Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ivo Karlović

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2007. 11:18 
Naslov:  Ivo Karlović
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potaknut medijskom hajkom na Karla odlučio sam se na ovaj topic.
Dakle radi se o igraču koji nije po talentu nikda ne bi bio u TOP100, ali o velikom borc i radniku koji je svojim poštenim šutnjom i radom uspio nadoknaditi prirodne nedostatke i doći tu gdje je danas.
I nikako nije zaslužio ovaj medijski linč i etiketu izdajice.
Po mom mišljenju, u reprezentaciji bi svi trebali imati jednak tretman. Jer svi jednako rade i nitko ne igra turnire taj tjedan (pa makar bili i challengeri) i nikada ne znaš hoće i se u zadnji tren netko ozlijediti i koliko će tko nastupati.
Oduvijek se zalagao da svi igrači dobiju jednak dio kolača i ostao je dosljedan tome i sada kada bi on osobno dobio daleko više od Čilića i Zovka.
Evo njegove izjave:
"Ostajem pri svojim principima. Smatram da raspodjela unutar reprezentacije mora biti ravnopravnija, a ne da treći igrač dobiva četiri puta manje od drugoga. Na žalost, i izbornici i savez već treći put ponavljaju istu pogrešku. Smiješno mi je da su me opet zvali da budem u momčadi kad su znali moje uvjete, a nisu ih prihvatili. To što sam sada drugi igrač ništa ne mijenja na stvari."

I još nešto, ti kvazi novinari su i jučer pokazali koliko poznaju i prate tenis.
Tako slavljene Čilića nakon pobjede nad Davydenkom uz komentare "Ne treba nam Karlović!". osijek031.com smile
A svakome tko imalo prati tenis, a pogotovo onome tko je imao priliku pogledati snimku tog meča je jasno da je Kolja tankirao. Jasno je i zašto. I to mu nije prvi put...
Toliko o "stručnjacima" koji si onda uzimaju za pravo ovako napadati Ivu.

Situacija u tenisu nam je katastrofalna, ali s obzirom tko je predsjednik saveza, nije ni čudo...

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2007. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaboravih...
Ne radi se tu o novcu zbog novca. Oni svi i više nego dovoljno zarađuju na Touru, ovo što dobiju ovdje je sitnica.
Da su Mario i Ljubo bili kolegijalni i na vrijeme istupili sa prijedlogom da se npr. novac uopće ne dijeli na igrače već uplaćuje komplet u dobrotvorne svrhe, danas ne bi postojao "slučaj Karlović".

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2007. 12:54 
Naslov:  Re: Ivo Karlović
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nabijem ga ja, poslao je izborniku fuckin SMS da ne ide u Englesku!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2007. 13:49 
Naslov:  Re: Ivo Karlović
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iako se jeffe s velikim dijelom tvog posta slažem ipak bi ti odgovorio ne pitaj se što tvoja država može učiniti za tebe nego što ti možeš učiniti za nju. to se odnosi kako na karlovića tako i na košarkaše

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2007. 15:17 
Naslov:  Re: Ivo Karlović
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Ma nabijem ga ja, poslao je izborniku fuckin SMS da ne ide u Englesku!


Bravo Bravo Bravo Bravo

Seljačina, nek se jebe, nabijem mu reket u dupe seljačko, umjesto da bude ponosan da može igrat pod našom zastavom majstor izvoljeva, istero bi ga ja iz države pa nek igra za Monaco, Švicarsku, Azerbejdžan il Kongo, boli me ku**c, uf al sam se naživciro osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2007. 16:15 
Naslov:  Re: Ivo Karlović
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Ma nabijem ga ja, poslao je izborniku fuckin SMS da ne ide u Englesku!


Bravo Bravo Bravo Bravo

Seljačina, nek se jebe, nabijem mu reket u dupe seljačko, umjesto da bude ponosan da može igrat pod našom zastavom majstor izvoljeva, istero bi ga ja iz države pa nek igra za Monaco, Švicarsku, Azerbejdžan il Kongo, boli me ku**c, uf al sam se naživciro osijek031.com smile

Da li se to odnosi i na Ivaniševića i Pilića koji također ne žele imati ništa sa ovakvom reprezentacijom?

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2007. 17:58 
Naslov:  Re: Ivo Karlović
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeff Murdock je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da li se to odnosi i na Ivaniševića i Pilića koji također ne žele imati ništa sa ovakvom reprezentacijom?


Ne. Isključivo mislim na Karlovića i na njegovo bahaćenje, nije dobio para ko Ančić i Ljubo vjerovatno zato što nije igro ko njih dvojica, pirio se i pirio, ovaj put dobio priliku da igra i igro bi, no majstor onda sms-om odbije poziv, pa mogo se bar udostojit i oči u oči reć "neću igrat", e sad zbog njega onaj Ančić s onom kljakavom rukom mora, dobro ne mora al hoće, igrat zato što nema tko, pošto je Karlović ispo pi*ka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2007. 18:34 
Naslov:  Re: Ivo Karlović
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jeff Murdock je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da li se to odnosi i na Ivaniševića i Pilića koji također ne žele imati ništa sa ovakvom reprezentacijom?


Ne. Isključivo mislim na Karlovića i na njegovo bahaćenje, nije dobio para ko Ančić i Ljubo vjerovatno zato što nije igro ko njih dvojica, pirio se i pirio, ovaj put dobio priliku da igra i igro bi, no majstor onda sms-om odbije poziv, pa mogo se bar udostojit i oči u oči reć "neću igrat", e sad zbog njega onaj Ančić s onom kljakavom rukom mora, dobro ne mora al hoće, igrat zato što nema tko, pošto je Karlović ispo pi*ka.
OK, adje sada pročitaj moj priv post.

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2007. 19:08 
Naslov:  Re: Ivo Karlović
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeff Murdock je napisao/la (Pogledaj post): › OK, adje sada pročitaj moj priv post.


Pročito sam ga i prije, kontam šta oćeš reći, al mišljenja su ko šupci svako ih ima Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2007. 19:14 
Naslov:  Re: Ivo Karlović
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jeff Murdock je napisao/la (Pogledaj post): › OK, adje sada pročitaj moj priv post.


Pročito sam ga i prije, kontam šta oćeš reći, al mišljenja su ko šupci svako ih ima Very Happy

I to što kažeš Very Happy

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2007. 19:33 
Naslov:  Re: Ivo Karlović
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeff Murdock je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Ma nabijem ga ja, poslao je izborniku fuckin SMS da ne ide u Englesku!


Bravo Bravo Bravo Bravo

Seljačina, nek se jebe, nabijem mu reket u dupe seljačko, umjesto da bude ponosan da može igrat pod našom zastavom majstor izvoljeva, istero bi ga ja iz države pa nek igra za Monaco, Švicarsku, Azerbejdžan il Kongo, boli me ku**c, uf al sam se naživciro osijek031.com smile

Da li se to odnosi i na Ivaniševića i Pilića koji također ne žele imati ništa sa ovakvom reprezentacijom?

Karlović se ne može uspoređivat s Ivaniševićem i Pilićem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 0:25 
Naslov:  Re: Ivo Karlović
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

'Hrvatski sam rekorder, moja lova ide u humanitarne svrhe, puno puta sam mu pomogao, a on me zauzvrat redovito iznevjerio. I sada me još optužuje', sažetak je Ljubičićeve reakcije.

Prošloga tjedna Ivo Karlović je osvojio svoj prvi turnir u karijeri, a hrvatska Davis Cup momčad je saznala da će za ostanak u elitnom društvu boriti na teškom gostovanju u Engleskoj. Stoga je aktualizirana tema o povratku Diva sa Šalate u nacionalnu momčad.

No, nakon pobjede u Houstonu najviši igrač Toura u razgovoru za Večernji list izrazio je skepsu u pogledu svog nastupa za Hrvatsku, jer 'sumnja da će Ljubičić i Ančić pristati na promjenu raspodjele novca'. Konkretno, u ovom trenutku to izgleda ovako:

Polovica novca ide Savezu, a polovica reprezentaciji. No, od tih 50 posto, 73 posto ide prvoj dvojici igrača, a preostalih 27 posto dijeli se ostaloj dvojici i izborniku. Karlović, dakle, dobiva devet posto ili samo četvrtinu od onoga što dobiva, primjerice, Ančić.

Nakon tog intervjua poludio je Ivan Ljubičić: "Nažalost, došlo je vrijeme da i ja nešto kažem. Dosad sam se suzdržavao, ali intervju u Večernjem prešao je svaku granicu. Pa kada je tako, bilo bi u redu da i ja kažem ono što svi u hrvatskom tenisu znaju".

"No, dosad nitko to nije htio javno izgovoriti iz respekta prema igraču, pa makar i onome koji je sve nas puno puta ostavio na cjedilu zbog vlastitih interesa. Kao prvo, rekorder sam po broju nastupa za Hrvatsku i smiješno je mene prozivati za koristoljublje", tvrdi Ljubo i nastavlja:

"Nikad mi nije palo na pamet ucjenjivati bilo koga zbog igranja za Hrvatsku i nije mi jasno zašto se to tolerira Karloviću. Sve moje zarade od Davis Cupa su namijenjene za humanitarne svrhe, o čemu dosad nisam htio javno govoriti jer je to moja osobna stvar..."

Naš najbolji igrač tvrdi da je nebrojeno puta pomogao Zagrepčaninu - i kada je tek počinjao karijeru, i kada se sukobio s Pilićem, i kada su ostali igrači bjesnili na njega, i kada su ga novinari razapinjali zbog neigranja za svoju državu.

"Zauzvrat me u nekoliko navrata, posebno dok sam bio izbornik, svojim otkazima u zadnji čas ostavio na cjedilu. Uostalom, zbog Karlovića sam podnio ostavku na izborničku poziciju", rekao je Ljubu i rekao nešto o famoznom financijskom pravilniku:

"Karlovićeve novčane prohtjeve odbio je Savez - i to zato jer nije želio pristati na ucjene i napraviti presedan za sve ostale igrače koji će u budućnosti igrati za reprezentaciju i tako otvoriti Pandorinu kutiju. Taj pravilnik oduvijek je isti i nitko nikad nije imao problem s njim, pa ni ja kada sam bio treći ili četvrti igrač".

Šećer je Ivan ostavio za kraj: "Na Svjetskom kupu u Düsseldorfu odrekao dijela svoje love upravo zato što sam smatrao da je fer da Ivo, koji je igrao više od Marija, dobije i više novca. To se može provjeriti kod Karlovića", poručio je razočarani Ljubičić iz Monte Carla za Večernji .

Net.hr
17.04.2007.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odbijanje časti predstavljanja države zbog nekih financijskih razloga je nečasno! on isto tako može igrati za repku i istovreneno naglašavati tu uvjetno rečeno nepravednu raspodjelu novca. dobrim igrama za reprezentaciju i bi njegovi zahtjevi i prigovori dobili na težini. ovako je samo još jedan u nizu onih koje ne trebamo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: