Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



ortopedski ulošci?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2007. 19:28 
Naslov:  ortopedski ulošci?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel nosi tko to?... ja imam jedne uloške i stavljam ih u skoro sve patike jer jednostavno mi često nepašu patike... šta vi kažete? jel nosite to ili vam pašu svake patike koje kupite? .. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2007. 19:35 
Naslov:  Re: ortopedski ulošci?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

:::Bruno::: je napisao/la (Pogledaj post): › jel nosi tko to?... ja imam jedne uloške i stavljam ih u skoro sve patike jer jednostavno mi često nepašu patike... šta vi kažete? jel nosite to ili vam pašu svake patike koje kupite? .. Rolling Eyes


Nosio sam ortopedske uloške skoro punih 20 godina i presto, ne da mi se zajebavat stalno s tim, te ne pašu sa nekim cipelama, te svake godine po nove, pa pregledi, pa plaćanje, ma ko ga je*e, sad čim malo duže hodam bole me noge, a i kičma mi je u ku**u, ko da ih nikad nisam ni nosio, bezveze

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2007. 20:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

upravo zbog toga sam i otvorio temu.. jer ja kad ih nenosim počnu me noge boliti, a poslije toga i kičma... :/

_________________
...now I pray for all of them to go away...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2007. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

:::Bruno::: je napisao/la (Pogledaj post): › upravo zbog toga sam i otvorio temu.. jer ja kad ih nenosim počnu me noge boliti, a poslije toga i kičma... :/


Ja ih evo ne nosim već cca 5 godina, a stvarno imam tabane ravne ko Slavonija Very Happy, kažem kad duže hodam il stojim bole me noge i kičma, inače sve ok

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.09.2007. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam sasvim zdrava stopala i kralježnicu, ali se od svojih onatomskih uložaka ne odvajam. uvijek su mi u patikama i obožavam ih. kad dođem kuć i pospremim svoje patikice u orman, nazujem svoje anatomske šlapice izrađene po mjeri. ma ja ću doživjet stotu!!! aha, još da ne volim u čašicu zavirit... Smile

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.09.2007. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

paperje je napisao/la: ›
imam sasvim zdrava stopala i kralježnicu, ali se od svojih onatomskih uložaka ne odvajam. uvijek su mi u patikama i obožavam ih. kad dođem kuć i pospremim svoje patikice u orman, nazujem svoje anatomske šlapice izrađene po mjeri. ma ja ću doživjet stotu!!! aha, još da ne volim u čašicu zavirit... Smile

bit ćeš najuspravniji pijanac, bez problema s kičmom!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.09.2007. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam ravna stopala, nosim broj 46, 47. Nosio kao davno, i nije puno pomoglo, barem meni. Netkom možda može pomoći.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tuba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 245
Lokacija: u shumarku skrivenom...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.09.2007. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja iam krachu lijevu nogu za cm,pa me koljeno rasturalo desno..tak hodala god dana po bolnici,da bi mi dokt u vukovaru izmjeril noge,i sam propiso te uloshke,i koljeno vishe ne osjetim..osim kad je promjena vremena,inache ja sam meteorolog u kuchi:)

_________________
osijek031.com smile To je minimalizam
to je minimalizam
svi vide, niko da prizna
koja to gazi nas cizma osijek031.com smile

osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.09.2007. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ortopedski ulošci nisu zajebancija ako ih nije propisao liječnik. a pogotovo ako se nose bez prestanka... stopala još više oslabe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.09.2007. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ih imam ali ih ne nosim...iako bi stvarno trebala jer imam strava spušteno stopalo, a ja pametna furam samo starke ....

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.09.2007. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
ortopedski ulošci nisu zajebancija ako ih nije propisao liječnik. a pogotovo ako se nose bez prestanka... stopala još više oslabe.

ma jasno! ipak mi je najdraži osjećaj kad ljeti bos papak po oblucima prošetam...
inače, postoji razlika između ortopedske i anatomske obuće. prva je napravljena po mjeri za svako stopalo posebno (uglavnom za roznorazne defekte), dok je druga namjenjena širem puku samo je zdravija negoli primjerice štiklice...
ma nazujem i ja te starke, šta ću kad volim... a moram i ja od nečeg umrijet Smile

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kostur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 97
Lokacija: Osijek grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.09.2007. 18:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Otisao sam po samostalnoj odluci u Protetiku Modular i uzeli mi otisak noge, nakon nekoliko dana bili gotovi. 350 kuna ako se sjecam dobro. Ne prebacijem ih previse po cipelama pa ih i ne nosim redovito. Do sada nisam skuzio neku razliku ali ipak ih pokusavam sto vise nositi, mozda imaju dugorocnog efekta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.09.2007. 9:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nosila sam ih jedno 15 god, ravni tabani,pa onda u Otos (koji je bio strava, mrzila sam ići davat otiske, bili su ogavni, bezobrazni i lijeni) čekala sam po mjesec dana da mi izrade ortopedske uloške.
Danas imam super otisak noge, nije ravno, ali je bilo ubistvo, mrzilo me to do besvjesti. Najviše sam bila jadna kada su me tjerali ljeti da hodam bosa..fuj

Sve u svemu kod mene se isplatilo

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2007. 10:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › ortopedski ulošci nisu zajebancija ako ih nije propisao liječnik. a pogotovo ako se nose bez prestanka... stopala još više oslabe.


MOzda nepotrebno ako nosis kvalitetnu obucu, no ako nosis neku losu... Ne vidim kako bi ulosci bili losa stvar...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2007. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › ortopedski ulošci nisu zajebancija ako ih nije propisao liječnik. a pogotovo ako se nose bez prestanka... stopala još više oslabe.


MOzda nepotrebno ako nosis kvalitetnu obucu, no ako nosis neku losu... Ne vidim kako bi ulosci bili losa stvar...

zato jer svod stopala ne mora obavljati funkciju za koju je stvoren, pošto to umjesto njega radi uložak. kao da npr. cijeli život nosiš schantzov ovratnik... kad bi ga skinuo, glava bi ti samo pala na stranu, jer bi mišići vrata atrofirali..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: