Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dan poslije jucer...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.05.2007. 10:43 
Naslov: Cool Dan poslije jucer...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko sam primjetio ima vise tema u kojima se spominje gdje cete van, s kim itd. itd. .... ali nema niti jedne u kojoj biste ispisali svoje dozivljaje, lose, dobre, smijesne, tuzne strane izlaska te subote....

Pa posto otvaram ovu temu, red je i da ja prvi napisem nesto....

Sinocni izlazak mi je bio jedan od boljih u zadnje vrijeme... Kao prvo, potrosio sam samo trideset kuna i razbio se ko letva ( tablete & alkohol su dobra kombinacija ako nemas para, a zelis se ubit .... Very Happy ), upoznao sam sa legom jedno zensko drustvance, cijelu vecer se sprdo ( koliko svjesno, koliko nesvjesno ), ljubio sve koga sam stigao.... Embarassed ali ima i losih strana.... sjebo sam fotoaparat ( prvo mi je upao u pivo i onda sam prisilno vratio objektiv nazad... ), nisam pojeo niti jednu pizzu i u pivnicu je dosao jedan covjeka kojeg nisam bio zeljan vidjeti.... al nema veze ..... meni bilo kul.... htio se i on utrpati s ovim zenskama al smo ga odjebali.... Very Happy

U pivnici je bila i legica, ali je ko pijandura stajala s deckom za sankom... iako su se ona i njen decko raspitivali gdje je moj stol da se ufuljaju.... Very Happy al sve u svemu je bilo kul....

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2007. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....s obzirom da se sjecaš svega od sinoc.....znaci da i nije bilo toliko strašno.... Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.05.2007. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
....s obzirom da se sjecaš svega od sinoc.....znaci da i nije bilo toliko strašno.... Cool


Pa cuj jos skupljam informacije.... vjeruj ima toga cega se i ne sjecam bas dobro.... u biti pitaj legicu.... Very Happy

Kako je tebi bilo.... gdje si bio?

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2007. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la: ›
Kako je tebi bilo.... gdje si bio?[/b][/align]


....bilo je nadasve velicanstveno......a mjesto tog događaja ne smijem otkriti......Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.05.2007. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la: ›
[align=center][b]Pa cuj jos skupljam informacije.... vjeruj ima toga cega se i ne sjecam bas dobro.... u biti pitaj legicu.... Very Happy


mene da pita?ja se kao sjećam?bila sam u pivnici do 4 iako uopće nisam ni htjela ići tamo jer me ekipa zajebala...zato sam stajala za šankom i pila.....
što se tiče tebe,istina je,ljubio si sve koga si stigao,čak si i mog dečka napadao i htio ga ljubiti,ali si ga poljubio na kraju par puta...ne sjećam se jesi li mene ljubio Wink ..mi smo se u letu ljubili,puse su letjele zrakom Wink
ali bilo mi je ok,bilo nekih sranja u wc-u sa nekim likovima,ali mislim da si onda već otišao...sve u svemu,ne sjećam se ni kako sam došla kući...opet se ne sjećammmmm Sad opet sam ljude prepadala u drvenparku i derala se ko luđak...noge su mi otpale zbog jebenih čizama sa petom od 12cm....strava...došla kući u pola 6 kad se već razdanilo,ne sjećam se kad sam zadnji puta toliko dugo ostala vani Very Happy
e da,sale...kao prvo nemam slonovske nokte i da, pipala sam te i štipkala po tvom čiru na desnom boku onda kad smo se grlili osijek031.com smile ...
e da i nemoj više nositi tu košulju sva sam se isvrbila od nje,ne podnosim taj materijal Wink
e da...nikad više ne idem na to mjesto "čije se ime ne spominje" Very Happy

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2007. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uffffff... sinoć je valjda bila noć za zlo osijek031.com smile
između ostalog sam u tufni plesala bosa i to na zvučniku!! obžderala sam se kao mali krmak...
i napokon otkrila jedinu curu na svijetu koja me prati s alkoholom i može plesati više od mene jeeeeeej!!
zlo, živo zlo je bilo... došla sam kući s cipelama u rukama, jebemti štikle i tko ih izmislio! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.05.2007. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e ovako legice....

kao prvo kosulja je bas dobra, a tebi ak se ne ne moras me vise grliti.... Very Happy

kao drugo, nisi ti mene ni pipala ni stipala vec mi cupala bubrege.... Very Happy

pod trece, sto se ljubljenja tice.... .Embarassed pa eto.... poljupci su letili okolo ko vrapci.... Very Happy bez brige niste vas dvoje jedini koji ste dobili Very Happy

P.S. Koji je ovo puta da si rekla da neces ici na to mjesto cije se ime ne spominje..... Very Happy a svaki ti put bude odlicno.... a sto si ti pijandura pa pijes pelin i pivo to je tovja stvar....

kako ja uvijek sdrmam samo pivo pa mi bude odlicno.... Very Happy


Zadnja promjena: Sale car; 06.05.2007. 13:43; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.05.2007. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › uffffff... sinoć je valjda bila noć za zlo osijek031.com smile
između ostalog sam u tufni plesala bosa i to na zvučniku!! obžderala sam se kao mali krmak...
i napokon otkrila jedinu curu na svijetu koja me prati s alkoholom i može plesati više od mene jeeeeeej!!
zlo, živo zlo je bilo... došla sam kući s cipelama u rukama, jebemti štikle i tko ih izmislio! Very Happy


Pa nisi ti bila daleko od nas.... mogla si naici... mi smo se isto obzderavali, plesali, derali se.... u biti mozes sve procitati..... Very Happy

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.05.2007. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nikad se više neću napiti Wink čvrsto sam odlučila da ću postepeno smanjivati količinu alkohola koju unosim u organizam jer ovako više ne može...
ps sinoć,opet se ja vaćam na sinoć,najjači mi je bio onaj lik što prodaje ruže,taman bila pjesma ružo,ružice a lik se razgalio,pao na koljena gleda u te svoje ruže i pjeva...a tko je bio pokraj njega i grlio ga,ne morate ni pogađati ...SALE... osijek031.com smile osijek031.com smile

ps nisam duribaba osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.05.2007. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › nikad se više neću napiti Wink čvrsto sam odlučila da ću postepeno smanjivati količinu alkohola koju unosim u organizam jer ovako više ne može...
ps sinoć,opet se ja vaćam na sinoć,najjači mi je bio onaj lik što prodaje ruže,taman bila pjesma ružo,ružice a lik se razgalio,pao na koljena gleda u te svoje ruže i pjeva...a tko je bio pokraj njega i grlio ga,ne morate ni pogađati ...SALE... osijek031.com smile osijek031.com smile

ps nisam duribaba osijek031.com smile


Htio sam mu i uklrasti jednu.... u biti ne bi on ni pjevao da ga ja nisam natjerao.... ali ono njegovo klecanje je njegova koreografija..... ja sam ga samo malo potaknio.... Very Happy

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.05.2007. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti da si bio u stanju nekoga natjerati da pjeva?joj da si se čuo kako si ti pjevao majko mila....to je bilo smrt za moje uši....

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.05.2007. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ko da si ti bila bolja .... Very Happy

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.05.2007. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

o vidim da ste se zabavljali i napili,meni je isto bilo ok sinoc vani, nije nest posebno, al je bilo dobro...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.05.2007. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto u subotu ima da cijeli forum dođe u pivnicu pa nek se svi skupa zabave....a ti cat nemoj obući štikle,vjeruj mi,noge bi ti mogle otpasti Wink

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.05.2007. 18:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bila u svatovima...

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: