Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zdrav život

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2007. 13:25 
Naslov:  Zdrav život
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naiđoh na ovaj tekst pa ga odlučih podijeliti s vama i priupitati činite li vi išta od dolje navedenoga za svoje "zdravlje"?


"Kažu da svaki dan moramo pojesti jednu jabuku, a i jednu bananu radi kalija.
Također i naranču zbog vitamina C … I obavezno popiti jednu šalicu zelenog čaja (bez šećera za prevenciju dijabetesa) za smanjenje masnoće u krvi…
Svakoga dana moramo popiti dvije litre vode (da, i poslije je ispišati, što udvostručuje vrijeme koje smo do sada provodili u WC-u)

Svakoga dana treba uzeti barem jedan Bioaktiv ili jedan jogurt da biste imali sve dobre bakterije,za koje nitko ne zna šta su točno, ali ako se ne opskrbiš sa barem milijun i pol tih bakterija, vidjeti ćeš vraga…

Svakoga dana jedan aspirin,za prevenciju infarkta, i jedna čaša crnog vina, također protiv infarkta. I jednu čašu bijelog, za živčani sustav…I jednu čašu pive, ne mogu se sjetiti za šta…Ako ih popiješ odjednom, međutim, možeš dobiti moždani udar, ali ne sekiraj se, nećeš ni primijetiti…

Svakoga dana treba jesti balastne tvari. Mnogo, mnogo, gomilu balastnih tvari, dok ne posereš govno veličine pulovera.
Potrebno je 4 do 6 dnevnih obroka, laganih, s tim da ne smiješ zaboraviti žvakati svaki zalogaj 100 puta. Tako da ti samo za jelo treba 5 sati…

E da, iza svakog jela trebalo bi oprati zube, tako da zube treba oprati i poslije jabuke, poslije bioaktiva, poslije banana, poslije balastnih tvari…I tako sve dok imaš zube u ustima, s tim da ne zaboraviš zubni konac, masažu desni I ispiranje vodicom za usta…Bilo bi dobro urediti kupatilo, možda staviti unutra CD player ili TV, jer s obzirom na vodu, balastne tvari i zube, provest ćeš puno, puno vremena unutra…

Treba spavati 8 i raditi preko 8 sati, plus 5 za jelo, to je 21. Ostaje ti 3 sata, ako nije gužva u prometu. Prema statistikama, TV se gleda prosječno cca 3 sata dnevno. Sada se to više ne može, jer svakoga dana treba hodati najmanje pola sata (savjet: nakon 15 min kreni natrag jer ako ne, pola sata postaje cijeli sat). Treba njegovati prijateljstva, jer su poput biljaka, treba ih održavati svakodnevno. Pretpostavljam i kada ideš na put…

Između ostalog, moraš ostati informiran, i čitati barem dvije dnevne i nekoliko tjednih novina, da bi imao kritički stav.. Seksati se treba svaki dan, ali bez upadanja u rutinu: treba biti inovativan, kreativan i iznova osvajati. Za sve ovo treba vremena… Da ne govorimo o tantričkom seksu.

Treba imati vremena i za dodir s prirodom, pranje poda-suđa-veša, da ne govorimo o tome što sve treba ako imaš kućnog ljubimca ili djecu…

Računica kaže da je za sve to potrebno minimalno 29 sati. Jedina mogućnost koja se nameće je raditi nekoliko stvari istovremeno:
Npr: tuširaj se hladnom vodom i drži usta otvorena – tako ćeš popiti 2 litre vode. Dok izlaziš iz kupatila s četkicom za zube u ustima, istovremeno se seksaj (tantrički) s partnerom koji istovremeno gleda TV i čita novine dok ti pereš pod.

Ostala ti je jedna ruka slobodna? Nazovi prijatelje! I rodbinu! Popij vino (nakon razgovora s rodbinom će ti trebati)

Uuuuuuf!
No. ako ti je ostalo dvije slobodne minute, pošalji ovu poruku svojim prijateljima (koje treba paziti kao biljke) dok jedeš žlicu meda, koja je vrlo korisna.

Sada vas pozdravljam, jer između jabuke, jogurta, pive, prve litre vode i trećeg obroka s dnevnom dozom balastnom tvari, ne znam više šta trebam, ali moram hitno u WC.

Ušićarit ću par minuta istovremeno perući zube…"

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2007. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Npr: tuširaj se hladnom vodom i drži usta otvorena – tako ćeš popiti 2 litre vode. Dok izlaziš iz kupatila s četkicom za zube u ustima, istovremeno se seksaj (tantrički) s partnerom koji istovremeno gleda TV i čita novine dok ti pereš pod."

hehehehe...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 31.05.2007. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
"Npr: tuširaj se hladnom vodom i drži usta otvorena – tako ćeš popiti 2 litre vode. Dok izlaziš iz kupatila s četkicom za zube u ustima, istovremeno se seksaj (tantrički) s partnerom koji istovremeno gleda TV i čita novine dok ti pereš pod."

hehehehe...


zanimljivo,jesi probao?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.06.2007. 8:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u cijeloj priči zaboravih gdje sam..
Probaj savjete prepoloviti, pridržavaj ih se jedno dva tjedna, popiz.... ćeš sigurno
a kuhanje smo i zaboravili, te balasne tvari padaju kao s neba...
hodaj po kiši = šetnja + voda ako držiš usta otvorena => ušteda
peglaj dok gledaš tv, drugom rukom možeš i prozore prati................

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2007. 9:17 
Naslov:  Re: Zdrav život
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›

Svakoga dana treba jesti balastne tvari. Mnogo, mnogo, gomilu balastnih tvari, dok ne posereš govno veličine pulovera.



osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.06.2007. 9:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

euchrid je napisao/la: ›
Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›

Svakoga dana treba jesti balastne tvari. Mnogo, mnogo, gomilu balastnih tvari, dok ne posereš govno veličine pulovera.



osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

pa poslije na operaciju hemeroida od previše sranja

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.06.2007. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je sve to skupa urnebesno smiješno..
Kad bi zbilja pazili na sve to skupa uopće ne bi stigli živjeti tako da nam zdravlje ne bi ni bilo bitno..

uglavnom, perem zube 2x dnevno, tuširam se 1-2x (ovisi koliko je vruće), bioaktiv pijem (al ne perem zube poslije njega jer bi to značilo nošenje četkice i paste na posao), seksam se što je više moguće ali pri tome ne perem prozore, rodbinu na sreću nemam (što mi odmah garantira dulji život) a spavam i radim preko 8 sati dnevno (što mi odmah skraćuje mogućnosti za višestruko pranje zuba...)
Valjda ću poživiti još koju godinu..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.06.2007. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

GOVNO VELIČINE PULOVERA!!!!!!!!!!!!!!!! osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
na forumu dugo nisam pročitala nešto ovoliko smiješno osijek031.com smile prekrasno!
čekam samo da se rajnus oglasi i kaže nam što je od svega toga uistinu bitno Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2007. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sinoć se po kiši vraćam s posla ( s naglaskom na - SAMA), sjetim se "govno veličine pulovera" i počnem se smijat naglas kao idiot osijek031.com smile
...a onda sam otvorila usta, ne bi li progutala dnevnu dozu od 2 llitre kiše osijek031.com smile

..jebote, smijala sam se puloveru još kad sam legla u krevet osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2007. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam jučer na balkonu poperala pod i napila se vode, al što kažeš..
govno okida...

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2007. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sto je bitno? Mislim da ste svi promasili smisao svega Smile

Naravno da necu svako jutro piti mljevene lanene sjemenke ako nemam problema sa zelucanim kiselinama. Naravno da necu svaki dan piti sok brezinog drveta ako nemam problema sa bubrezima i tralalalala

Ako mi bubrezi dobro rade, zasto da ja pijem sok od brusnice? To sve "svaki dan je dobro" treba raditi za odredjene tegobe koje imate, a ne ako ste zdravi.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2007. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nismo promašile! Znaš li ti koliko se bombardira svugdje ta tema zdravog života, koliko se o tome priča, piše, ma ni kavu ne mogu popiti bez savjeta...
zajeb.... se na tu temu, na sve one koje svaki dan provode tretmane zastrašivanja svog tijela i uma u ime "govna veličine pulovera"
Totalno bi skrenula kad bi sve to ozbiljno shvaćala, zato si izaberem svoju metodu mučenja, ali nekako štekam
barem se mogu ismijavati, prvo sebi a onda drugima...besplatno je

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2007. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sto tebi spada pod tretman zastrasivanja svoga tijela? Imao sam situaciju kod kuce... Gdje mi je stari stalno brondao zbog moje prehrane i fitnessa. Nazalost obolio je na bubrege i sad jede striktno odredjenu hranu. Sad se vise drzi prehrane nego ja... Tijelo ti je kao i auto...koliko ga tiskas bez servisiranja toliko ce ti i trajati...

Nek radi svatko svom tijelu ono sto hoce. Ja znam koji su benefiti mog nacina zivota i to dobrano osjetim...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2007. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako slušaš svoje tijelo, to je ok. A tretman zastrašivanja možeš vidjeti po gradu, zavisi koji spol gledaš, ali kod oba ih ima.
Znamo nekada sjediti i blago se užasavati ...nad sljedbenicima gore navedene teme
Sve što je u granicama normale, je super, ono što prelazi u opsesiju (a svatko je ima) to je opasno..
.....ne možeš slijediti apsolutno sve pametne i ine savjete
a i moja je majka bubrežni, pa za bolesnike uvijek vrijedi poseban režim života
zlatna sredina je ovjde pravilo.....ti malo ulijevo, ja malo udesno...al negdje oko sredine ćemo se svi naći
ak ne prije, onda na utrci kolica u staračkom Embarassed

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2007. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Problem je sto mi vec po defaultu zivimo "ausvinkl". Ja vrlo malo ljudi znam koji pretjeruju sa "zdravim" zivotom.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: