Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek sta nudiš?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Matej_SB
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Brod
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2007. 22:13 
Naslov: Hehehe ! Osijek sta nudiš?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shocked
cujem od svojih brođana da je osijek sranje za izaci..
..da se nikako ne moze mjeriti s Brodom ni kao grad ni kao mjesto za izaci..
pogotovo da subote nisu ni do koljena brodskim pa se vracaju natrag vikendom..naravno radi se o studentima..i ja namjeravam to biti ove godine u osijeku..

pa recite dali je to istina.. Shocked Smile Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Matej_SB
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Brod
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2007. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znam da je osijek lijep grad i to,i veci je od broda..
cesto sam u osijeku ali nisam nikad isao van tamo..ali i dalje imam osjecaj da nije za izaci bas..imas ox i patika..ali to je malo previse kao kod nas cezar i valinor..ljudi i iz broda ne idu u os van vec se vracaju kuci..vjerovatno je to stvar navike..vama je valjd dobro..dobro valjd i onoj tvrdi ima nest..budem vidio..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.06.2007. 2:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CAJKE-patika.oks.domin.radić i ostale cajkaroške birtije
STRANO-tufna,west i obp
DOMAĆE-west,pivnica(esseker pivnica)

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nekvinda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Lokacija: Istočno od šanka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 4:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nista rodjo, ti lijepo za vikend kući ;-)

_________________


Kroz moj život prolaze mnoge budale. Samo ja ostajem!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2007. 7:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › CAJKE-patika.oks.domin.radić i ostale cajkaroške birtije
STRANO-tufna,west i obp
DOMAĆE-west,pivnica(esseker pivnica)


A i ti si nabrijala birtije nema sto...

@Matej_SB
Mos mislit sto je subjektivno misljenje nekih brucosa. Vecina njih prvu i drugu godinu bjezi kuci....

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › CAJKE-patika.oks.domin.radić i ostale cajkaroške birtije
STRANO-tufna,west i obp
DOMAĆE-west,pivnica(esseker pivnica)


Najbolje mjesto nisi spomenula! Cadillac! Studentsko mjesto - svaki četvrtak je prepuno, cuga se u parkiću prekoputa, a onda ulazi na svirku i guranje sa masom ljudi. Vikendom je uglavnom prazno, ako nema neke svirke. U Caddy izlazi masa Brođana napose Brođanki. Provjereno Smile

U Miniteatru su ti svaki vikend, petkom i subotom neke svirkice, neki poznati i nepoznati bendovi sviraju. Uglavnom punk, metal, rock i slični žanrovi.

I naravno, Oxygen kad je Diskoigranka!

Manje više prati najave ovdje i uvijek ćeš moći naći nešto za sebe. Osim ako imaš interese panja Smile

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.06.2007. 9:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa sad....
Matej_SB je napisao/la: ›
Shocked
cujem od svojih brođana da je osijek sranje za izaci..
..da se nikako ne moze mjeriti s Brodom ni kao grad ni kao mjesto za izaci..
pogotovo da subote nisu ni do koljena brodskim pa se vracaju natrag vikendom..naravno radi se o studentima..i ja namjeravam to biti ove godine u osijeku..

pa recite dali je to istina.. Shocked Smile Rolling Eyes


lagano me ovakva pompozna izjava ušokirala!!!!
ni sama nisam znala da je takvo mišljenje
jedno je kad se mi sami popljujemo, ali brate mili Brođani....
lega ima se ima gdje izaći, ali koliko je meni poznato iz studentskih dana vi ste se uvijek držali zajedno, trčali doma svaki vikend, tako da ova izjava...okidali ste jedino na onu "sanjao sam brod na savi"
mogli bi se malo pomiješati sa lokalcima i inima drugima koji gravitiraju gradu....

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Matej_SB je napisao/la: ›
Shocked
cujem od svojih brođana da je osijek sranje za izaci..
..da se nikako ne moze mjeriti s Brodom ni kao grad ni kao mjesto za izaci..
pogotovo da subote nisu ni do koljena brodskim pa se vracaju natrag vikendom..naravno radi se o studentima..i ja namjeravam to biti ove godine u osijeku..

pa recite dali je to istina.. Shocked Smile Rolling Eyes
Matej_SB je napisao/la: ›
znam da je osijek lijep grad i to,i veci je od broda..
cesto sam u osijeku ali nisam nikad isao van tamo..ali i dalje imam osjecaj da nije za izaci bas..imas ox i patika..ali to je malo previse kao kod nas cezar i valinor..ljudi i iz broda ne idu u os van vec se vracaju kuci..vjerovatno je to stvar navike..vama je valjd dobro..dobro valjd i onoj tvrdi ima nest..budem vidio..


Nemoj se ljutiti brate, ali hoće li doći iz Broda, tog izvanrednog grada za zajebanciju, netko koga ne zanimaju cajke. Jer takvih već imamo dosta. Ima li u Brodu drugačijih? ili se Brod kulturno asimilirao u Bosnu, što bi mi bilo izrazito žao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Matej_SB
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Brod
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma de ljudi sto spominjete svirke i to..to me ne zanima..nisam taj tip..vec ih kod nas ima pun kurac..
vec ovako neka mjesta gdje idu svi..bilo folk ili strane..
recimo jel imate mjesto gdje se pustaju trenutni hitovi na top ljestvicama,rnb i ta sranja..nest u stilu brodske iguane..ako znate za nju..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Matej_SB
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Brod
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemoj se ljutiti brate, ali hoće li doći iz Broda, tog izvanrednog grada za zajebanciju, netko koga ne zanimaju cajke. Jer takvih već imamo dosta. Ima li u Brodu drugačijih? ili se Brod kulturno asimilirao u Bosnu, što bi mi bilo izrazito žao.

care ovo sto kazes djelomicno si u pravu..i mi pravi brođani smo protiv te asimilacije u bosansku kulturu..jbg 25 000 bosanaca nam je došlo..naravno da oni donose svoje..ali ipak ne prevladavaju..ne damo se mi..a sto kazes za folk..pa jbg njega ima ga vise u osijeku..a kod nas imas par vecih folk klubova i puno s stranim pocevsi od alfe,navigatora,iguane..te podosta za alternativnu grupaciju(rupa,derby,tnt..)
tako da nemozes reci da se brođani asimiliraju u bosnu..jednostavno taki ljudi zive nekim drugim zivotom i daleko od nas "pravih" brođana..a jbg folka svugdje ima..po cijeloj hrvatskoj..a ovo sto kazes za zaebanciju brod je stvarno za vikend do jaja..al zato preko tjedna nema zive duse..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Matej_SB
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Brod
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ovo sto kazete za cetvrtak..to sam cuo da je tad dobro..i da ima svasta..bar za nas brođane..he he osijek031.com smile Zbunj, zbunj osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Idu svi subotom prvo na promenadu da se prvo dobro opiju, onda skoče s mosta, zarone jer je na 10ak metara ispod površine, s lijeve strane, podvodni ulaz u najopakiji klub u gradu. Piče samo Justin, Britney, Christina, Madonna, a ima se i novi album Victorije Beckhand koji još nije ni u Engleskoj izdan. Tamo svi idu. Svi, kažem ti ja. SVI!
Evil or Very Mad

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Matej_SB
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Brod
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

onda tamo,do jaja..al jbg budu svi mokri..jel ima tamo da se mos osušiti..neki fen,ručnik ili tako..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kadbasmoram
Offline
Avatar

Ukupno postova: 27
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 15:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la (Pogledaj post): › Idu svi subotom prvo na promenadu da se prvo dobro opiju, onda skoče s mosta, zarone jer je na 10ak metara ispod površine, s lijeve strane, podvodni ulaz u najopakiji klub u gradu. Piče samo Justin, Britney, Christina, Madonna, a ima se i novi album Victorije Beckhand koji još nije ni u Engleskoj izdan. Tamo svi idu. Svi, kažem ti ja. SVI!
Evil or Very Mad



tajna su vrata podvodnih voda. Smile bio sam u tom klubu, nije lose. justin mi rekao da trosi cameron ko blesav. a onda je dapic navratio, pa smo se svi razbjezali, bojali smo se da ne eksplodira.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: