Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Parkirališta narodu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2005. 13:02 
Naslov:  Parkirališta narodu!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo, nastavljam temu zapocetu ovdje o parkiralistima i treba li koncesiju za parkiralista dati nekom gradskom poduzecu, kako bi se milijuni slijevali u dzepove od kojih ce korist imati svi gradjani grada...

Kyoto je napisao/la: › Nije mi jasno ovo...ne vidiš razlog da se ljudi preuzmu a ne preuzimanje shvaćaš kao muljažu Question
Ma uostalom boli me djon...što bi se reklo, a i ne ću više pisat o tomu pod temom Mladi HNS-a Wink Smile Smile


Sorry, izgubio sam negaciju... Smile

"NE vidim razloga da NE preuzme..." je trebalo glasiti... Smile

Kyoto, znas li koliko je novca godisnje u pitanju?! Naime, koncesionar mora dostaviti podatke po slovanju, a vjerujem da bi ti mogao doci do tih podataka...

Ili mozda zna netko drugi tko ovo prati... hmmm...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kyoto
Offline
Ukupno postova: 80
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2005. 15:18 
Naslov:  Re: Parkirališta narodu!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam siguran mora li koncesionar dostaviti podatke, ako mora, onda bi oni morali biti u Službenom glasniku Grada Osijeka ( http://www.osijek.hr/glasnik.aspx ) , kao i iznos koncesije, sve u prošlogodišnjim izdanjima Glasnika.
Preko WCA portala ostvaruje se komunikacija između građana i Gradske uprave, pa pod nadležnim Odjelom i rubrikom pitanja i odgovori vjerujem da je moguće doći do konkretnijeg odgovora.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: