Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



kod za bloikanje moba - nokia

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kišni čovjek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2007. 18:34 
Naslov:  kod za bloikanje moba - nokia
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.... poz ljudi zna netko kako ide ona poruka kada nekome hoces mob zablokirati ( za nokiu ) izgubio sam je pa ono da probam sjebati mob ! ovi u t mobilu nemogu ništa pa ono možda ovo upali jel onaj tko je nasao koristi karticu ... eto ako netko zna please help

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2007. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto bismo ti pomogli da nekoga zaj8eš/naljutiš/sprdaš?
Srami se.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.06.2007. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

google zna sigurno

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.06.2007. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://cafe.mobil.hr/
ako tu ne nađeš..e ne znam onda gdje ćeš...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kišni čovjek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2007. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa dragi alein zato sto sam izgubio mobitel,karticu i netko trosi moje novce a ja nemogu nista jel t mobile neradi do utorka ... pa mi je jedini način ovaj da zablokiram mob ... da sacuvam novaca ako je sto ostalo ...

_________________
... svatko ima pravo da slobodno živi nesmiju se tlačiti koji nisu krivi ; sloga mir i ljubav blagoslov su pravi ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.06.2007. 23:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedna korisna informacija za one koji ne znaju..ako izgubite ili vam ukradu mobitel sa vip karticom u vip centru možete dobiti novu s istim brojem..ako ste na prepaidu čak i kn koje su ostale na računu..e sad ne znam da li se plaća (vjerojatno da da) i ako da koliko (ta zamjenaska kartica s istim brojem)..
za t-mobile mi nije poznato,,jel' zna netko za njih??


Zadnja promjena: Elena_Os; 25.06.2007. 2:29; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.06.2007. 0:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sluzba za korisnike radi i blagdanima tako da ti tvoja tvrdnja ne pije vode. A blokiranje acc se radi softwareovski tako da mislim da iznosis neistine

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.06.2007. 8:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kišni čovjek je napisao/la: ›
pa dragi alein zato sto sam izgubio mobitel,karticu i netko trosi moje novce a ja nemogu nista jel t mobile neradi do utorka ... pa mi je jedini način ovaj da zablokiram mob ... da sacuvam novaca ako je sto ostalo ...



...ako znaš da ti netko troši novce sa mobitela onda možeš i naci tko je trošio....jer se može vidjeti ispis poziva sa tvog moba....pa nađeš osobu koju se zvalo....i onda ti ona uz prisustvo policije mora reći s kim je razgovarala....tako da no sikiriki....imaš srecu ako je netko zvao sa tvog moba.....a ne da je odmah bacio/la karticu....i iskoristila samo mobilni aparat........ Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kišni čovjek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.06.2007. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... ovako služba radi i blagdanima al su mi oni rekli da nemogu nista jel se mora doci osobno u t mobile i nisu mi htjeli dati ispis zadnjih brojeva - da znam da se to moze dobiti jedino na zahtijev policije .... ukratko ja nemogu nista do sutra - žalosno ali istinito ... zato sam tražio neko rjesenje da probam sam nesto napraviti da mi barem ostane koja kuna kada mi budu prebacivali na novu karticu...

_________________
... svatko ima pravo da slobodno živi nesmiju se tlačiti koji nisu krivi ; sloga mir i ljubav blagoslov su pravi ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wastedbass
Offline
Avatar

Ukupno postova: 273
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.06.2007. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kišni čovjek je napisao/la (Pogledaj post): › ... ovako služba radi i blagdanima al su mi oni rekli da nemogu nista jel se mora doci osobno u t mobile i nisu mi htjeli dati ispis zadnjih brojeva - da znam da se to moze dobiti jedino na zahtijev policije .... ukratko ja nemogu nista do sutra - žalosno ali istinito ... zato sam tražio neko rjesenje da probam sam nesto napraviti da mi barem ostane koja kuna kada mi budu prebacivali na novu karticu...
ovaj moram priznati da mi je ovo jako sumnjivo jerbo mojoj bivsoj se to dogodilo i posto imaju taj popis cijeli poziva upucenih pitali bi te za brojeve koje si zvao moraju ti pomoci pa ne moze ti netko trositi tako paru zato i postoji sluzba za korisnike reci broj mobitel ako ne bih ja nazvao i rekao svasta Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.06.2007. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: ›
Jedna korisna informacija za one koji ne znaju..ako izgubite ili vam ukradu mobitel sa vip karticom u vip centru možete dobiti novu s istim brojem..ako ste na prepaidu čak i kn koje su ostale na računu..e sad ne znam da li se plaća (vjerojatno da da) i ako da koliko (ta zamjenaska kartica s istim brojem)..
za t-mobile mi nije poznato,,jel' zna netko za njih??


ja sam mobitel izgubila prije godinu dana sa friško ukucanim bonom od 100kn...i nisam znala za tu foru...vip je u pitanju..
i prošlo par dana i kaže meni legica šta nisi nazvala...
uglavnom,ako u roku od 24 sata ili 48 sati nazoveš vip službu,oni mogu automatski zablokirati taj broj...i na neku foru možeš dobiti zamjensku karticu koja košta 20kn i čak ti prebace cijeli imenik i poruke na taj tvoj isti broj...dobra fora...
meni su maznili mobitel prije manje od mjesec dana u pivnici,međutim nisam zvala jer nisam imala para na njemu,a i dobro mi je došla promjena broja mobitela a i uzela sam novi mobitel.....jest da mi je bed zbog imenika,ali više manje znam sve napamet....

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.06.2007. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›

ako u roku od 24 sata ili 48 sati nazoveš vip službu,oni mogu automatski zablokirati taj broj...


Ne radi se o tome da moraš,da si vremenski ograničen na 24 ili 48 sati,mogu ti oni blokirati broj i nakon 10 dana kad ih nazoveš..naravno osobi koja je obeštećena je u interesu da ta blokada bude što prije i sve ovisi o njenom reagiranju odnosno pozivu službi za korisnike...

Znam curu kojoj su ukrali mob i nakon 3 tj.(kad je čula da se to može ) je otišla u vip i dobila isti broj i isti iznos koji je imala na računu..naravno ta osoba koja joj je drpila mob je bacila karticu(nije nikog pozivala s tog broja)..jedino je bitno da rok valjanosti bona odnosno kartice nije istekao ..


Zadnja promjena: Elena_Os; 25.06.2007. 16:36; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.06.2007. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›

ako u roku od 24 sata ili 48 sati nazoveš vip službu,oni mogu automatski zablokirati taj broj...


Ne radi se o tome da moraš,da si vremenski ograničen na 24 ili 48 sati,mogu ti oni blokirati broj i nakon 10 dana kad ih nazoveš..naravno osobi koja je obeštećena je u interesu da ta blikada bude što prije i sve ovisi o njenom reagiranju odnosno pozivu službi za korisnike...


nisi me shvatila,htjela sam reći da su meni rekli da ako u roku od 24 sata ili 48 sati nazovem oni će blokirati i napraviti mi tu zamjensku karticu...znam da moš blokirati kad hoćeš...ali mislim da je 48sati krajnji rok za zamjensku karticu...ne znam,možda se nešto promijenilo...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.06.2007. 16:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
Elena_Os je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›

ako u roku od 24 sata ili 48 sati nazoveš vip službu,oni mogu automatski zablokirati taj broj...


Ne radi se o tome da moraš,da si vremenski ograničen na 24 ili 48 sati,mogu ti oni blokirati broj i nakon 10 dana kad ih nazoveš..naravno osobi koja je obeštećena je u interesu da ta blikada bude što prije i sve ovisi o njenom reagiranju odnosno pozivu službi za korisnike...


nisi me shvatila,htjela sam reći da su meni rekli da ako u roku od 24 sata ili 48 sati nazovem oni će blokirati i napraviti mi tu zamjensku karticu...znam da moš blokirati kad hoćeš...ali mislim da je 48sati krajnji rok za zamjensku karticu...ne znam,možda se nešto promijenilo...


ma shvatila sam ja tebe,samo sam ovo napisala da drugi koji nisu toliko upućeni ne misle da je prošao taj vremenski rok i da ne mogu više ništa napraviti...
E da i kartica se dobiva odmah..ne mora se ništa čekati,a uključenje traje cca 30 min.

Ljudi svakako odite u centre bilo vip bilo neki drugi operater,možete samo biti na dobitku

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.06.2007. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam našla prije par mjeseci mobitel.
točnije,bila je prometna ispred moje kuće i našla sam ga kraj drveta...vjerojatno sudioniku te prometne ispao..međutim nisu saznali tko je vozio,ni koji je auto u pitanju bio,jer je ta dotična osoba udarila u dva parkirana automobila i pobjegla..
uglavnom,ja sam pokušala na sve načine otkriti tko je vlasnik mobitela,i što je najveća fora,glasio je na firmu koja uopće ne postoji!!!!!!!!!!bio je bez pina i još na pretplatu Very Happy
ne pitajte koliko sam potoršila... osijek031.com smile ne bi vjerovali...nikoga nije imao u imeniku,nijedna poruka niti poziv....i j atrošila i trošila dok nisu nakon mjesec dana vipovci nazvali da kažu da račun za prethodni mjesec nije plaćen...i šta sam napravila,cap cap karticu i bacila u smeće...
baš sam grozna...eto ga na,kad je on,ona tko već razjebala dva auta ja sam toj osobi spiskala pare na mobitelu i to puuuuuuno...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: