Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Eurosong - (Srbosong)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.05.2007. 17:31 
Naslov:  Eurosong - (Srbosong)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I sad ono glavno!

Pošto smo se ove godine MALO osramotili u Europi, koga ćemo poslati na Eurosong ili ti Srbosong 2008 godine.

Predlažem da pošaljemo sljedeće godine Thompsona, malo da podigne atmosferu.

još koji prijedlog?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2007. 18:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pošto ja pripremam pjesmu za iducu Doru, udjem li u finale, reci cu vam za koga da se glasa Wink

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sisibla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 245
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2007. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

davorccc je napisao/la: ›
I sad ono glavno!

Pošto smo se ove godine MALO osramotili u Europi, koga ćemo poslati na Eurosong ili ti Srbosong 2008 godine.

Predlažem da pošaljemo sljedeće godine Thompsona, malo da podigne atmosferu.

još koji prijedlog?




Laughing hh
Ova je dobra^^
Bas bi bilo kewl Cool

_________________
Ho perso le parole, oppure sono loro che perdono me.
Io so che dovrei dire cose che sai,
che ti dovevo, che ti dovrei.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2007. 21:26 
Naslov:  Re: Eurosong - (Srbosong)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

davorccc je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pošto smo se ove godine MALO osramotili u Europi, koga ćemo poslati na Eurosong ili ti Srbosong 2008 godine.


U Europi, a ne u "Europi" nikoga živoga nije briga za marginalni freak-show. Pa ni za plasman natjecatelja iz njegove zemlje.

Meni je Topićeva pjesma bila prosječna kao i svaki hrtić-hitić - a nema veze što se nije svidjela publici.

Inače to natjecanje nema odavno veze s glazbom, presuđuje marketing, odabir i raspoloženje ciljane publike.

U Beogradu bih kao naše predstavnike htio vidjeti neki kripl-fajt, ekipu s Hrvatskog idola i Sandru Dabo ili pak stado ovaca obučeno u hrvatske dresove kako tri minute bleji ili što slično.

To bi bio takav Europski probitak i odmak od balkanske žabokrečine - neprispodobivo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2007. 21:41 
Naslov:  Re: Eurosong - (Srbosong)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Davno smo trebali prestat slati "predstavnike" na taj vašar, bespotrebno bacanje novca.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2007. 21:53 
Naslov:  Re: Eurosong - (Srbosong)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
U Beogradu bih kao naše predstavnike htio vidjeti ... stado ovaca obučeno u hrvatske dresove kako tri minute bleji ili što slično.

E i ondak uleti Oliver Mlakar gledajući u štopericu, nagradi cure aranžmanima friško pokošene trave i potjera ih s pozornice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2007. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da je Hrvatska pobijedila, nitko Eurosong ne bi nazvao vašarom. To bi bilo najznačajniji glazbeni događaj na svijetu i svi bismo se odrekli jedne plaće ako treba da sve bude na "nivou".

Osobno, ne zanima me Eurosong. Ali, kažu da je Hrvatska jedna od zemalja koja je dala maksimalni broj bodova, pa valjda to nešto govori o publici.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2007. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Da je Hrvatska pobijedila, nitko Eurosong ne bi nazvao vašarom.

Bi(h).
Neki dan uđem u ordinaciju kod svog liječnika specijalista psihijatra i kažem: "Ja sam zanemaren od društva."
A on se ustane, prošeta do vrata, otvori ih i u čekaonicu vikne: "Sljedeći!!!"

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Osobno, ne zanima me Eurosong. Ali, kažu da je Hrvatska jedna od zemalja koja je dala maksimalni broj bodova, pa valjda to nešto govori o publici.


Ako ćemo pošteno, otkad je uvedeno SMS glasovanje, a ukinuti žiriji - otad glasuje dijaspora i presudna je ljubav za rodnim krajem. Nemojmo se zavaravati, preori malo "serbiancafe" i slične "zavičajne" stranice - trgovina karticama stranih mobilnih operatora je naprosto cvala. Razmeš Đurđa?

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
U Beogradu bih kao naše predstavnike htio vidjeti ... stado ovaca obučeno u hrvatske dresove kako tri minute bleji ili što slično.

E i ondak uleti Oliver Mlakar gledajući u štopericu, nagradi cure aranžmanima friško pokošene trave i potjera ih s pozornice.


E a ta bi se hrvatska pjesma zvala "Čoban tjera ovčice".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2007. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Donekle razumijem, ne razmem baš.
To znači da su domoljubi omanuli kad nisu kupovali kartice mobilnih operatera susjednih zemalja i glasali za Dadu. Dakle, sram nas sve bilo.

Hm, ovo s psihijatrom je genijalno. Možda se sretnemo u čekaonici, ali možeš me slobodno zvati imenom jer neću biti inkognito. Cool

p.s.
Ne može "Čoban tjera ovčice", svojedobno je čobanac bio pastirac, prema tome "Pastir tjera ovčice".

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2007. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Da je Hrvatska pobijedila, nitko Eurosong ne bi nazvao vašarom. To bi bilo najznačajniji glazbeni događaj na svijetu i svi bismo se odrekli jedne plaće ako treba da sve bude na "nivou".

Osobno, ne zanima me Eurosong. Ali, kažu da je Hrvatska jedna od zemalja koja je dala maksimalni broj bodova, pa valjda to nešto govori o publici.

Ja sam ga nazvao vašarom i hvala Bogu da nismo pobijedili pa da bacimo hrpu love na organizaciju još jednog vašara. Žalosno je da je taj vašar dobio i još uvijek dobija toliki medijski prostor i sa svih strana iskaču stručnjaci koji tvrde da baš oni znaju zašto nismo pobjedili na to megavelebnom vašaru. Trebali bi poslat ili ekipu iz Večernje škole ili iz Malnarove Noćne more.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2007. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I neka si ga nazvao vašarom. Sad ćeš još i kikirikija dobiti.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2007. 23:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ne može "Čoban tjera ovčice", svojedobno je čobanac bio pastirac, prema tome "Pastir tjera ovčice".


Jezične akrobacije ostavi na miru, dao sam ti link, dao sam ti juzer i pas, pa si pogledaj. Riječ čobanin postoji u hrvatskom jeziku, a izdroktine me se ne dotikavlju.

Jedina razlika je možda u tome što za pastira trebaš biti educiran i radišan (znaš da ima viša škola za zanimanje ovčar, u Kninu je i financira je EU), a za čobanina ti ne treba ništa.

Razmeš?

A vezano za izdrkotine - neki dan sam na računu u jednom samoposluživanju "Tamo daleko" dobio stavku "povraćaj" za ono što ja zovem ostatak ili narodski kusur, a na plakatima se reklamirala nagradna igra u kojoj je potrebno poslati sms "sadržine" ime_prezime. Jesu "sadržina", "povraćaj" i "nepokretnosti" (hrvatski nekretnina) srpski standard ili ne? Postoji li nešto kao standardni srpski ili se sve može reciklirati?
Na kojem jeziku će pjevati pjevači nagodinu? Zašto prilikom uvrtanja nove žarulje ona uvijek zasvijetli iako smo nebrojeno puta pristisnuli sklopku?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2007. 23:13 
Naslov:  Re: Eurosong - (Srbosong)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na HRT-u upravo hrpa "stručnjaka" razbija glavu zašto smo popušili, kako je krenulo vjerojatno će i Saabor o ovome raspravljat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2007. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajme kaže Dado: "Mene su proglasili vrhunskim svjetskim glazbenikom uz bok Claptonu, Iggy Popu..."


ja ne vjerujem! kakav krelac! stari moj ne zanimaš nikog ni u našoj maloj Rvatckoj, a ne u belom svetu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2007. 23:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znam da postoji riječ čobanin i bez rječnika ali izvjesnom broju čobana to neko vrijeme nije bilo poznato.

Ovčar? E to ne znam i prvi puta čujem. Stoljećima djeca čuvala ovce bez ikakve škole.

Jesam nedavno bila u Beogradu, ali moram priznati da nisam analizirala stavke na računima. Ok, bilo je naziva dućana koji su mi bili neuobičajeni (kad sam u turizmu, opustim se), ali je prošlo mimo mene. Zanima me okruženje, mjesto, zemlja u kojoj živim i radim.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: