Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izbori, glasanje, kaznjavanje i tako to...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.07.2007. 17:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hogar je napisao/la: ›
Svi ovi slučajevi idu na dušu korumpiranoj gradskoj i županijskoj vlasti.

Njima je bitnija provizija nego interes građana i izgled grada i funkcionalnost prometa.

Tu su svakako predvodnici zla urbanizma našeg grada: Anto Đapić, Gordan Matković, Tone Papić, Tihomir Glavaš, ...Josip Škorić, ...

Nadam se da će to građani znati prepoznati na izborima ...i kazniti zločince...
Čovječa al si ti pametan, a koju nam to ti stranku preporučuješ. Stranku u kojoj nema korumpiranih i nesposobnih još nisam vidio. I šta si navro protiv HSP-a, ko da te raja ne kuži?

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2007. 1:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kvakica je napisao/la: ›
ma vraga da plodine nije utjecao na semafor u retfali na štosi. Tamo semafor uopće nije bio potreban. BTW: plodine imaju toliko malo kupaca da ni sada nema razloga za semafor. Svaki dan prolazim autom pokraj plodina i po više puta jer živim u višnjevcu. Stvarno me živcira taj semafor. X puta sam stala na crveno a da sa parkirališta plodina nitko nije izašao.

hmm, još jedan forumaš iz višnjevca. ajd da i nas ima.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hogar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.07.2007. 23:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[
[/quote] Čovječa al si ti pametan, a koju nam to ti stranku preporučuješ. Stranku u kojoj nema korumpiranih i nesposobnih još nisam vidio. I šta si navro protiv HSP-a, ko da te raja ne kuži?
[/quote]

Hogar kaže TataMati:

Da li ti je tata Matković ili si ti njegov otac ?

HSP-ov Vučić je izgubio jazbinu ali ne i nerazum.
Sam priznaješ da je svaka vlast korumpirana i nesposobna i to iznosiš kao normalno...

Nisi primijetio da ja ne navodim stranke nego osobe imenom i prezimenom.

Ja ću kritizirati svaku vlast koja radi loše po građane i za koju smatram da je korumpirana.

Mene ne zanima stranačka pripadnost nego djela i nedjela...

Ne bi bilo potrebe pisati bilo što da je na djelu pravna država i zatvori sve kriminalce na čelu sa tvojim uzorom ili ... Gordanom Matkovićom...

Ne sekiraj se za kućicom Tata Matković naći će vam drugu, ako ne trajno onda će vam svakako ustupiti dio svoje kućice koju je na pošten način (ruke pune žuljeva) sagradio...

Uvažavam tvoju inteligenciju: vjerojatno si expert za šah: TataMata

_________________
važno je sudjelovati ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2007. 0:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hogar je napisao/la: ›
Nadam se da će to građani znati prepoznati na izborima ...i kazniti zločince...

hogar je napisao/la: ›
Mene ne zanima stranačka pripadnost nego djela i nedjela...

Da se ne pozivaš na kažnjavanje na izborima možda bih ti još i povjerovao da nisi stranački opredjeljen ali ovako...
Uostalom kakvog smisla ima nekoga nazivati kriminalcem tko to definitivno nije, u ovom slučaju kriminalac si ti jer neosnovano optužuješ dogradonačelnika ovoga grada, grada koji je napokon živnuo nakon toliko vremena. I to što taj isti Gordan ima obitelj i sinove koji možda čitaju tvoje komentare kojim ga napadaš bezveze, čovječe stvarno si u bedu-trebao bi se malo skulirat.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.07.2007. 2:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ode tema u offtopic...

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2007. 9:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hogar je napisao/la: ›
Nisi primijetio da ja ne navodim stranke nego osobe imenom i prezimenom.

Ja ću kritizirati svaku vlast koja radi loše po građane i za koju smatram da je korumpirana.

Mene ne zanima stranačka pripadnost nego djela i nedjela...
ne trudi se. već neko vrijeme je kristalno jasno kako tatamata poima svijet isključivo kroz stranačku opredijeljenost. sve drugo mu je apsolutno nepojmljivo i imaginarno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2007. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="TataMata"]
grada koji je napokon živnuo

ne'š mi živosti!
samo motorke rade i kose drveće, furaju se asfalti,stavljaju ogromne količine kocki na svaki iole zeleniji dio grada.
istina je, VIDI se da se radi.
čak i previše.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2007. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
ne trudi se. već neko vrijeme je kristalno jasno kako tatamata poima svijet isključivo kroz stranačku opredijeljenost. sve drugo mu je apsolutno nepojmljivo i imaginarno.
[quote="morgan"]
TataMata je napisao/la: ›
grada koji je napokon živnuo

ne'š mi živosti!
samo motorke rade i kose drveće, furaju se asfalti,stavljaju ogromne količine kocki na svaki iole zeleniji dio grada.
istina je, VIDI se da se radi.
čak i previše.


Nije mi cilj isključivo obrana Gordana i ekipe al mi je blesavo kada ih se proziva i blati anonimno za nešto što nije istina, to definitivno spada u sferu politike a ne kritike. Moj im je prijedlog da više učine na zapošljavanju i otvaranju radnih mjesta jer nove ceste i nogostupi su OK ali ako nema otvaranja novih radnih mjesta, i zapošljavanja mladih u ovom gradu, onda je to kratkog vijeka.

Što se tiče zelenila, vidjeti ćete na jesen koliko novog drveća će biti posađeno pa onda prigovarajte.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2007. 9:41 
Naslov:  Re: Izbori, glasanje, kaznjavanje i tako to...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ček malo, ja sam mislio da si ti TataMata Matković! Very Happy (na ovo bi Ilija Čvorović rekao...priznaj,olakšaj si dušu!... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2007. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Ček malo, ja sam mislio da si ti TataMata Matković! Very Happy (na ovo bi Ilija Čvorović rekao...priznaj,olakšaj si dušu!... Very Happy

Čuj, koliko god netko prigovarao, opravdano ili ne, činjenica je da će se u ove 2+2 godine u gradu napraviti koliko se nije u svim proteklim. Nešto se možda nije trebalo, nešto je možda trebalo kvalitetnije ili uz veće ispitivanje javnosti glede prioriteta, ali prošloj ekipi se nije imalo što prigovarati jer nisu ništa niti radili. Ne, nisam ja Matković Smile, ili možda ...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2007. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovako, slažem se u svemu što si napisao. Zato sam i glasao prvi put za HSP na lokalnim izborima i baš mi je bilo drago što je HSP pobijedio tj. rasturio u mojoj izbornoj jedinici(jedinoj u gradu). Ali...Tek što sam pomislio da ću od sada glasati za HSP dogodi se spomenik...Za mene dosta da svoj glas dam nekome drugom...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2007. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Ovako, slažem se u svemu što si napisao. Zato sam i glasao prvi put za HSP na lokalnim izborima i baš mi je bilo drago što je HSP pobijedio tj. rasturio u mojoj izbornoj jedinici(jedinoj u gradu). Ali...Tek što sam pomislio da ću od sada glasati za HSP dogodi se spomenik...Za mene dosta da svoj glas dam nekome drugom...

Žao mi je da u subotu nisam imao fotić kod sebe, klinci su se popeli na spomenik (Anti) i gledali koncert Jabuke, baš je bilo OK, a ko da se i Anti malo brk nasmiješio. Generalno gledajući nekako se svakim danom sve više i on uklapa na trg. Zato gledaj neke druge stvari, posebno na Bosutskom, koje se pokreću inicijativom HSP-ovih vijećnika.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2007. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Žao mi je da u subotu nisam imao fotić kod sebe, klinci su se popeli na spomenik (Anti) i gledali koncert Jabuke, baš je bilo OK, a ko da se i Anti malo brk nasmiješio. Generalno gledajući nekako se svakim danom sve više i on uklapa na trg.

osijek031.com smile osijek031.com smile
misliš, kao što su se radijatori uklopili pokraj šetača?? nikad, pa ni onda....
uklopiti se mogu jedino dođošima koji ne znaju kako je bilo prije, pa im je tako svejedno..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2007. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Tek što sam pomislio da ću od sada glasati za HSP dogodi se spomenik...Za mene dosta da svoj glas dam nekome drugom...

unatoč svemu dobromu što se eventualno dogodilo za njihova mandata (njihovom zaslugom ili ne), taj bahati čin apsolutizma za mene ih je pokopao za budućnost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2007. 11:45 
Naslov:  Re: Izbori, glasanje, kaznjavanje i tako to...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata, nije stvar u spomeniku i koliko se on estetski uklapa na trgu.Stvar je bahatosti koju je HSP pokazao na slučaju spomenik jer je i tebi i meni isvima ostalima jasno da 80% građana nije za taj spomenik na trgu a vi ste ga šubnuli skoro pa iz inata građanima Osijeka(mi smo na vlasti i bit će onako kako mi kažemo). I da, ako si G.M. (a mislim da jesi)prihvati se posla u NK Osijek (kao što si preuzeo ŽNK Osijek) pa opet glasam za HSP!(ako postanemo prvaci kao žene Wink)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: