Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ljubo legenda

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2007. 11:57 
Naslov:  Ljubo legenda
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sa net.hr:

Organizatori turnira u Dubaiju su Ljubičiću ponudili najviše novčano jamstvo za nastup u karijeri. Ponudu je odbio jer je obećao da će igrati ekshibiciju u Sarajevu. I pokazao da je ljudina.


Neočekivano je rano okončao nastup na prvom Grand Slamu sezone. Ivan Ljubičić je vjerovao da će u Melbourneu trajati puno duže, ali njegove je planove poremetio Mardy Fish. Poraz u prvom kolu je najboljem hrvatskom tenisaču donio i dodatne probleme.

"Nema mjesta na povratnim letovima u Europu, pa bih, ne bude li nekih naglih promjena, ovdje mogao ostati do 27. siječnja", rekao je ipak dobro raspoloženi Ljubo, koji će sada imati gotovo dva tjedna nepredviđenog odmora.

"U dobroj sam formi, igra mi se, no nemam gdje. Najradije bih sam organizirao neku ekshibiciju", iskreno je priznao Ivan, koji je maloj hrvatskoj novinarskoj koloniji u Melbourneu otkrio i jednu senzaciju.

"Od organizatora turnira u Dubaiju, koji se igra krajem veljače, dobio sam ponudu snova. Dosad uvjerljivo najviše novčano jamstvo za nastup u karijeri. Neću reći koliko, no više je od 100.000 dolara, koliko sam dobio za lanjski nastup na turniru u Madrasu", rekao je Ivan, ali i odmah dodao da je ponudu odbio.

"Nažalost, morao sam ih odbiti jer bi to značilo da bih igrao devet tjedana zaredom, što ipak nije moguće. A i obećao sam da ću u to vrijeme igrati na ekshibiciji u Sarajevu", izjavio je hrvatski tenisač za Večernjak.

Tim je potezom Ljubo još jednom pokazao da je ljudina. Čovjek kojem je obećanje na prvom mjestu. Bez obzira na ogromnu novčanu garanciju koju su mu ponudili dubajski šeici.

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.01.2007. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svega nekoliko puta sam gledala Nedjeljom u 2 (na svoju veliku sreću), ali ne žalim za emisiju u kojoj je gost bio Ivan Ljubičić tako da me ne čudi njegov potez.
Čovjek stvarno "stoji na svojim nogama" i sat vremena je suvislo i pametno pričao o svom životu. I to svima nama razumljivim jezikom, što će reći da osim što je trenirao mahanje reketom čovjek zna maternji jezik. Odmah mi je pao na pamet Ivanišević i njegove provale i ponašanje. Baš me zanima kako bi izgledalo da on mora nešto pametno reći, plus razumljivo.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
odbojkashica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.01.2007. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što je, je - čovjek je legenda...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2007. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Apsolutno. Kapa dolje, majstore.

Ljubo je možda jedan od rijetkih danas preostalih Sportaša sa velikim "S", kakvi bi uostalom svi trebali biti. Mislim da još uvijek postoje takvi, samo je problem što ih, nažalost, sistem ne uči vrijednostima koje nisu izražene u dolarima....Nekad davno je Rade Malević novčano kažnjavao igrače koji bi na trening ili utakmicu došli neobrijani...nema toga više, nažalost

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.07.2007. 12:10 
Naslov:  Re: Ljubo legenda
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da nastavimo sa Ljubom.
Nešto što bi trebalo biti normalno, a kod nas je izolirani slučaj.
I zato, svaka čast legendo!


"Kad sam dobio gradski stan u Dubravi, moja obitelj nije imala ništa i ti su nam kvadrati bili potrebni. Sada kada smo situirani, odlučio sam ga vratiti.", izjavio je prvi hrvatski reket.

Cijeli članak

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.07.2007. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dok drugi kukaju kako nisu dobili dovoljno kvadrata, plus svi oni tzv. umjetnici kojima država plaća mirovinske doprinose, ovo je stvarno u današnje vrijeme neuobičajeno, ali me od Ljubičića, eto, nije začudilo.

Čovjek je zaista Čovjek s velim Č, prema svim dosadašnjim izjavama i ponašanju.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wastedbass
Offline
Avatar

Ukupno postova: 273
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.07.2007. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka mu čast pravi profesionalac šteta što mu ne ide u zadnje vrijeme valjd će biti bolje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sexyback
Offline
Ukupno postova: 475
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.07.2007. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeff Murdock je napisao/la: ›
Da nastavimo sa Ljubom.
Nešto što bi trebalo biti normalno, a kod nas je izolirani slučaj.
I zato, svaka čast legendo!


"Kad sam dobio gradski stan u Dubravi, moja obitelj nije imala ništa i ti su nam kvadrati bili potrebni. Sada kada smo situirani, odlučio sam ga vratiti.", izjavio je prvi hrvatski reket.

Cijeli članak
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
slika govori više od tisuću riječi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: