Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kritika portala 031

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.07.2007. 1:40 
Naslov:  Kritika portala 031
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1. Od mjesta na kojem su se skupljao onaj dio osječke on-line scene koji ima soli u glavi i godine na grbači; od mjesta na kojem se moglo reći sve, kritizirati društvo, grad i jednostavno stvarati, modelirati ili nuditi mišljenje - ovu stranicu su privatna ispreplitanja "kavičarskih" odnosa pretvorila u "matching site" drugarsko-jaransko-rodijačke profilacije.
Kao što je već potvrđeno, svatko zna sve o svakome i tuđu brigu vodi, a prazne rupe u vlastitom dnevnom rasporedu popunjava pozivima i odzivima na kave. Nemam ništa ni protiv ni za privatnog vremena bilo koje individue, ali kvaliteta je dobrano narušena skrupulama koje su iz birtija i privatnih sladolednih druženja prenijete amo. To jednostavno ne gre skupaj.

2. Ova kritika odnosi se na uređivačku politiku. Molim manje vijesti u kojima se hvali, npr., postavljanje netom iščupanih dvjestapedeset metara tračnica i primanje različitih faksova! Ja dnevno sam preko leđa prebacim oko 5 tona tereta, primim 90 faksova i 700 mejlova. Molim dakle više napada i pritisaka na vlast, upravu, državu, političare.
Želio bih češće čitati o socijalnim pitanjima, običnom Homo Mursiensisu i njegovim problemima. Poželjna oštrija retorika prema kreteno-balkanoidnim formama ponašanja. Poželjno je pozitivno potkrjepljivanje hvalevrijednih gesti, događaja. Želio bih i da se iz vijestiju eliminira izvjestitelj i dopusti činjenicama da pričaju priču. Trebalo bi više pozornosti posvetiti analizi i socioanamnezi našeg društva te određivanju i postavljanju naše lokalne vizije i misije, te u sklopu toga, kratkoročnih ciljeva.


Vaš vjerni čitatelj i budno oko koje nad kvalitetom bdije,
8

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2007. 2:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm ostao sam bez texta, no u jednom imas pravo 031 se pomalo ofuco Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korisničko ime
Offline
Ukupno postova: 64
Lokacija: sarajevo-osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2007. 2:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
hm ostao sam bez texta, no u jednom imas pravo 031 se pomalo ofuco Very Happy


Nova sam ovdje,ali primjetila sam da su svi noviji korisnici djeca od 15,16,17 godina....

_________________
umri...umri...umri....zbogom a ja ću za tobom........... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2007. 4:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moja kritika je usmjerena prema "kreteno-balkanoidnim formama ponasanja".

Vecina onih koji imaju soli u glavi i godine na grbaci su napustili forum odavno! Zasto? Zbog malog mentaliteta jedne osobe, iste osobe koja sad kritizira administraciju portala. Administraciju portala koja mu je dozvolila beskrajni verbalni proljev i osobno vrijedjanje svake osobe koja bi pruzila suprotno misljenje.

Ako zelis bolje teme ili rasprave bilo bi dobro da naucis neke osnovne pojmove komunikacije koje vecina kulturnih ljudi danas posjeduje. Komunikacija je dvosmjerni put koji trazi ne samo dobar govor nego i sposobnost prihvacanja tudjeg govora. Naravno poslusati tudji govor je jedno, cuti ga je sasvim drugo.

Prema tome budi vjeran citatelj ali otvori malo te slijepe oci.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.07.2007. 6:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..znala sam da me neces razocarati, fatcat...Smile...potpisujem ovo s velikim osmijehom...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
i need space
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: rawanda
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.07.2007. 7:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 izgleda da ti je napokon nos posran!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2007. 7:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta sad? Ovdje se smije razgovarati samo o politiki i gradu (i šta si već sve naveo)? A mi koji se ne želimo svađati tko je u kojoj stranci i tko je kriv što stabla nisu posađena, lagano se možemo ispisati s ovog portala?
Ne razumijem....
Meni je glupo što što su se određeni ljudi ovdje previše slizali, upoznali itd., ali zar se mora ugasiti jedini normalni aktivni forum slavonsko-baranjske županije samo zato što ne idu s tobom na kavu?
Ja ovaj portal volim, volim ovaj grad, i nepljujem po svemu oko sebe....Probaj svijet malo gledat sa smješkom, odmah je drugačiji...

Al imam jednu zamjerku portalu Osijek031...ja bi više dnevnih vijest tipa Glas Slavonije, promjenila bi anketu od prije 3 mj....

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2007. 8:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je samo žao što kad upoznaš neke ljude više ne možeš iznositit svoje mišljenje.. gubi se bit foruma... jer sigunro neke stvari prešutiš kad više nisi anoniman

a na kojem go forumu bila kad tad se potegne pm u kojem dobiješ poruku "tko si ti?, možeš polsati sliku..."

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2007. 8:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
a na kojem go forumu bila kad tad se potegne pm u kojem dobiješ poruku "tko si ti?, možeš polsati sliku..."
Joj, ako nešto mrzim onda je to to!

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2007. 8:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dok si anoniman pišeše što hoćeš i sve je o.k., čim se upoznaš s ljudima odmah ti počnu po glavi zbog nekih riječi...

upravos eto dogodilo s 031, previše s eljudi zna. sada svi paze što tipkaju. često i prešute ono što bi htejli reći

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.07.2007. 8:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
hm ostao sam bez texta, no u jednom imas pravo 031 se pomalo ofuco Very Happy


slažem se Cool

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BamBy
Offline
Ukupno postova: 51
Lokacija: Osijek031
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.07.2007. 8:29 
Naslov:  Re: Kritika portala 031
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moram priznati da malo pišem po forumu, ali jako puno čitam.

I sve mi se čini ok... Very Happy


Zadnja promjena: BamBy; 27.07.2007. 8:31; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2007. 8:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): › Moja kritika je usmjerena prema "kreteno-balkanoidnim formama ponasanja".

Vecina onih koji imaju soli u glavi i godine na grbaci su napustili forum odavno! Zasto? Zbog malog mentaliteta jedne osobe, iste osobe koja sad kritizira administraciju portala. Administraciju portala koja mu je dozvolila beskrajni verbalni proljev i osobno vrijedjanje svake osobe koja bi pruzila suprotno misljenje.

Ako zelis bolje teme ili rasprave bilo bi dobro da naucis neke osnovne pojmove komunikacije koje vecina kulturnih ljudi danas posjeduje. Komunikacija je dvosmjerni put koji trazi ne samo dobar govor nego i sposobnost prihvacanja tudjeg govora. Naravno poslusati tudji govor je jedno, cuti ga je sasvim drugo.

Prema tome budi vjeran citatelj ali otvori malo te slijepe oci.

A što je to trebalo značiti , možda da postoji neko zbog čijih bi ja komentara ustuknuo ili otisao sa foruma. Bit foruma po mom mišljenju i je da se iznose osobna mišljenja te da se raspravlja o njima. Osobno se ne želim upoznavati sa ostalim članovima foruma, jer se na taj način izgubi ona neposrednost. Kako je već neko naveo nemožeš nekog iskomentirati onako sočno kad s njim piješ kavu il nedajbože pivo. Najviše ljudi po mom mišljenju je otišlo iz razloga što su se formirale male skupine istomišljenika koji se i osobno poznaju te pohode u tzv. forumaške kave. Iste te skupine se zakače na nečiji post i onda počinje pljuvanje kako bi neki preveli vrijeđanje, i podržavaju jedni druge jer su si oni ipak frendovi.
Ah 8-cin post je možda ograničen tematski ali je kritika na mjestu forum se ofucao, odnosno nema onih žučnih rasprava kao nekada.

Eto to je moje skromno mišljenje i nemojte sad pljuvat po meni jer cu otići na neki drugi forum jer sam jako uvredljiva i osjećajna osoba osijek031.com smile
Hihihi 5 x sam upotrijebio riječ mišljenje uppss šesti put

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2007. 8:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm, ja se već čudim što netko nije popljuvao moj post od gore! al još stigne...

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2007. 8:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Bit foruma po mom mišljenju i je da se iznose osobna mišljenja te da se raspravlja o njima...

Eto to je moje skromno mišljenje i nemojte sad pljuvat po meni jer cu otići na neki drugi forum jer sam jako uvredljiva i osjećajna osoba osijek031.com smile
Kritika je na mjestu, forum se ofucao... Ne slazemo se u razlogu, ali misljenje (bilo skromno ili ne) bez pljuckanja je uvijek dobrodoslo.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: