Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Majstori i vaša iskustva s njima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2007. 7:14 
Naslov:  Majstori i vaša iskustva s njima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 14.07.2010. 18:02; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.06.2007. 7:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Niti ja .. kuda ide ovaj svijet ..Bože pomozi,urazumi ih,ne znaju što čine Sad

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.06.2007. 7:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma jooj, kad to čitam, poželim da sam i ja imala pušku kad su mi majstori bili u stanu...možda bi onda odradili ono za što sam ih i skupo platila...ovako, nakon odlaska majstora sam morala platiti još jedne da mi poprave što su mi ovi loše napravili i uništili stan, a naravno da smo u Americi, tužila bih ih za duševne boli jer to većinom nisu majstori nego najgori fušaroši...svaka čast iznimkama, ali nažalost, malo ih je kvalitetnih majstora

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.06.2007. 8:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oderu te k'o mačka u vreći,moraš još ohoho sanirati iza njih i čistiti,a da ne govorimo o iščekivanju kad započmu nešto raditi u tvom domu ,pa im "treba nešto iz trgovine" (a odu zapravo raditi neki posao kod nekog drugog)...ježim se osijek031.com smile osijek031.com smile Rolling Eyes

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
escense
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2007. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tako i treba

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2007. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije baš vezano uz majstore ali nije daleko. Kupio lega u Mercatoru kuhinju, cifrica 15-20000 kuna, dostava i montaža besplatna. Sve super, sve pet. Dolazi kuhinja, ljudi unose elemente do teretnog dizala i pitaju legu na kojem katu stanuje. Ovaj kaže 4. kat a oni na to "a ne mi nosimo samo do 3. kata, iznad toga 150 kuna! Lega gleda u čudu," pa ne morate nositi na 3. kat, idemo dizalom do 4. i samo unesete u stan. " Ne!Oni su plaćeni da nose do 3. kata!!!! Ništa, unesu oni kutije u teretno dizalo i sad sve stane osim radne ploče ili kak se to već zove. Lega im kaže da mu ponesu do 3. kata a on će nekako onaj zadnji kat. Ne!Oni moraju ići. Traže da se potpiše da je primio. E sad on neće potpisati jer ako oni odu netko mu može maznuti ostatak kutija pred dizalom, ako ništa iz zajebancije. I tako je on morao zvati okolo ljude da mu dođe pomoći unijeti kuhinju u stan. Od teretnog dizala 20 metara hodnika. On sav bijesan zove Mercator, kakav je to način, ovo, ono. Poslije sat vremena kad je sve već gotovo, zovu iz Mercatora, ispričavaju se i nude da mu dođu dva čovjeka pomoći unijeti stvari u stan na što ih on pita "pa jel vi mislite da ja sat vremena sjedim u hodniku zgrade sa kutijama , ne mrdam i čekam da me vi nazovete i ponudite pomoć?"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.06.2007. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Nije baš vezano uz majstore ali nije daleko. Kupio lega u Mercatoru kuhinju, cifrica 15-20000 kuna, dostava i montaža besplatna. Sve super, sve pet. Dolazi kuhinja, ljudi unose elemente do teretnog dizala i pitaju legu na kojem katu stanuje. Ovaj kaže 4. kat a oni na to "a ne mi nosimo samo do 3. kata, iznad toga 150 kuna! Lega gleda u čudu," pa ne morate nositi na 3. kat, idemo dizalom do 4. i samo unesete u stan. " Ne!Oni su plaćeni da nose do 3. kata!!!! Ništa, unesu oni kutije u teretno dizalo i sad sve stane osim radne ploče ili kak se to već zove. Lega im kaže da mu ponesu do 3. kata a on će nekako onaj zadnji kat. Ne!Oni moraju ići. Traže da se potpiše da je primio. E sad on neće potpisati jer ako oni odu netko mu može maznuti ostatak kutija pred dizalom, ako ništa iz zajebancije. I tako je on morao zvati okolo ljude da mu dođe pomoći unijeti kuhinju u stan. Od teretnog dizala 20 metara hodnika. On sav bijesan zove Mercator, kakav je to način, ovo, ono. Poslije sat vremena kad je sve već gotovo, zovu iz Mercatora, ispričavaju se i nude da mu dođu dva čovjeka pomoći unijeti stvari u stan na što ih on pita "pa jel vi mislite da ja sat vremena sjedim u hodniku zgrade sa kutijama , ne mrdam i čekam da me vi nazovete i ponudite pomoć?"


Strašno!Ovo s katovima još nisam čula Rolling Eyes
Slično sam i ja prošla prije par godina s onima iz FINGO DOMA...kad sam kupovala garnituru za dnevnu ,ženska koja mi je napravila račun rekla je da će me nazvati vozač prije dolaska i da nađem još jednu osobu koja će mu pomoći oko unošenja stvari U STAN!!Došla su trojica "rkana" istovarila ispred zgrade(pritom mi razbili ladicu koju sam morala reklamirati) i kad sam ih pitala za unošenje u stan rekli su da oni to ne rade i otišli...a ta pizdulja s početka priče kad sam ju nazvala za reklamaciju ladice i tog slavnog istovara..mrtvo-hladno mi je odgovorila da je istovar volja vozača i ako imaju puno posla da to ne rade...
Ma nije problem ni platiti dodatno još to unošenje,ali onda to recite prilikom kupnje i recite konačnu cifru da znamo na čemu smo!

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2007. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....za sve probleme vezane uz majstore....trgovine....osoblje(djelatnike).....treba se samo obratiti na besplatni potrošacki telefon gdje ce ljubazna teta poslušati vaš problem i dati vam savjet što da radite.....a isto tako treba odmah dati do znanja majstorima,prodavacima...itd....da su upravo prijavljeni udruzi za zaštitu potrošaca......vjerujte....da ce vam sa smiješkom svi odraditi sve poslove........Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.06.2007. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Care,to što spominješ udrugu za zaštitu potrošača...makar ja sam mogao objesit mačku o rep!Je ona mene poslušala i na fin me način odjebala...
Moja negativna iskustva:
1. Auto kuća Lozić kod Višnjevca(šef mehaničarske radionice,pederko koji mi je prodao auto)
2. HG Spot
3. Sonyev servis na Vukovarskoj

Probali me zajebavati i navlačiti dok nismo došli do te granice kad neke stvari ne možeš riješiti drugačije nego starom Balkanskom školom (jebanje majke i prijetnja lomljenjem kostiju) osim u slučaju br.1 kad sam nazvao gospodina Lozića i čovjek je ispao faca totalna!Sutra dan kad sam došao po "ono što je moje" čekao me crveni tepih i hostese spremne na oralni sex.
Jebaji ga...old school or no school!

_________________
"...sve čopore i sva jata,sve od blata sve od zlata...progutat će danas ista vatra..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.06.2007. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....jeb ga....uvjek postoje iznimke.....
al poznat mi je jedan slucaj od prijatelja koji je narucio PVC ulazna vrata iz vinkovaca....koja su se trebala otvarati na desnu stranu...i kad su mu likovi dovezli vrata....ta vrata su se otvarala na lijevu stranu......nakon što on nazvao u vinkovce i objasnio u cemu je problem oni su mu hladno rekli da on ta vrata doveze u vinkovce pa cemu zamnjeniti.....s obzirom da je to ipak određeni trošak za vlasnika....koji u ovom slucaju je najmanje kriv.....rekao je da nek sami dođu po vrata i dovezu mu druga.....što su ovi naravno odbili.....u tom trenutku nastupa prica sa udrugom za zaštitu potrošaca.....te se cijela stvar rješava kako je i trebalo biti.....oni dolaze po vrata i dovoze mu druga....

....al istina da nekima ne možeš objasniti ni kad im nacrtaš bojicama na papiru.....i da bez jebanja bliže i daljnje rodbine....se ne dolazi do cilja......Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.06.2007. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E,ali šta je meni prejako kod naših čobana.
Recimo carevi obožavaju ljude koji nemaju pojma o npr. autima i naravno idu oderat tu osobu totalno.Maloumnici nisu svjesni toga da svako od nas ima nekoga ko se makar malo kuži u neke stvari ili taj neko zna nekoga...uglavnom sve se svodi na to da ćeš ti ("pušač") kad tad skužit o čemu se radi i naravno neće ti više pasti na pamet ići kod tog majstora(pedera).Umjesto da peder igra pošteno,dobije još jednu stalnu mušteriju i opet zaradi (još više) novaca.
Prije dan,dva pričam sa jednom kolegicom s posla.Curu su oderali za sat vremena posla ,ako i toliko,na komotno možemo reći sitnici za 570 kuna!Krvi ti Isusove!Pa oni mora da su pola auta okrenili naglavačke, bogtemazo!
Kao što je već neko spomenio - rade fušerski i još te zajebu.Cigani,eto!

_________________
"...sve čopore i sva jata,sve od blata sve od zlata...progutat će danas ista vatra..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sito
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.01.2011. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja znam sve što vam treba samo me zvrcnite brzo i efikasno ako ne neću ni naplatit

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sito
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.01.2011. 20:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo i broj 0922779234

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: