Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek i automobili

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2007. 21:17 
Naslov:  Osijek i automobili
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.glas-slavonije.hr/mozaik.asp?rub=3

zanimljiv članak, mislim da povećanje broja automobila te stalan rast novih automobila na našim prometnicama, dokaz je da se ima kako i s čime...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.08.2007. 8:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma to i ja stalno govorim. Ljudi su stvarno čudne ptice. Stalno kukaju da nemaju novaca a nov auto ima gotovo svatko. Znam da je na kredu a ne za keš, al svejedno, onaj koji nema novaca si neće staviti na grbu 2ooo kn mjesečno 7 godina.

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.08.2007. 8:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a većinom su to "službeni auti" voženi od strane velikih direktora koji se više koriste u privatne svrhe, i koji se onda kur.. kako voze štajaznam najnoviji mercedes ili chrysler, a firma plaća gorivo, servise, nove gume, pranje pa čak i fucking osvježivač automobila.

_________________
Dogs think they are human, cats think they are God.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Burence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 143
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.08.2007. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kvakica je napisao/la (Pogledaj post): › ma to i ja stalno govorim. Ljudi su stvarno čudne ptice. Stalno kukaju da nemaju novaca a nov auto ima gotovo svatko.


takvi smo mi hrvati.. nikad nismo zadovoljni! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kostur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 97
Lokacija: Osijek grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2007. 16:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cuj stranke vecinom ZNAJU sto zele, samo treba naci nacina da im se to i omoguci.
Dobar dio njiih zeli auto za klasu vise od onoga sto mogu kupiti ali nakon malo objasnjavanja i uvjeravanja vecina se ipak odluci za malo manji ali opremljeniji autic.
E sada da ima pila u gradu, ima. Ali ako gledas da ti se rata za jedam BMW krece od 500 do 1000€ i da bi to jedna tvrtka mogla sebi priustiti onda nije ni cudo da je vecina "pila" na firme. Pa zato i sluzi auto kao porezna olaksica.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: