Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



most smrti

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.07.2007. 12:37 
Naslov: Snif ! most smrti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eo jos jedna nesreca u petrijevcima na mostu smrti,u picku materinu jos najgore tog legu poznajem

R.I.P Josipe Crying or Very sad

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u-prometnoj-nesreci-kod-osijeka-poginuo-21godisnjak/354365.aspx

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.07.2007. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..definitivno je taj most crna tocka u ovom dijelu slavonije....al ipak treba realno pogledati situaciju.....i priznati kao mnogi mladi taj opasan dvostruki zavoj ne vide kao nešto što sa oprezom treba proci......vec isprobavaju svoju (ne)vozacku sposobnost i sposobnost auta kao da prolaze neku šikanu....na pisti za F1...Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.07.2007. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žao mi je ali to je sve neiskustvo, pretjecao je na mjestu gdje nije dopušteno, još je i dvostruki zavoj, bila sam danas tamo i sve pokazuje da je on sam kriv za to, izgubio je kontrolu, precijenio je i svoje mogućnosti a i auto!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.07.2007. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Mještani tvrde da je uvijek vozio “nabrijane” aute i da je imao nekoliko nesreća.

Navodno je tijekom večeri viđen kako zavojitim i uskim ulicama Petrijevaca vozi najmanje 150 kilometara na sat. Policiji je bio poznat i ranije i zbog kaznenih djela jer je bio u zatvoru."

(Jutarnji list)

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2007. 9:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je dečka žao, ali ako je on kriv moje mišljenje je da su onda i roditelji.
Pa dokle će to ići?? Danas za 18 rođendan dobivaju nabrjiane aute i onda se naravno bez imalo iskustva kur.e i ginu.
Nije ovo jedini slučaj.
Uvijek krivim roditelje za neodgovorno ponašanje mladih jer roditelji su ti koji su ih trebali učiti odgovornosti.

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2007. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bude mi žao kad čujem tako nešto, bez obzira koliko godina osoba ima.
No, kad čujem da je netko izvodio budalaštine autom, pretjecao gdje se ne smije, po mogućnosti u zavoju ili na mostu, onda je to bahatiranje koje ne može završiti dobro. Obično u takvim situacijama nastradaju ljudi sa strane ili iz suprotnog smjera, ni krivi ni dužni i to mi je puno veća tragedija.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2007. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je zao kad cujem takvo nesto jer bez obzira tko je kriv jedan zivot koji je tek trebao poceti zapravo zivjeti i to mislim na posao, obitelj, more i putovanja... je prerano skoncan.

Ja sam takodjer vozac i meni osobno se rijetko dogodi da se foliram ali imam i ja svojih trenutaka koje traju mozda momenat. Evo primjera... Smile stojim na crvenom pored nekog auta i zabrijem kao da sam na utrci i onda u djelicu sekunde cim se zuto upali zgazim onu papucicu gasa kao da mi je zadnje u zivotu. Naravno to traje samo dok se ga ne presisam i onda se prebacim u njegovu traku. Ali poznavajuci Petrijevce i najmanji rizik me ne bi natjerao da pokusam ista ovako kao ovaj tip. Ako trazis adrenalin onda si izabrao pogresnu profesiju vozeci kao manijak. To vecinom budu ljudi koji ne cijene svoj zivot dovoljno pa onda sigurno nece ni tudji.

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mont
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: pariz
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2007. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SmokeY je napisao/la (Pogledaj post): › Meni je zao kad cujem takvo nesto jer bez obzira tko je kriv jedan zivot koji je tek trebao poceti zapravo zivjeti i to mislim na posao, obitelj, more i putovanja... je prerano skoncan.

Ja sam takodjer vozac i meni osobno se rijetko dogodi da se foliram ali imam i ja svojih trenutaka koje traju mozda momenat. Evo primjera... Smile stojim na crvenom pored nekog auta i zabrijem kao da sam na utrci i onda u djelicu sekunde cim se zuto upali zgazim onu papucicu gasa kao da mi je zadnje u zivotu. Naravno to traje samo dok se ga ne presisam i onda se prebacim u njegovu traku. Ali poznavajuci Petrijevce i najmanji rizik me ne bi natjerao da pokusam ista ovako kao ovaj tip. Ako trazis adrenalin onda si izabrao pogresnu profesiju vozeci kao manijak. To vecinom budu ljudi koji ne cijene svoj zivot dovoljno pa onda sigurno nece ni tudji.

i koje ti je zadovoljstvo presisati netkoga na semaforu ???hvalisanje ,dokazivanje cega ,,svatko moze stisnit gas ko manijak ,,,,auto nije vjecan a ni nasi zivoti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2007. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SmokeY je napisao/la: ›
Ja sam takodjer vozac i meni osobno se rijetko dogodi da se foliram ali imam i ja svojih trenutaka koje traju mozda momenat. Evo primjera... Smile stojim na crvenom pored nekog auta i zabrijem kao da sam na utrci i onda u djelicu sekunde cim se zuto upali zgazim onu papucicu gasa kao da mi je zadnje u zivotu. Naravno to traje samo dok se ga ne presisam i onda se prebacim u njegovu traku.
ma bravo. sjajno. kul.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2007. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mont je napisao/la: ›
SmokeY je napisao/la (Pogledaj post): › Meni je zao kad cujem takvo nesto jer bez obzira tko je kriv jedan zivot koji je tek trebao poceti zapravo zivjeti i to mislim na posao, obitelj, more i putovanja... je prerano skoncan.

Ja sam takodjer vozac i meni osobno se rijetko dogodi da se foliram ali imam i ja svojih trenutaka koje traju mozda momenat. Evo primjera... Smile stojim na crvenom pored nekog auta i zabrijem kao da sam na utrci i onda u djelicu sekunde cim se zuto upali zgazim onu papucicu gasa kao da mi je zadnje u zivotu. Naravno to traje samo dok se ga ne presisam i onda se prebacim u njegovu traku. Ali poznavajuci Petrijevce i najmanji rizik me ne bi natjerao da pokusam ista ovako kao ovaj tip. Ako trazis adrenalin onda si izabrao pogresnu profesiju vozeci kao manijak. To vecinom budu ljudi koji ne cijene svoj zivot dovoljno pa onda sigurno nece ni tudji.

i koje ti je zadovoljstvo presisati netkoga na semaforu ???hvalisanje ,dokazivanje cega ,,svatko moze stisnit gas ko manijak ,,,,auto nije vjecan a ni nasi zivoti

Slusaj ako smo ja i on svaki u svojoj traci za ravno i ako cekam zeleno naravno da nema ni pjesaka jer je njemu crveno. Sad pricam o Vukovarskoj onda ne predstavljam opasnost ni za sebe ni za ovaoga do mene a ni za pjesake. Uglavnom smije se voziti 70 Vukovarskom a ja samo dam gas na startu i ne predjem ni preko 60 a vec sam ga presisao i prebacio se u njegovu traku.

P.S. Vozim golf jedinicu 83´-e godiste na plin tako da se ni ne mogu kurciti ni da hocu.

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2007. 17:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
SmokeY je napisao/la: ›
Ja sam takodjer vozac i meni osobno se rijetko dogodi da se foliram ali imam i ja svojih trenutaka koje traju mozda momenat. Evo primjera... Smile stojim na crvenom pored nekog auta i zabrijem kao da sam na utrci i onda u djelicu sekunde cim se zuto upali zgazim onu papucicu gasa kao da mi je zadnje u zivotu. Naravno to traje samo dok se ga ne presisam i onda se prebacim u njegovu traku.
ma bravo. sjajno. kul.


Aad me dovoljno dobro upoznas spoznaces da sam savjesna osoba iako ni meni ovaj tekst sad kad ga procitam ne djeluje kao netko tko je obziran vozac ali sam spomenio da je to trenutaK iliti MOMENAT ludosti koji ti dodje i prodje.

Ne moze me nitko uvjeriti da je andjel jer to ces najvjerojatnije cuti od pjesaka...

Evo moja zenska vozi ni godinu dana i ide svaki dan na posao u Vinkovce i nazad i onda zna stisnuti gas i zapici 150 sa Fabijom. Sta sad, da joj kazem da vozi 70? Pa to je normala postala... mene preticu svakodnevno svi auti a ja vozim iznad normale i kome da se bunim! Ne bunim se neka jure ali neka jure do te granice da nisu opasnost za sebe i ostale.

Ovo startanje uopce nije neki prekrsaj sa ja znam ja sam sad kriminalac.... de sad sam lud dok ovo pisem, ne mogu vjerovati!

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2007. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile diši duboko, broj do10. i dalje diši duboko... utihnut će glasovi u glavi kad, tad..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2007. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
osijek031.com smile diši duboko, broj do10. i dalje diši duboko... utihnut će glasovi u glavi kad, tad..


Uf... bas se dam nasekirati Smile

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2007. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to sa semaforom i startanjem se i meni nekad zna dogoditi. Doduše rijetko ali ipak... i nimalo se ne ponosim s tim. Dobro sad u zadnje vrijeme nisam dugo. Al to uglavnom radim kad skontam da je u lijevoj traci npr. neki babac i da ako ga odmah sad ne preteknem da ću morat vozit iza njega nekih 40 km/h idućih 5 a to mi se nikako ne da.

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2007. 11:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kvakica je napisao/la: ›
to sa semaforom i startanjem se i meni nekad zna dogoditi. Doduše rijetko ali ipak... i nimalo se ne ponosim s tim. Dobro sad u zadnje vrijeme nisam dugo. Al to uglavnom radim kad skontam da je u lijevoj traci npr. neki babac i da ako ga odmah sad ne preteknem da ću morat vozit iza njega nekih 40 km/h idućih 5 a to mi se nikako ne da.


Aplauz, finally netko da nesto kaze sto je zapravo istina kakva god bila. Ako mu je do lagane voznjice neka ode u prirodu... ja nemam klimu i onda jedva cekam da mi dasak vjetra udje auto pa je i to jedan faktor zasto mi se pomalo zuri doci na neku destinaciju.

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: