Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



pijani doživljaji...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2007. 10:08 
Naslov: Complicity pijani doživljaji...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto ovako upravo sam se vratila sa rođendana...i stvarno je bilo dobro..ja bila trijezna i smijala se svojim pijanim prijateljima...stvarno je bilo svega..lega je zaspo pored kompa dok je igrao igricu...i slinio..a igrica se sama igra..legica je pala u kadu, a dr se izblj....u susjedovo dvorište--- znam to su fore za malu djecu ali želim znati vaše provale sa pijanica???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2007. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...evo jedne relativno nove:
...dok smo bili jos u Houstonu, imali smo obuku za upotrebu gas maske...i sad tu ima citava nekakva procedura, ali instruktori su nas driblali da svaki put kad cujes "Gas, gas, gas" moras u 15 sekundi izvuci gas masku i staviti ju na facu....
...i toliko su nas driblali s tim da smo automatski kad smo culi da se netko dere "gas,gas,gas" odmah posezali za maskom gdje god bili i sta god radili...
...i tako - zadnje veceri prije odlaska u pustinju, jedan Bosanac se toliko napio da se negdje oko 02 ujutro skinio skroz gol, samo je nabio tu gas-masku na lice i trcao po hotelu s 5 zvjezdica, lupao po svim vratima i vikao "gas...."...uspio je probuditi citav kat, tako da se u jednom trenutku naslo oko 40tak polugolih tek probudjenih ljudi, s gas-maskama na licu, kako pokusavaju uci u lift...nakon toga, dva crnca iz security su ga odvela i nismo ga vise vidjeli...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.09.2007. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...evo jedne relativno nove:
...dok smo bili jos u Houstonu, imali smo obuku za upotrebu gas maske...i sad tu ima citava nekakva procedura, ali instruktori su nas driblali da svaki put kad cujes "Gas, gas, gas" moras u 15 sekundi izvuci gas masku i staviti ju na facu....
...i toliko su nas driblali s tim da smo automatski kad smo culi da se netko dere "gas,gas,gas" odmah posezali za maskom gdje god bili i sta god radili...
...i tako - zadnje veceri prije odlaska u pustinju, jedan Bosanac se toliko napio da se negdje oko 02 ujutro skinio skroz gol, samo je nabio tu gas-masku na lice i trcao po hotelu s 5 zvjezdica, lupao po svim vratima i vikao "gas...."...uspio je probuditi citav kat, tako da se u jednom trenutku naslo oko 40tak polugolih tek probudjenih ljudi, s gas-maskama na licu, kako pokusavaju uci u lift...nakon toga, dva crnca iz security su ga odvela i nismo ga vise vidjeli...

osijek031.com smile osijek031.com smile možda je negdje u guantanamo bayu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gospodar majmuna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 194
Lokacija: svugdje samo ne tamo gdje treba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2007. 11:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima toga jaako puno

_________________
Jesus loves you!...Everyone else thinks you´re an asshole!

http://obnevidjelicuvar.blog.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2007. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la: ›
...evo jedne relativno nove:
...dok smo bili jos u Houstonu, imali smo obuku za upotrebu gas maske...i sad tu ima citava nekakva procedura, ali instruktori su nas driblali da svaki put kad cujes "Gas, gas, gas" moras u 15 sekundi izvuci gas masku i staviti ju na facu....
...i toliko su nas driblali s tim da smo automatski kad smo culi da se netko dere "gas,gas,gas" odmah posezali za maskom gdje god bili i sta god radili...
...i tako - zadnje veceri prije odlaska u pustinju, jedan Bosanac se toliko napio da se negdje oko 02 ujutro skinio skroz gol, samo je nabio tu gas-masku na lice i trcao po hotelu s 5 zvjezdica, lupao po svim vratima i vikao "gas...."...uspio je probuditi citav kat, tako da se u jednom trenutku naslo oko 40tak polugolih tek probudjenih ljudi, s gas-maskama na licu, kako pokusavaju uci u lift...nakon toga, dva crnca iz security su ga odvela i nismo ga vise vidjeli...

osijek031.com smile osijek031.com smile možda je negdje u guantanamo bayu


...Smile Smile Smile...vjerojatno....samo se nadam da ga nisu prije toga crnci dobro obradili....na drugaciji nacin...Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2007. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ahhh koliko je toga bilo.. Smile Ali evo jedna od mojih šaljivih dogodovština s policijom (i njih je bilo dosta, ali sve pozitivne i sve sam ja inicirao bez razloga).

Prije par godina. Subota navecer, valjda oko 3 am. Izlazim iz Big Bena i ispred stoji policijski kombi - marica, u njemu sjede 2 policajca naprijed.
Bez stanke, bez razmisljanja, bez plana i bez razloga odlalim iza marice i otvaram stražnja vrata. Smile Vrata se otvore, pogledam - nema ništa, prazno. Zatvorim vrata i krenem se udaljavati i to pokraj kombija, kao da ništa nije bilo. Kadli policajac vozač iznenađen izlazi iz marice:
- "Šta to radiš?!?".
- "Zabunio sam se, mislio sam da je prijateljev kombi, ispričavam se."
I on me pusti da odem. Smile Dok sam došao do Big Bena, već sam zaboravio zgodu. Smile Umirao sam od smijeha tek sutradan kad sam se toga sjetio.

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2007. 12:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..hm, ne znam bih li se s tobom vracala sa pijanki...prerizican si...Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.09.2007. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne sjećam se bio sam pijan Very Happy

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2007. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najbolji i najgluplji doživljaj. napilo se nas četvorica žestoko i u četiri ujutro se odlučili tetovirati. žaračem od peći na drva... prošlo je više od godinu dana a "tetovažu" još imam...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 01.09.2007. 20:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

o pa bilo je, ja sam prosli vikend dosla kuci porezane noge, otecene i plave, ruku izrezanih, boli u ledima da nisam mogla spavat na ledima, a u pol 5 sam ustala tetku da mi trazi nausnicu koju nisam ni bila izgubila, a bilo je svega uvijek. a najsramotnije je bilo nedavno kad me bivsi vozio kuci pa sam tik pred kucom rigala francusku salatu po njegovom autu, morala sam mu se sutra ispricavat

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2007. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Is, pijanih doživljaja neznam odakle bi krenuo, bilo zakon jednom prilikom Bazooka, još par legosa i ja se namazali onak svjetski i između ostalih sranja koje su se to veče desile, Bazooka i ja legli na cestu kod Cadillaca i tak ležali i kreveljili se na po ceste, zaustavili promet, ljudi trube, viču budalama da se maknu, ma jok, pa su nas morali obilazit, jedan je lik čak i izašo iz auta nešt se prijetit al je brzo odusto, kontam da si je reko "je*eš budale, sutra kad sam došo sebi baš mi bilo neugodno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2007. 22:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile


Zadnja promjena: OligofreniDikobrazoid; 11.09.2007. 17:33; ukupno mijenjano 1 put.

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.09.2007. 14:59 
Naslov:  Re: pijani doživljaji...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vraćamo se prije jedno 3-4 godine nas par iz hira oko 4 ujutro, prolazimo preko zrinjevca i vid vraga uočimo na pol jebene livade neki stari znak na kojem piše požarni put. iako inače neradim sranja ovo nisam mogao oprostiti. i naravno nas 5 debila uvatili vadit taj znak. i tresemo mi tako po njemu kadli stiže murija. skužili oni nas, odma rotirku i ajmo dečki šta se radi. gluplji odgovor nismo mogli dati. popravljamo znak čika policajac jer se sav naherio. naravno da smo legitimirani, naravno da smo trebali dobit prekršajke, naravno da je drugi pajkan bio naš susjed. hvala bogu

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cibura1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 146
Lokacija: osk-rtf
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.09.2007. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...prosle godine kada mi je od lege rodila sestra doso sam kod njega i poceli smo piti rakiju(koju inace ne podnosim)i sve je bilo u redu dok se nisam usto...oso sam kuci,sva sreca pa smo u istoj ulici i promasio sam svoju kucu i uso u kucu od susjeda i sjeo...sve super dok nisam shvatio da mi je namjestaj malo drugaciji...doso susjed i kaze sta radis ovdje,kako si uso ...a ja tek onda shvatio da sam u krivoj kuci i tolka me bila bruka da sam susjeda izbjegavao...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2007. 7:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jao ima ih milion,,,,probat ću izdvojit naj....imamo jednog legu u ekpi koji kad se razbije ništ ne kuži,,,ali stvarno,,,,jednom je na partyu sjeo drugom legi na glavu dok je ovaj čučao dolje da se malo odmori jer nije bilo nigdje stolica,,,,ovaj je konto da je stolica i krenuo mu sjest na glavu,,,o bože,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: