Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



skoro puni dvoranu i svoj djep

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
greta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 9
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2005. 13:33 
Naslov: Grrrr ! skoro puni dvoranu i svoj djep
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i dok je miroslav skoro lijepo popunio dvoranu, a vjerujem i svoj djep ( sto je sasvim u redu jer je tesko danas zivjeti samo od direktorske place croatia recordsa ), pitam se hoce li u bozicnom duhu, on i "netko iz agrokora" kao generalni sponzor, uciniti nesto za one koji nemaju ni za crni kruh u ovim danima, s obzirom da su mu prsa vec plava od udaranja pri dokazivanju velikog hrvatstva?!
a vi svi koji ste pripomogli doticnima kupnjom karte za koncert umjesto da ste taj iznos donirali onima kojima bi bio mnogo korisniji, sjetite se da ste samo iskoristeni za jeftinu propagndu

_________________
osijek031.com smile greta
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MATA!
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2005. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta si ti glup? šta čovjek ne smije naplaćivat ulaznice za svoj koncert? šta se ne buniš tak kad netko drugi ima koncert?

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2005. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, ne vidim zašto baš na Škoru kad i Urban i Pipsi naplaćuju ulaznice i prodaju original cedeove (nije da obožavam Škoru, smatram ga lošim glazbenikom, ali vjerujem da ima nos za biznis i da zna iskoristiti priliku kad je vidi!) A Agrokor baš danas sponzorira koncert a bebe? u Zagrebu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
petrusijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2005. 19:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi zapeli za jadnog Škoru... pa on je domoljub, zar ne? Od koje godine... napokon se prosvijetlio, alana slažem se s tobom, čovjek zna što ljudi vole slušati... Ovo ljudi ne mislim na sebe, nego na široke mase, koje danas skandiraju za, a sutra protiv... Tko je svima nama kriv ako smo u manjini, slobodna je ovo zemlja već dugo, pa tko voli neka izvoli...

_________________
Ja sam samo sanjar
Nedosanjanog sna
Dopusti mi da uđem
I ne odem nikada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2005. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gretaaaaaaa!!!
pa kakve nebuloze?
mislim, da se razumijemo, smatram skoru jednim od par veeejikih ratnih profitera, al ipak...
nemozes njega napadat.
ono sto on svira (opet, diskutabilna izjava) nije bas neka umjetnost, stovise, uvredljivo je za mozak, al ipak, ako netko to voli, nek izvoli.
skonto je da ljudi puše trash, da vole da ih se vuce za nos i da im se izvlaci para iz djepova, pa je to i dobrano iskoristio.

ko ga hebe.
ako netko zeli dati za dobru svrhu(ijope - sto je "dobra" svrha? nekome u upravi neke dobrotvorne udruge za novi mercedes? za kucu na moru?), dati ce, nevezano za to je li kupio ulaznicu za smeće godine ili ne.

lijepo je to sto ga ne volis, cak i pohvalno, al daj, sestro, argumentiraj malo.
u kolko se kladimo da sama nisi dala 75 % vlastite plaće za siromašne?(kolko je moja procjena da bi ljude zadovoljilo da čika škoro pokloni u dobrotvorne svrhe a da mu ne prigovaraju..)

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
greta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 9
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2005. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma slažem se ja; tko voli nek izvoli.
meni je samo žao što ljudi puše krive stvari.
a eto škoro je taman uletio u bed trenutku i ljuti me što se fura na veliko hrvatstvo, a moja vizija hrvatstvsa i katoličanstva je malo drugačija.
btw da imam plaću ( a pogotovo nekoliko izvora prihoda kao dotični ) vjerujte da bi barem malo pripomogla onima koji nemaju ..
no dobro, već mi je bolje, ispucala sam se malo pa sam sada mirna do idućeg koncerta ili neke druge zgode koja će mi opet dići tlak

_________________
osijek031.com smile greta
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.12.2005. 21:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@greta, i meni je zao sto ljudi pushe krive stvari i sto je dobar dio nacije poceo meketati kako Pastiri sviraju diple, ali ne mislim da su Skoro, Magacin, Alka Vuica krivi. Neki odnjih su vjerojatno tupavi kao osobe, neki nisi, ali to ionako nije bitno.

Bitno je to da su ljudi sustavno reprogramirani, sustavno desenzibilizirani za svijet oko sebe. Takvi onda nekriticki pronalaze utjehu u svemu sto sljasti.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2005. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hehehe, šljašti... Totalno dobra riječ (hvala, pravim kolekciju!)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: