Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Optima DSL

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.05.2007. 19:25 
Naslov:  Optima DSL
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakva su iskustva? Izgleda povoljno, rade svoju infrastrukturu, integriraju različite proizvode...

Jel' to čemu...?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mischko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 10
Lokacija: Svugdje
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.05.2007. 20:03 
Naslov:  Re: Optima DSL
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Kakva su iskustva? Izgleda povoljno, rade svoju infrastrukturu, integriraju različite proizvode...

Jel' to čemu...?


imam ga zadnih 7-8 mjeseci i sasvim sam zadovoljan.. bez nekih vecih problema... i po povoljnoj cijeni

_________________
pozdrav


Mischko.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajwar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 769
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.05.2007. 14:22 
Naslov:  Re: Optima DSL
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prebacio sam se prije mjesec dana na optimu i popizdio...naime, 18.4. su me trebali prespojit sa tcom-a na optimu, tog dana mi je došao lik koji me trebao spojit(sa novim modemom, bla bla...) uglavnom nije mogao "on to nezna"Glavom o zid!!! počeo me uvjeravati da mi je mrežna sjebana(a dan prije uredno se spajao) i otišao a da me nije spojio na net! naravno da mi je mrežna bila ok!! i tako sam ja 2tjedna bio bez interneta, 5-6 puta sam zvao službu za korisnike, svaki put su rekli da ce netko sutra doc Evil or Very Mad
e i nakon ta dva grozna tjedna dođe lik iz optime sa novim modemom, uredno se spoji na net i ladno ode Ratata... evo ti! osijek031.com smile u tom trenu sam nekog htio Ratata... evo ti!
djeluju mi dosta neprofesionalno, dolaze ti instalirati bez drugog modema(kod t com-a je normalno da dođu sa 2!), bez laptopa da provjere jel radi a ne "...tebi mrežna nevalja.." i ta služba za korisnike...auuuu
eto to je moje iskustvo Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.05.2007. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajwar je napisao/la: ›
prebacio sam se prije mjesec dana na optimu i popizdio...naime, 18.4. su me trebali prespojit sa tcom-a na optimu, tog dana mi je došao lik koji me trebao spojit(sa novim modemom, bla bla...) uglavnom nije mogao "on to nezna"Glavom o zid!!! počeo me uvjeravati da mi je mrežna sjebana(a dan prije uredno se spajao) i otišao a da me nije spojio na net! naravno da mi je mrežna bila ok!! i tako sam ja 2tjedna bio bez interneta, 5-6 puta sam zvao službu za korisnike, svaki put su rekli da ce netko sutra doc Evil or Very Mad
e i nakon ta dva grozna tjedna dođe lik iz optime sa novim modemom, uredno se spoji na net i ladno ode Ratata... evo ti! osijek031.com smile u tom trenu sam nekog htio Ratata... evo ti!
djeluju mi dosta neprofesionalno, dolaze ti instalirati bez drugog modema(kod t com-a je normalno da dođu sa 2!), bez laptopa da provjere jel radi a ne "...tebi mrežna nevalja.." i ta služba za korisnike...auuuu
eto to je moje iskustvo Evil or Very Mad


Da moram priznat da je taj lik (mislim firma batak) prilično neprofesionalan i bahat meni je samo spojio modem sa postavkama koje su ostale od t-coma na local area connectionu(internet protocol brojevi), bolilo ga živo zato pa sam ja sam moro uzet knjigu koja ide uz modem i promjenit brojeve! Iako bi to trebo biti njegov posao.
Spojio se lik na net i reko evo ga radi! Ja ga ispratio van, veza crkla baš zbog tih krivih brojeva i tak sam se jebo 5 dana dok nisam skužio šta se događa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.05.2007. 19:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

optima telekom je hrpa diletanata. nisam dobio racun na koji se jos nisam morao zaliti po radi krivog obracuna i tako. i jos gomila problema. jest da, povoljniji su od t-coma, ali sad si razmisljam kako bi radije nazad k sotoni... ne isplati se zivaca i vremena ova zajebancija.

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.05.2007. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam bio kod sestricne i sokiro se, placa jednu brzinu a oni su joj dali upola slabiju brzinu...


inace mislim da je trenutno najbolji iskon Very Happy

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison girl
Offline
Ukupno postova: 438
Lokacija: somewhere I belong
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2007. 8:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni ponekad zna preko dna pucati linija -iskon duo

od kada koristim-jedno mjesec i pol dnaa 3 puta se to dogodilo.....

_________________
...servere ću pogasiti, blogere ću pohapsiti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2007. 11:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Optima bi navodno sutra trebala izaći sa jebenim sniženjem cjena, jučer sam vidio taj papir sa tim cjenama i ako to bude stvarno tako onda mi te nepravilnosti u radu baš neće bi smetat, da u brzine bi trebali duplat

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.06.2007. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa samo su izjednacili cijene s iskonom ... dakle nisu nista nizi od njih...

jedio jos HT dere građanstvo Sad

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2007. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Optima izasla s novim cijenama...
http://www.optima.hr/optidsl.aspx

Hm, dosta dobra ponuda...

Dakle, 2Mbit flatrate je 180kn mjesecno. U to je uracunata telefonska pretplata (linija) 61kn, 50kn flatrate i 68kn 2Mbit DSL linija. Jako, jako, jako dobro...

Jos je jedino upitna dostupnost...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
flatline
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Lokacija: dno Drave ispod željezničkog mosta
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2007. 20:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čekajte vodatel fajbertudhoum-asinhroni
bdw, treba li nekom rutera...
imam par komada siemensa se515, d-linka i još koječega
vajerles se515 - 100 kn

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2007. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

flatline je napisao/la (Pogledaj post): › čekajte vodatel fajbertudhoum-asinhroni
bdw, treba li nekom rutera...
imam par komada siemensa se515, d-linka i još koječega
vajerles se515 - 100 kn


Imas kakav wireless router koji nije samo za DSL?

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2007. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

flatline je napisao/la: › čekajte vodatel fajbertudhoum-asinhroni

Ovo nikako ne treba ciniti. Vodatel je prostorno ultra-ogranicen na pojedine dijelove Zagreba. U Osijeku se sigurno nece pojaviti u sljedecih par godina, ako se ikad i pojave. Vodatel je jedna klasicna napuhana balkanska prica. Da, nazivno imas lijepe brzine, ali te i nazovu ako cuclas po noci i slicno. Sorry, ali to nije flat kakvim ga itko zeli zamisliti...

Btw. svi routeri su ti 100kn?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
flatline
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Lokacija: dno Drave ispod željezničkog mosta
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.06.2007. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

d-link 624 prodan jučer Sad
ostala su dva siemensa...
@steam kao d-link? ne višeSad ali ako naleti javim ti...515 i nije tako loš, ali nije za veliki promet, antene se daju promjeniti možeš staviti i konektore.
4mb flash/16 mb rama
broadcom wifi miniPCI-4306
MIPS procesor


@mungos-shvati to kao šalu- koristite jedno sranje dok ne dođe drugo sranje Smile

...ili uštekajte wifi u utp jednog od fakseva i uživajte u besplatnom, dobrom internetu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
omke
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.06.2007. 12:39 
Naslov:  Re: Optima DSL
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korisnik sam Optima DSL flat rate 4mbit. I nikakvih problema..download mi je izmedju 500 i 600kbs......e sto se tice svega ostalog kada prelazite iz T Coma u Optimu treba otprilike mjesec dana da vas dodju prespojiti zbog papira i takvih stvari...decki koji vam to spajaju su u pocetku bili iz T Coma sada neznam..ali cu vam reci da ti iz T Coma koji vas dodju spajati je jedna firma iz Visnjevca i ti likovi nemaju pojma,naime bio sam svjedok kada je lik dosao u jednu firmu vidjeti zasto neradi inernet...sat vremena je pokusavao neke svoje "hakerske" kerefeke i naravno nista...ja stojim pored njega i sutim u tom trenutku popizdim i odem na network connections i napravim opciju ENABLED i proradi to i on ispostavi racun od 300kn zato sto je on to poravio.Dakle moj savjet vam je uzmite Optima DSL i da spustili su cijenu do bola moj mjesecni racun za internet 4mbit flatrate+telefon 100 besplatnih minuta u mjesec dana+pretplata iznosi 235kn. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: