Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prvi osječki hokejaški klub "Kune"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.12.2005. 22:47 
Naslov: Great ! Prvi osječki hokejaški klub "Kune"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zagreb se već odavno može pohvaliti raznim hokejašima, kako na ledu, tako i na travi...Slavonska Metropola je tek ove godine dobila priliku razviti ovaj zanimljiv sport. Uz silno zalaganje nekolicine zaljubljenika u klizaljke i pak, ovi dečki su pišući molbe i telefonirajući već godinama raznim čelnicima, tek ovih dana uspjeli ostvariti svoj san.

Tragom vijesti iz osječkog Doma, potražih mog frenda, potpredsjednika ovog kluba - Hrvoja Škergata (nisam ni znala da je do te mjere fanatik) da ga priupitam i ja za junačko zdravlje i medijsku eksponiranost. Kad mi je njegova sestra rekla da nije doma, pretpostavih gdje je - na Sokolu. Naravno, on nije imao vremena za priču, a ja za čekanje. Mahnuli smo si, obećali čuti se i ja obećah sebi da ću napraviti Galeriju031 sa tim hokejašima.

Dakle, ako ih Vi želite gledati, dođite vikendom u sedam i pol na Sokol, a ako im se želite pridružiti - prijavite se Hrvoju Škergatu, čim izađe sa terena oko pola 10. Smile

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: