Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



OSIJEK NIKADA NEĆE BITI ĆAPRAZLIJE

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kkruno
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2007. 9:59 
Naslov:  OSIJEK NIKADA NEĆE BITI ĆAPRAZLIJE
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek nikada neće biti ćaprazlije!



osijek_nikada_caprazlije_CB.gif
 Opis:
 Veličina:  192.38 KB
 Pogledano:  186 put(a)

osijek_nikada_caprazlije_CB.gif



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izvanredno. Samo nisam siguran jel Ćaprazlije, Ćaprzalije, Ćaprazalije, ili koji kurac.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pojasnite mi molim vas toliki lingvističar nisam riječ mi je pomalo nepoznata?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kkruno
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2007. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Pojasnite mi molim vas toliki lingvističar nisam riječ mi je pomalo nepoznata?!

pa vas gradonacelnik Đapić je rođen u tom hercegovačkom selu pokraj Livna i odmalena je očito odgajan kao izvrstan primitivac da bi se konačno dokopao Osijeka kao bivšeg gradskog središta i u njemu pokušao napraviti karijeru i izliječiti svoje frustracije.
dokaz o rođenju http://www.sabor.hr/lgs.axd?t=24&id=155
pozdrav,K.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2007. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek je jučer postao upravo ćaprazlije.
nezainteresiranost ovog grada, izostanak reakcije njegovih stanovnika, te neizmjerna količina letargije i inercije istih učinila ga je takvim. imamo gradsku vlast kakvu smo i zaslužili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kkruno je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Pojasnite mi molim vas toliki lingvističar nisam riječ mi je pomalo nepoznata?!

pa vas gradonacelnik Đapić je rođen u tom hercegovačkom selu pokraj Livna i odmalena je očito odgajan kao izvrstan primitivac da bi se konačno dokopao Osijeka kao bivšeg gradskog središta i u njemu pokušao napraviti karijeru i izliječiti svoje frustracije.
dokaz o rođenju http://www.sabor.hr/lgs.axd?t=24&id=155
pozdrav,K.

Da, i?
Bandić je isto rođen u hercegovini?!
Đapić je živio prije rata u retfali i sad je tamo ako se nevaram samo na drugoj lokaciji!
I šta ti vrijedi Kramarić koji je osvaja i kvizove kad ništa ne radi!
Neznam zašto si zapeo na mjesto rođenja ?
Jel to određuje kakav će čovjek biti pod stare dane i koliko će biti inteligentan te naočit?

Rekao bih da je tvoj post više rekao o tebi nego o Đapiću!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 14:31 
Naslov:  Re: OSIJEK NIKADA NEĆE BITI ĆAPRAZLIJE
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako ne govori? Ako čovjek "ugođaj" te pripizdine želi prenijeti i trenutno ga uspješno prenosi na Osijek, onda svakako igra ulogu gdje je rođen. Pa i Bandić je imao nedavno svoju paradu tramvaja. Zašto misliš da su protivnici Đapića automatski za Kramarića? Onaj nam je ostavio radijator, a ovaj milijunsku "klupu", spomenik sebi na trgu i tko zna kakva mu se još bolesna ideja mota po glavi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
kkruno je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Pojasnite mi molim vas toliki lingvističar nisam riječ mi je pomalo nepoznata?!

pa vas gradonacelnik Đapić je rođen u tom hercegovačkom selu pokraj Livna i odmalena je očito odgajan kao izvrstan primitivac da bi se konačno dokopao Osijeka kao bivšeg gradskog središta i u njemu pokušao napraviti karijeru i izliječiti svoje frustracije.
dokaz o rođenju http://www.sabor.hr/lgs.axd?t=24&id=155
pozdrav,K.

Da, i?
Bandić je isto rođen u hercegovini?!
Đapić je živio prije rata u retfali i sad je tamo ako se nevaram samo na drugoj lokaciji!
I šta ti vrijedi Kramarić koji je osvaja i kvizove kad ništa ne radi!
Neznam zašto si zapeo na mjesto rođenja ?
Jel to određuje kakav će čovjek biti pod stare dane i koliko će biti inteligentan te naočit?

Rekao bih da je tvoj post više rekao o tebi nego o Đapiću!


Oh da, itekako je važno gdje je rođen. Slično i sa Bandićem (varaju se oni koji misle da su Zagrepčani sretni svojim gradonačelnikom - pa čovjek, uz sav ostali kriminal, planira srušiti pola Cvjetnog trga - no i tamo sve pršti od neobrazovanih).

Važno je zbog toga što te mjesto rođenja najčešće opterećuje, a ujedno i malo znaš o mjestu u koje dolaziš (pa ti padaju ideje kao što je spomenik, probijanje Jagerove, itd., napamet).

Važno je i zato što je gradska populacija (pogotovo više generacija) po definiciji bolje obrazovana od populacije iz hercegovačkih zaseoka. To samo po sebi nije problem, sve dok došljaci iz tih gradskih zaseoka ne počnu nametati svoj ukus i mišljenje u gradu (Klapa, Mate Bulić, Tomson, ....).

Uostalom kao da je to što je došao iz Ćeprzalije Đapićev najveći grijeh. Nije, ima on i previše drugih. Samo primjerice - istjeran iz Hdz-a prelazi u Hsp, odjednom Paradžik ubijen a Paraga zatvoren, mjeri visinu kukuruza, lažira magisterij, snima film o samom sebi, usuđuje se odabrati umjetničko djelo, itd., itd.

A o Kramariću sve najgore.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
Paradžik ubijen


+ Kraljević.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 17:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ovi vaši PARTIZANI su se rodili u Osijeku, Beogradu i gdje sve još ne!
Pa ih ništa nije spriječilo da sruše onaj prekrasan park zvani gradski vrt i sagrade tamo najružniji stadion na svijetu što postoji !

ZATO NAM I PROPADA DRŽAVA, ZATO ŠTO OVAKI MALI LJUDI NE GLEDAJU LJUDE KAO INDIVIDUE, NEGO GLEDAJU GDJE SE KO RODIO!

Nego braćo vi umjesto toga što pišete koje kakve gluposti napišite lijepo i jasno da mrzite Hercegovce i ljudi će vas ako ništa drugo više poštivati zato što ste po prvi puta bili iskreni!

I zadnje pitanje: Što ste vi napravili za svoj Osijek? Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
duje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 348
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 17:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
ZATO ŠTO OVAKI MALI LJUDI NE GLEDAJU LJUDE KAO INDIVIDUE, NEGO GLEDAJU GDJE SE KO RODIO!


dopusti da primjetim da si kontradiktoran sam sebi....a cinio se tako pametan

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › I ovi vaši PARTIZANI su se rodili u Osijeku, Beogradu i gdje sve još ne!
Pa ih ništa nije spriječilo da sruše onaj prekrasan park zvani gradski vrt i sagrade tamo najružniji stadion na svijetu što postoji !



Mislim da je taj prekrasan park zvani Gradski vrt prestao biti prekrasan onog trenutka kada ga je jedan režim iskoristio za strijeljanje onih koji nisu mislili kao oni... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 18:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je sve spika Božo Kalmeta ja pitam ili kažem nešto, a vi opet neka sasvim druga spika?!
Valna duljina je 92,7Mhz možda se jednog dana i skontamo tko zna?!

Uživajte meni se o ovome više ne da!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 18:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › I ovi vaši PARTIZANI su se rodili u Osijeku, Beogradu i gdje sve još ne!
Pa ih ništa nije spriječilo da sruše onaj prekrasan park zvani gradski vrt i sagrade tamo najružniji stadion na svijetu što postoji !



Mislim da je taj prekrasan park zvani Gradski vrt prestao biti prekrasan onog trenutka kada ga je jedan režim iskoristio za strijeljanje onih koji nisu mislili kao oni... osijek031.com smile

Pričamo o građevinskim radovima pretvaranja parkova u beton, a ti o streljanju! Wink
Prava spika, ala Božo Kalmeta!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 18:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikad čuo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: