacim karton kod njega. Narucio se na kontrolu jer me nesto bolio umnjak (postajem pametniji konacno). Ubrzo se zub upalio, godinama me tako nista nije bolilo. Covjek me primio 7 dana ranije, sve odradio fantasticno. U tom trenutku sam se osjecao kao da mi je spasio zivot, ali DOSLOVNO.
Sorry sto malo opisujem ali godinama nisam naletio na tako kvalitetnog doktora nigdje.

Mislim da si skuzila kome ide moj glas Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anatema
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2007. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dr.Haring u Vukovarskoj. supruga mu je Polak-Haring i isto ok, ali je on trenutno bez premca u Osijeku. mlad, smiren, spretan i zna svoj posao. spašava sve što se spasit da. a što je najbitnije ima ugovor s HZZO-om i možeš većinu stvari obaviti bez da bankrotiraš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2007. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam odakle te informacije, da se može tvditi da je neki zubar bez premca u Osijeku. To bi značilo da netko baš i ne pere zube, ali da voli mijenjati zubara, pa ih je sve obišao. Ili se radi o prijateljskom reklamiranju. Još nedavno su ljudi vezivali zub za kvaku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: