Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Velika Albanija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.07.2007. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eh da Srbiji je Grčka-Grčka..
ovo sa makedonskim Albancima nećem komentirati..bolje je tako...
u stvari su mi ti Grci fenomen,kako stignu na odmor u zemlju za koju nikad nisu čuli?
to mi nikako nije jasno jer u posjetu Grčkoj kad rekoh da sam makedonka rekoše mi da oni za tu zemlju nikad čuli nisu,sad neću ići na široko zašto je to teko tko je imalo upućen u stvar znat će o čemu se radi....

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2007. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la (Pogledaj post): › tko je imalo upućen u stvar znat će o čemu se radi....


Makedonija je na konju. Od prije par dana, tko prati, mogao je uočiti da spor oko imena ne može biti prepreka pristupanju EU.
I to mi je OK. Na kraju, postoji velika sličnost između hrvatske i mađarske Baranje, pa nema spora, već se ljudi druže, surađuju... Meni je FYROM kao ime cirkus.
Grci su samo još jedni u nizu čiji nacionalni ego prelazi okvire vlastitih granica. Zato se i natežu s Turcima, Bugarima, Albancima... Makedonci su apsolutno u pravu kad inzistiraju na svome... Današnji Grci imaju nimalo veze s antičkim Helenima, pa svejedno svojataju. Sad bi valjda mijenjali drugima imena. Idiotski, toga se sjećam samo iz razdoblja kolonija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2007. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sexyback je napisao/la (Pogledaj post): ›
Izuzetno mi je drago što na ovom forumu postoje ljudi poput tebe koji su educirani, i istovremeno spremni realno obraditi temu bez uplitanja emocija i/ili indoktriniranosti zasljepljujućim nacionalizmom.


Hvala.
Rijetko doživim da netko pročita što napišem, a kamoli pozitivan osvrt.

Ipak, sve što sa rekao može se sumirati: Albanci imaju velikih problema s uređenjem tog Kosova, nije mi njihovo stanje sasvim jasno - ali sam siguran samo da ih nije ljudski gurati u ralje Beogradu da im opet uređuje kućni red.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: