Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pitanje za studente pravnog fakulteta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.09.2007. 23:44 
Naslov:  Pitanje za studente pravnog fakulteta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Upisao sam studij na pravnom fakultetu. Dobio index, sve naljepljeno, ovjereno unutra, slikao se za xcu. Problem je u tome što kada sam išao vaditi neke potvrde rekli su mi da se to radi preko studomata. Međutim za studomat treba username i password. Ovi koji rade na tom studoamtu su mi rekli da sam lozinku morao birati prilikom upisa jer se inače nisam mogao upisati. naravno da nisam birao ništa. onda sam pitao ove u zg-u nadležne za studomat aplikaciju pa su mi oni rekli da se ne bira nikakva lozinka nego se dobije aktvivacijski kod prvo...od nekih koji su studirali na drugim fakultetima sam čuo da se taj kod dobije tek nakon početka predavanja...

ono što mene zanima je dali ima ovdje studenata na pravu,i ako ima molim ih da mi kažu kako je to išlo s tom lozinkom i kada su je dobili...hvala unaprijed Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.09.2007. 0:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koji k si se obraćao zagrebu ako si upisan u osu?! osijek031.com smile
ako si upisao pravo u Osijeku onda ćeš vrlo brzo uvidjeti da su pravni fakulteti u Osijeku i Zagrebu dva različita pojma. Preporučam ti da odeš u drugu zgradu pravnog fakluteta (S.Radića 17) i obratiš se informatičkoj službi koja se nalazi odmah slijeva (pretpostavljam tamo gdje si se i slikao za xicu) gore na dnu hodnika, pored učionica s računalima...
lik koji tamo radi je Zdravac, korektan i fer čovjek. razloži problem i vjerujem da neće biti problema.
031/224-508 - to ti je kontakt telefon ali preporučam da dođeš tamo osobno između 8-9 sati ujutro Wink

također, tijekom studija koristit će ti službeni forum faksa ali ti preporučam da posjetiš i onaj neslužbeni:
www.kockica.info

eto... nadam se da sam uspio pomoći.

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.09.2007. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidiš ide ovako...

Kada udjes na faks, moras otici na prvi kat i tamo ces vidjeti covjeka sto glanca podove. Njega ces pitati zove li se Zlatko. Ako je odgovor negativan onda trebas ici dalje dok ne nadjes Zlatka. Ako je odgovor pozitivan, tvoj iduci potez je da tog covjeka, koji je dao potvrdni odgovor da su ga roditelji upisali u maticnu knjigu rodjenih pod imenom Zlatko, pitas gdje se nalazi prostorija za Iksičarenje i dali tamo radi gospodja Milenka. Ako je kaze da ne radi onda si se zajebao, no veca je mogucnost da ce reci da radi i uputiti te. Nakon toga odes tamo i pitas oko cijele te situacije. Ona ce ti poceti pricati pricu o studentu Kovačević Slavenu koji je jednom davno studirao pravo. On je bio jedan od boljih studenata na generaciji dok jos nisu postojale iksice, nego je rijec bila o bonovima. On nije znao sto je studomat i bilo mu je dobro bez njega. Kada postavis vjerojatno pitanje, a to je ono kakve to veze ima sa tvojim prethodnim pitanjem, ona ce ti reci da si promasio ured i uputiti te gospodji Jelki u katedru za studomat. Nakon toga ce ti ona reci da si dosao na pravo mjesto i tamo ces dobiti odgovor. No ti tim odgovorom vjerojatno neces biti zadovoljan i uputit ces se u Coruscant uz Jedi Council po odgovore oko tvoje studentske sudbine. Nakon sto ti kazu da je Mace Windu u mirovini i na pecanju, a da se Yoda prokurvao te ima ukor pred iskljucenje, okrenut ces se tamnoj strani, i birati broj od Senatora Palpatinea da ti kaze odgovor. On ce te pozvati na veceru i dokazati ti da ti je bolje da ne budes student nego da sluzis Sili. Ti ces se s time sloziti no o posljednji cas ce doci Eustahije Brzic u simbioznoj vezi sa Supermenom i odvuci te dalje. Nakon toga cijelog puta ces shvatiti da uopce nije bit postojanja u studomatu, nego je studomat u bitu postojanja i shvatit ces da je to veoma kontradiktorno i indiferentno, te ces napokon shvatiti da sam ja samo sa ETFa i da te zajebavam, uz nadu da ce se naci kompetentna osoba koja ce ti moci dati odgovor na pitanje koje te mori u ovo tmurno predkrajljeno vecer...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.09.2007. 0:17 
Naslov:  Re: Pitanje za studente pravnog fakulteta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam se obraćao fakultetu u zg-u, nego ljudima koji održavaju studomat Wink
da se obratim informatičkom odjelu su mi već rekli, to ću i napraviti, ali bih volio prije saznati dali mi je to zaista potrebno...što se tiče tog zdravca, kada sam se slikao za xcu neka frka je izbila jer me sistem nije htio primit pa mi i nije baš ispo neki pretjerano uljudan i pristupačan lik
hvala na savjetima i linku Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.09.2007. 1:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma vidjet ćeš... lik je stvarno ispravan ali na upisima je uvijek takva anarhija i kaos gužvara a zdravac i kolega mu sve to sami rade... nije ni čudo da popizde u takvim uvjetima. Wink
navikni se na to na pravu ...
i nemoj to uzimati toliko srcu... sretno! Wink
trebat će ti Very Happy

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gospodar majmuna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 194
Lokacija: svugdje samo ne tamo gdje treba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.09.2007. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Vidiš ide ovako...

Kada udjes na faks, moras otici na prvi kat i tamo ces vidjeti covjeka sto glanca podove. Njega ces pitati zove li se Zlatko. Ako je odgovor negativan onda trebas ici dalje dok ne nadjes Zlatka. Ako je odgovor pozitivan, tvoj iduci potez je da tog covjeka, koji je dao potvrdni odgovor da su ga roditelji upisali u maticnu knjigu rodjenih pod imenom Zlatko, pitas gdje se nalazi prostorija za Iksičarenje i dali tamo radi gospodja Milenka. Ako je kaze da ne radi onda si se zajebao, no veca je mogucnost da ce reci da radi i uputiti te. Nakon toga odes tamo i pitas oko cijele te situacije. Ona ce ti poceti pricati pricu o studentu Kovačević Slavenu koji je jednom davno studirao pravo. On je bio jedan od boljih studenata na generaciji dok jos nisu postojale iksice, nego je rijec bila o bonovima. On nije znao sto je studomat i bilo mu je dobro bez njega. Kada postavis vjerojatno pitanje, a to je ono kakve to veze ima sa tvojim prethodnim pitanjem, ona ce ti reci da si promasio ured i uputiti te gospodji Jelki u katedru za studomat. Nakon toga ce ti ona reci da si dosao na pravo mjesto i tamo ces dobiti odgovor. No ti tim odgovorom vjerojatno neces biti zadovoljan i uputit ces se u Coruscant uz Jedi Council po odgovore oko tvoje studentske sudbine. Nakon sto ti kazu da je Mace Windu u mirovini i na pecanju, a da se Yoda prokurvao te ima ukor pred iskljucenje, okrenut ces se tamnoj strani, i birati broj od Senatora Palpatinea da ti kaze odgovor. On ce te pozvati na veceru i dokazati ti da ti je bolje da ne budes student nego da sluzis Sili. Ti ces se s time sloziti no o posljednji cas ce doci Eustahije Brzic u simbioznoj vezi sa Supermenom i odvuci te dalje. Nakon toga cijelog puta ces shvatiti da uopce nije bit postojanja u studomatu, nego je studomat u bitu postojanja i shvatit ces da je to veoma kontradiktorno i indiferentno, te ces napokon shvatiti da sam ja samo sa ETFa i da te zajebavam, uz nadu da ce se naci kompetentna osoba koja ce ti moci dati odgovor na pitanje koje te mori u ovo tmurno predkrajljeno vecer...


uz toliko referenci na star wars čisto bi se čudio da ne ideš na ETF Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.09.2007. 21:59 
Naslov:  Re: Pitanje za studente pravnog fakulteta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kodrann je napisao/la (Pogledaj post): › nisam se obraćao fakultetu u zg-u, nego ljudima koji održavaju studomat Wink
da se obratim informatičkom odjelu su mi već rekli, to ću i napraviti, ali bih volio prije saznati dali mi je to zaista potrebno...što se tiče tog zdravca, kada sam se slikao za xcu neka frka je izbila jer me sistem nije htio primit pa mi i nije baš ispo neki pretjerano uljudan i pristupačan lik
hvala na savjetima i linku Wink
ovo je tek početak, vidit ćeš s vremenom da svi na pravu "obožavaju" radit. od spremačica, referade pa do profesora. mogu ti samo reći sretno, you gonna need it. bože hvala da je kod mene donekle sve već pri kraju

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: