Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kohorta - nove prostorije kluba navijača NK Osijek

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gost
Post Postano: 10.11.2005. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"rkl" nisam ja "gost" od početka. valjda si toliko pametan da sam zaključiš. nisi poželjan u klubu navijača ne zbog glavaša nego zbog tvoje"sprdnje" prema otvorenju kluba. i ja ti kažem da nisi poželjan u klubu navijača osijeka! takvi nam u klubu ne trebaju. samo se ti sprdaj u svojoj sobici. to je jedino što možeš.
i znam ja dobro sve ljude u kohorti i znam o kojoj "ekipi" ti pričaš. meni ne smetaju ako navijaju za osijek. jebe mi se za njihove političke stavove. i o ovome što na što ti ciljaš imam mišljenje ali ga držim za sebe. znam koliko je teško dobiti nešto ovako kao što je klub navijača, koliko se ljudi trudilo dan i noć zbog tog kluba, koliko je ljudi pomoglo da se sve to napravi i zato ne volim takve pljuvatore kao što si ti a nisu sposobni nešto sami napraviti. i općenito je kohorta napredovala u organizaciji a ovaj klub samo će sve još malo pogurati. i one priče kako glavaš plaća gostovanja i sl. znate li gospodo da je ovo prva godina u kojoj ljudi koji putuju na gostovanja plaćaju svoj put? nije to naravno puna cijena puta ali do sada godinama nitko kune nije dao za odlazak u zagreb. izuzetak je naravno vlak za vinkovce .
ako mene čini političkim pijunom što netko ili većina u nekim trenutcima skandira čini i tebe. i ti si na stadionu kao i ja. i zato ne prdi.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
gost s početka
Post Postano: 10.11.2005. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RKL je napisao/la (Pogledaj post): ›
1. Ajde sad se lijepo vrati na početak polemike i pogledaj, moje prvo pitanje je "da li sam dobrodošao u klub navijača ako ne želim skandirati Glavašu?". Odgovor je - ne.
2. Zaključak je da klub navijača pravi selekciju po političkom uvjerenju, a sama privrženost klubu je na sekundarnom mjestu!? Apsurd.
3. Uostalom, ne znam da li si primjetio, u centralnom kopu kohorte pojavila se neka ekipa koja nikad prije nije bila na tekmama i koja počinje sa političkim parolama koje prihvaća jedna skupina navijača. To te čini političkim pijunom, a ne navijačem.


1. pogledaj malo bolje odgovore, ti si to shvatio kako tebi odgovara. Ti si prvi potegao to pitanje koje je totalno glupo, a kakvo pitanje takav i odgovor.
2. Opet izvlačiš neke svoje glupe zaključke.
3. ma molim te, ta ekipa ima 19 god i normalno da ih prije 10 godina nije nigdje bilo, navijač se postaje sa 15-16-17-18 god, ne mislim na simpatizer koji sjedi i gleda tekmu, nego navijač koji ide na gostovanja, navija i tak. Nisi upućen i donosiš krive zaključke, najlakše je iza monitora pametovat, a ustvari si totalno neupućen. Nismo mi nikakvi pijuni, ne brini ti. Sve navijačke grupe u HR (i na balkanu) su oduvijek bile desno orjentirane, pa tako i Kohorta. Iako sad sve više ima centralnih pa i lijevo orjenitiranih u našoj grupi, ali na prvom mjestu je ljubav prema Osijeku, politka nam je nevažna i o tom se ne priča. Poruke za Glavaša bi se pravile i da on nije predsjednik NK Osijek, isto ko što smo pjevali Anti Gotovini!

Također treba reći - nisu svi navijači NK Osijeka Kohorta. To svi trebaju shvatit, Kohorta je grupa od par stotina ljudi. Nije dovoljno stavit šal svake druge subote i doć na stadion da bi bio Kohorta.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 10.11.2005. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za klub navijača jedan od najzaslužnijih ako ne i najzaslužniji je anto đapić a ne glavaš. bbb-ovci su od bandića dobili prostorije u samom centru zagreba vrijedne milijun kuna i jel ih neko prozivao zbog toga? dok ih nisu dobili vucarali su se po nekom stanu a ima ih 20 puta više od nas. što misliš kako bi tek mi sami rješili prostorije. i probali smo ali ne ide. jebiga, svi laprdaju ovo,ono a kad treba nešto konkretno napraviti nemam vremena, ne zanima me...i uostalom boli me ona stvar što neko misli. imamo klub navijača i uživamo a ostali nek pate!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2005. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Anonymous";p="8446"]..... i općenito je kohorta napredovala u organizaciji a ovaj klub samo će sve još malo pogurati. i one priče kako glavaš plaća gostovanja i sl. znate li gospodo da je ovo prva godina u kojoj ljudi koji putuju na gostovanja plaćaju svoj put? nije to naravno puna cijena puta ali do sada godinama nitko kune nije dao za odlazak u zagreb. izuzetak je naravno vlak za vinkovce ....[/quote]

Arrow O tome sam ti govorio, dok smo mi nepodobni za dolazak u Vaš klub navijača, godinama sami coltali gostovanja u Goricu, Prag, Beč, Maksimir, Kranjčevićevu, Koprivnicu, itd.
Da ne govorim kako su pojedinci često i karte sami kupovali jer su tzv. vođe Kohorte podjelili karte podobnijim pojedincima koji nisu došli na gostovanja.
Sada saznajem kako sam do sada išao bespla na gostovanja, a od sada ću morat plaćat??
Mislim da je i dalje ostala ista ekipa koja će raspoređivati sredstva po vlastitom nahođenju.
Još jedno pitanjce ko će financirati klub kada NK Osijek rukne u drugu ligu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2005. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ako stavim šal kapu i rukavice i nosim ih svaki dan, jel sam onda navijač? osijek031.com smile

Vid još jedan navijač osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 11.11.2005. 17:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli nemoj me zamarati. ako si plaćao, plaćao si kad si išao u svom aranžmanu. kad je kohorta išla autobusima bilo gdje organizirano nije se plaćalo(osim london ili beč). prema tome ne kenjaj!
i nema podobnih i nepodobnih koji mogu u klub navijača. ima samo pametnjakovića kao ti što se prave pametni preko foruma i pljuju po svemu. vi niste dobrodošli. amen!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2005. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ej, pa sto ti radish na forumu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2005. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nogomet je glup i dosadan sport!!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.11.2005. 16:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde još jednom da rezimiram, jel vidim da me se slabo razumije.

Gdje sam ja to omalovažavao ili sprdao s otvaranjem prostorija udruge?!? Smatram da jedna ozbiljna i dobro organizirana skupina kao što je Kohorta zaslužila adekvatne prostorije za svoj rad, što je na kraju krajeva i dobila. Drago mi je zbog toga, jer znam da je to bio problem koji se dugo provlačio. Mene smeta jedna druga stvar a to je da su navijači Osijeka i ljudi koji vole klub kao ja i imaju više veze s tim klubom nego što ti misliš NEPODOBNI zbog svojih političkih stavova. Tamo kažeš da ti ne smeta ekipa koja skandira Glavašu, ali ja koji to ne želim ti smetam?!?
Samozvani mesije koji misle da imaju prava ili ovlasti da odlučuju ko je dovoljno, više ili manje navijač me uopće ne impresioniraju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.11.2005. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): › ej, pa sto ti radish na forumu?

E, pa on smije. Za njega se to ne pika Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 12.11.2005. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RKL je napisao/la (Pogledaj post): › A jel se tamo skandira "BRANIMIR GLAVAŠ!"? Jesam dobrodošao ako to ne želim skandirati? Jesam li onda uopće navijač NK Osijeka?


Nije li ovo tvoj prvi post? I tu se ne praviš pametan? Jesi ti prirodno glup ili šta? Rekao sam da nisi dobrodošao u klub navijača(i svi kenjatori slični tebi) a ne da nisi PODOBAN(pitao si i ja sam ti odgovorio). I boli me kita za tvoja politička uvjerenja i što misliš o Glavašu!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.11.2005. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako je to kriterij po kojemu se ocjenjuje dobrodošao ili ne mogli bi izgubit klub sa promjenom vlasti. treba li kohorta ovisiti o promjeni vlasti?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.11.2005. 2:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije to njemu jasno. Bit će kluba i nakon Glavaša pa će se druga ploča vrtit.
A šta je tebe tu onda zasmetalo? Što se služim cinizmom kad se priča o Glavi? Pa to je zapravo najblaže kakav mogu bit kad se govori o kriminalcima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 13.11.2005. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Anonymous";p="8530"][quote="RKL";p="8111"]A jel se tamo skandira "BRANIMIR GLAVAŠ!"? Jesam dobrodošao ako to ne želim skandirati? Jesam li onda uopće navijač NK Osijeka?[/quote]

Nije li ovo tvoj prvi post? I tu se ne praviš pametan? Jesi ti prirodno glup ili šta? Rekao sam da nisi dobrodošao u klub navijača(i svi kenjatori slični tebi) a ne da nisi PODOBAN(pitao si i ja sam ti odgovorio). I boli me kita za tvoja politička uvjerenja i što misliš o Glavašu![/quote]

Ne znam kome je ovo prvi post.
Leone molim te objasni ovom anonimusu kako se može regati. Da vidimo njegove postove i na drugim temama.
Ako se i dalje skriva iza anonimusa, tako se skriva i iza Kohorte.
Slažem se sa RKL-om, Kohorta i Osijek su vječni i bit će tu i poslije Glavonje i Đapića.
A poduzetnici koji koriste termin navijača za ostvarivanje svojih osobnih ciljeva, neće vječno trajati. I opet će biti sunčano na Istoku Wink

Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: