Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



krađa bicikala

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.06.2007. 10:33 
Naslov:  krađa bicikala
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jeste li imali iskustva s tim? ( u pasivnoj ili aktivnoj ulozi?) Wink

pitam zato jer se u zadnje vrijeme nenormalno kradu bicikli po gradu. ljudima ih hladno odnose iz zgrada i podruma, ne samo s ulice, koliko god zaključani bili.
ja zato svoje dvokotačno čedo nikada ne ostavljam bez nadzora Wink

i, još jedan fenomen. čini se kako neke bicikle samo "posude" i onda ostave. mom frendu je pred zgradom tjedan dana stajao naslonjen, nezaključani bicikl. zvao je muriju, ali se naravno nije nitko pojavio.
jedan tako stoji već desetak dana ispred doma zdravlja, naslonjen na drvo. čisto sumnjam da ga je to vlasnik tamo zaboravio..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.06.2007. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jednom legi je nedavno nestao bajs u gundulićevoj i to prilično skup komad i u toku istraživanja tko ga je mogao mazniti došlo se do određenih osoba pod nadimcima delfin i englez.navodno su u zadnje vrijeme maznili veći broj bicikala pa ako netko zna gdje bi ih se moglo naći nek kaže!može i na mail!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.06.2007. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni su jednog ljeta u razmaku od nekoliko dana maznuli dva bicikla. Bili su zaključani, u podrumu zgrade. Od tada neizmjerno patim. Sad

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.06.2007. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bicikli koristim kao rekreacisko sredstvo 100ga kad ide s njime nemam namjenu "ostaviti" ga negdje ... žao mi je nisam imao nikakvog iskustva s time ...

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wastedbass
Offline
Avatar

Ukupno postova: 273
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.06.2007. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ni na kopiki vise ga ne ostavljam zakljucanog nego ladno kod drveta i kraj pa nek se ljute cuvari ali ne zelim ostat bez njega heh

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison girl
Offline
Ukupno postova: 438
Lokacija: somewhere I belong
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.06.2007. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

problem osijeka:
1.nedostatak biciklističkih staza-obožavam ka se voziš kolnikom i izbjegavaš vozače busa ili automobila; jedino mi je bolje od toga kad furaš po nogostupu pa ispadne cipelić i odere kaznu. a to što svako malo pokose po kojeg biciklistu nema veze
2. mažnjavanje bicikla. kad se već odlučiš na korak vožnje bicikla do mjesta odredišta. kad ne pustiš suzu jer te svi osuđuju zbog bica(ipak kod nas vlada mentalite da siromašni voze bicikl, s kojim se ja naravno ne slažem) onda postoji i ta mogućnost da mada ga zaključaš ostaneš bez njega. e tu se javlja i dilema br.
3. parkiranje bicikla-nema nigdje mjesta za parkiranje, ili bolje rečno ima ga malo gdje propisno možeš ostaviti bicikl. kad sav sretan raspletene kose koja se vijori na vjetru ostaviš bajs i onda se nakon sat-dva vratiš i sjedneš na njega ... uffff... znaš kako je jajcima koje pržiš za doručak.... sem lijepih plikova koje dobiješ, imaš i pride mušice koje ulijeću dok juriš pormenadom... ako vas to tješi "efekt prženih jaja" doživljavaju i vozači kabria, koji samo da bi pokazali svoju makinu ostavljaju spušteni krov. ipak smo jednaki osijek031.com smile

_________________
...servere ću pogasiti, blogere ću pohapsiti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wastedbass
Offline
Avatar

Ukupno postova: 273
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.06.2007. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poison girl je napisao/la: ›
problem osijeka:

3. parkiranje bicikla-nema nigdje mjesta za parkiranje, ili bolje rečno ima ga malo gdje propisno možeš ostaviti bicikl. kad sav sretan raspletene kose koja se vijori na vjetru ostaviš bajs i onda se nakon sat-dva vratiš i sjedneš na njega ... uffff... znaš kako je jajcima koje pržiš za doručak.... sem lijepih plikova koje dobiješ, imaš i pride mušice koje ulijeću dok juriš pormenadom... ako vas to tješi "efekt prženih jaja" doživljavaju i vozači kabria, koji samo da bi pokazali svoju makinu ostavljaju spušteni krov. ipak smo jednaki osijek031.com smile
haha ma daj to im toliko ne zamjeram to je tako oko ove ostale dvije se slazem definitivno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.06.2007. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

faktor-x je napisao/la: ›
jednom legi je nedavno nestao bajs u gundulićevoj i to prilično skup komad i u toku istraživanja tko ga je mogao mazniti došlo se do određenih osoba pod nadimcima delfin i englez.navodno su u zadnje vrijeme maznili veći broj bicikala pa ako netko zna gdje bi ih se moglo naći nek kaže!može i na mail!


ako je to taj englez! On ima(njeogvi starci) trgovinu na čošku ružine(ako je to ružina) i neznam koje ulice ima na trgovini sliku sa kupcima koji su uhvaćeni u krađi, a radi trgovina do 11 pa kontam da dosta ljudi zna za tu trgovinu, zimi prodaje borove pred trgovinom, uglavnom retvalačani će znati po opisanom koja je to trgovina sad je pitanje dal je to taj englez a za delfina nikad čuo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jocika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Ljubljana
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.06.2007. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel tražiš bicikle ili delfina i engleza? Question
faktor-x je napisao/la: ›
jednom legi je nedavno nestao bajs u gundulićevoj i to prilično skup komad i u toku istraživanja tko ga je mogao mazniti došlo se do određenih osoba pod nadimcima delfin i englez.navodno su u zadnje vrijeme maznili veći broj bicikala pa ako netko zna gdje bi ih se moglo naći nek kaže!može i na mail!

_________________
Evo ti ga na osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.06.2007. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jocika je napisao/la (Pogledaj post): › jel tražiš bicikle ili delfina i engleza? Question

u trenutko kada ne znam ni gdje naći delfina a još manje bicikl sve je dobro Smile
pretpostavljam da ću ako nađem delfina naći i bicikl...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2007. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro jutro, Osiječani!
Ja zadovoljan, ovdje se bicikli kradu puno manje nego u Zg, gdje te lik skuži na ulici, lagano prati i onda usred bijela dana ispred nacionalne knjižnice (gdje prolazi 50 ljudi u sekundi) ukrade zaključani bicikli...ili kad su iz studentskog doma ukrali bicikle s terase prvog kata, iz sva tri paviljona na "šari", 20-ak bikeova, oni koji su imali sistem zaključavanja pretežak za rezanje su otišli tako da su kradljivci odrezali dio ograde za koje je bio zaključan bike...
I onda se meni još netko čudi kad bike nosim sa sobom u stan ili pred stan na katu na koji idem...lol
Surov je život...

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison girl
Offline
Ukupno postova: 438
Lokacija: somewhere I belong
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2007. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i onda ti ukradu bic, a ti ga za 2 tjedna vidiš na auto piji

_________________
...servere ću pogasiti, blogere ću pohapsiti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2007. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam svog zimmera na "Šari" uvjerio kako je najbolje da moj bicikl bude pored njegovog kreveta jer se ja ranije ustajem.

A jednom sam smještao frendu kad sam ga skonto pred prekršajnim sudom u OS. Lik zaključa bajk uz drvo i ode u zgradu suda, ja svoj ostavim uz klupu na biciklističkoj i uzmem njegov na leđa. Istovremeno izlaze tri murjaka iz suda, i jedan me ovlaš pogleda i nastavi za ovom dvojicom. Ja prenesoh bajk na ramenu preko ceste i stavim pored svog, kad mi priđe jedan uglađeni penzioner i ljutito mi kaže da je sve vidio i da će da me prijavi policiji. Ja mu objasnih da je cilj moga čina krađe dobra zajebancija, tada on zamoli jel smije gledat.
I stvarno lega izlađe van dođe do drveta i da ti jeb!#"%$&(=?*˛``˘^˛°`˙`, a deda odvalijo od smjeha.
Eto da znate zabole ljude a pogotovu policiju za vaše bicikle.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2007. 17:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....e kad bi netko meni ukrao bicikli....a ja ga uhvatio.....onda bi mu jaja završila između lanca i lancanika....negdje između 15. i 16. brzine......Cool

...sva sreca nisam imao dosad problema da mi je netko popalio bicikli....al s obzirom kako ljudi zakljucavaju bicikle.....cudim se da nema i više ukradenih bicikala.....opet s druge strane kad netko kupi bicikli vrijedan 7000 - 9000 kn....koji klinac se i cudi kad mu netko popali takav bicikli.......Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ennna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: grad osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2007. 19:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni su moj ukrali u vlastitom drvorištu... poludila sam, i onda zovem fucking policajce koji su me počeli SPRDAT, kao, "a jooj, jaadna...šta je bilo? - ukrali su mi bicikl. - a jooj, jel na 3 ili 4 točka?" jebote kreteni, da je TRICIKL--- onda bi to bilo vozilo na 3 točka!! uglavnom, policajci su budale koji ne znaju svoj posao.
btw, 2 tjedna prije nego što su meni ukrali, ukrali su i mom starom kod sokola. ma užas.
to je bilo prije 2 mjeseca. i odem s majkom prije 5dana do postaje da vidim jesu mi ga pronašli možda kojim slučajem... i ne radi, JER je lik koji tamo radi na GODIŠNJEM, tako da nitko ne može obavljat posao umjesto njega...
ma katastrofa.
sad sam uzela novi, i zaključavam ga čak i ako ga ostavim na minutu osijek031.com smile

_________________
daću ti savet: CRKNI! Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: