Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



kultura izlazaka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2007. 11:37 
Naslov: Complicity kultura izlazaka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jesmo li mi u osijeku izgubili kulturu izlazaka??neki dan sam procitala da smo izgubili kulturu ispijanja kave, pa samo malo razmisljala, u osijeku je zadnji disco zatvoren negdje 1999 god, to je bila vega, tamo su se svi dobro zabavljali, nitko se nije bunio na cijene cuge , ljude, dress code itd. i nakon toga mi smo se svi prebacili u kafice koji max. imaju 80 m kvadratnih, i onda kad se otvorio q club jesmo li mi, naviknuti da na guzvanje i bliski tjelesni kontakt, ostali izgubljeni u tom velikom prostoru? ista stvar i sa bastionom, to su sve klubovi, u kubu se pije i plese,ali mi godinama izlazimo na mjesta gdje se samo pije, jeli problem u nama ili stvarno u klubovima?? ( imajte na umu da je ovo samo moje skromno misljenje)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2007. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja gdje god dođem pijem i plešem. nije do mjesta, već do mentalnog sklopa Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2007. 14:24 
Naslov:  Re: kultura izlazaka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovisno o raspoloženju... kada dođem negdje, ak imam para uzmem cugu, ak ne ko ju jebe, ako sam dobre volje rasplešem se i nije mi bitno ko me kako gleda.. ja se isprdam plesanjem tj. zabavljam ekipu... a ako nisam dobre volje onda stojim ko da sam crko i čekam prvu priliku odlaska kući... tako da ja sad nemam pojma šta sam htio reči osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.09.2007. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovisi s kim izlazim?

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.09.2007. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

:::Bruno::: je napisao/la: ›
ovisno o raspoloženju... kada dođem negdje, ak imam para uzmem cugu, ak ne ko ju jebe, ako sam dobre volje rasplešem se i nije mi bitno ko me kako gleda.. ja se isprdam plesanjem tj. zabavljam ekipu... a ako nisam dobre volje onda stojim ko da sam crko i čekam prvu priliku odlaska kući... tako da ja sad nemam pojma šta sam htio reči osijek031.com smile


U potpunosti se slazem s tobom...

Ako sam dobre volje, jebe mi se za sve oko sebe..... razbacam se, derem se, vicem, sprdam se, tako da ponekad neki ljudi misle kako imam psihickih problema...

Dok opet kada sam u kurcu, ne bi me uspio dici i nagovoriti me da napravim i jedan pokret pa ne znam sta da mi das.... sve ovisi o raspolozenju i drustvu s kojim izađem... Very Happy

Tako da sam ja sada ponovio sve sto je vec bruno rekao.... Very Happy

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.09.2007. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja uvijek, al uvijek plešem kad izađem.. pa bio to i neki tamo lijevi kaf.. glazba me uvijek ponese.. pa i kad sam loše raspoložena uvijek bar malo ''đuskam'' osijek031.com smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.09.2007. 16:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene uvijek alkohol ponese... Very Happy

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.09.2007. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bi rekao da, opcenito gledajuci, vlada nekultura izlazaka...

Mislim pa pogledajte u sta se grad pretvara petkom i subotom...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2007. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

circa je jedini pogodio temu ostali su otisli u offtopic.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.09.2007. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bolje da smo kulturno otišli na palačinke Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2007. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
jesmo li mi u osijeku izgubili kulturu izlazaka??neki dan sam procitala da smo izgubili kulturu ispijanja kave, pa samo malo razmisljala, u osijeku je zadnji disco zatvoren negdje 1999 god, to je bila vega, tamo su se svi dobro zabavljali, nitko se nije bunio na cijene cuge , ljude, dress code itd. i nakon toga mi smo se svi prebacili u kafice koji max. imaju 80 m kvadratnih, i onda kad se otvorio q club jesmo li mi, naviknuti da na guzvanje i bliski tjelesni kontakt, ostali izgubljeni u tom velikom prostoru? ista stvar i sa bastionom, to su sve klubovi, u kubu se pije i plese,ali mi godinama izlazimo na mjesta gdje se samo pije, jeli problem u nama ili stvarno u klubovima?? ( imajte na umu da je ovo samo moje skromno misljenje)

ako spomenemo q i slične klubove, mislim da je fora u tome što pri otvaranju takvih zaista ne bi trebalo biti ograničenja pri ulasku..
na taj način rastjeraju ljude koji bi bili voljni cijelu večer plesat i pit..a privuku "finjake" koji ispijaju jednu cugicu cijelu večer i ne pomaknu guza da im se ne bi razmucala šminki šmink i pokvarila frizura...
bolje im je pustit otkačenije ljude unutra jer će oni prije napravit atmosferu, više popit i privuć još ljudi...
(moje skromno mišljenje) Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2007. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa definitivno će me prije privući ona ekipa van Qa nego ona unutar.
Isto vrijedi i za Bastion.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2007. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma znate vi my ass sto je izlazak... Tufna je bila ZAKON!
Da, bilo je celavih kretena vise nego danas (iako mislim da ih sada gotovo i nema). Bilo je cura koje su padale na malboro i koznu jaknu... Ali bile je dobro... Svi su se zajebavali i plesali...
Jebala vas vise sminka kao izgovor za sve

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.09.2007. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, ja isto ne kužim... u šta se pretvara grad petkom i subotom?!? ne razumijem...
istina da se popije nekoliko tisuća hektolitara alkohola više nego je prije bio običaj, ali ne događa se ništa u čemu mi svi skupa ovdje ne sudjelujemo..
ljudi, vani je do-bro!!! ako izađeš odlučan da ti bude dobro i ne zamaraš se time tko što ima na sebi i šta drugi rade, nego furaš svoj film, bude dobro! bude, štoviše, odlično!!! ne kontam tu silnu kuknjavu, stvarno ne kontam..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2007. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mentalitet od osobe do osobe... ironično je da se uvijek žalimo da se u gradu nema gdje izići a to naravno da nije istina... žalimo se da su cajke okupirale cijelu Tvrđu, što opet nije istina... žalimo se nema dobrih kafića s dobrom glazbom, da nema društvenih događanja, da nema kulturnih događanja... i opet, nije istina...
a kultura izlazaka? ona je sigurno nestala...reći ću to ovako: društvo, kojemu je za cilj samo se što više napiti, raditi sranja po gradu, od kidanja kanti, paljenja plakata kod drvengrada i bježanja od murje, provaljivanja u kioske da bi se ukrala boca piva, to isto društvo nema za cilj ući u bastion ili tufnu primjerice i čagati ili popiti pivo na šanku... njihov izlazak nije izlazak... to je nekulturno divljanje... koje nam pretvara grad u ono što je petkom i subotom...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: